Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Gdańsk

Biuro matrymonialne Gdańsk

Sprawdzone biuro matrymonialne z Trójmiasta

Biuro matrymonialne Gdańsk
Nasze biuro matrymonialne Gdańsk prezentuje oferty z całego Pomorza. Wśród wielu ofert można znaleźć bogatą ofertę z Trójmiasta i innych okolicznych miejscowości.

Chcesz wyszukać sprawdzone biuro matrymonialne Gdańsk? Pochodzisz z Gdyni, Gdańska, Sopotu lub Słupska? Nasze biuro matrymonialne posiada ogromną bazę klientów - ponad 500 tysięcy singli z całej Polski - jest to baza ogólnokrajowa. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert z Gdańska i okolic. W wyniku kojarzenia sprawdzamy aktualność ofert i tylko takie prezentujemy naszym Użytkownikom w wyszukiwarce. Kryteria wyszukiwania, które samodzielnie określasz, pozwalają Ci wybrać województwo np. pomorskie, do którego chciałbyś zawęzić swoje poszukiwania partnera. Sprawdź biura matrymonialne Gdańsk. Zapraszamy do sprawdzonego i zdaniem naszych szczęśliwych par najlepszego biura matrymonialnego w Polsce.

Najlepsze biuro matrymonialne w województwie pomorskim przedstawia aktualne oferty

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 18 - 25 lat woj. pomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 26 - 35 lat woj. pomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 36 - 45 lat woj. pomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 46 - 55 lat woj. pomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 56 - 66 lat woj. pomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 66+ lat woj. pomorskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 18 - 25 lat woj. pomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 26 - 35 lat woj. pomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 36 - 45 lat woj. pomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46 - 55 lat woj. pomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 56 - 66 lat woj. pomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 66+ lat woj. pomorskie

Anonse matrymonialne Gdańsk

Biura matrymonialne Gdańsk. Zalety biura matrymonialnego MyDwoje

Dlaczego Single z całej Polski wybierają biuro matrymonialne MyDwoje? Niewątpliwie z powodu wielu jego zalet. Oto kilka z nich:
  • Moderatorzy pracują w Serwisie w godzinach 11:00-22:00 (biuro@mydwoje.pl). Pomoc telefoniczna: dni powszednie w godz. 11:00-16:00,
  • Przeprowadzana jest szczegółowa weryfikacja Wizytówek i zdjęć,
  • Na listach ofert dopuszczamy wyłącznie te aktualne i solidne,
  • Zrzeszamy osoby poważnie poszukujących partnera,
  • Jako jedyni na rynku oferujemy Certyfikat Wiarygodnego Profilu MyDwoje.pl,
  • Bezpieczeństwo naszych Użytkowników jest dla nas najwyższym priorytetem,
  • Posiadamy nowoczesne rozwiązania, pozwalające wykrywać i usuwać oszustów, spamerów oraz osoby rejestrujące się w celu innym niż poznanie drugiej połówki.
Szukasz biura matrymonialnego z Trójmiasta? Biura matrymonialnego z województwa pomorskiego? W biurze matrymonialnym MyDwoje czekają na Ciebie setki aktualnych ofert i nie bez powodu uważane są za najlepsze w regionie. Obejrzyj aktualne oferty, jakie zamieścili  u nas single Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Pierwsze spotkanie z partnerką, partnerem z Biurem MyDwoje Trójmiasto

Gdańsk, dla Singli, to świetne miejsce na niezapomniane przygody. Klimat miasta sprzyja zabawie, radości i miłosnym uniesieniom. Może właśnie w nim znajdziesz miłość swojego życia. Singlom z Trójmiasta proponujemy kilka ciekawych miejsc na piesze wycieczki. Na początek polecamy udostępnianą od 2004 roku zwiedzającym Latarnię Morską. Jest niezwykle piękną i jedną z najciekawszych latarni w Polsce. Na trasie zwiedzania uwzględnijcie też Drogę Królewska, będącą główną trasą turystyczną Gdańska otoczoną głównymi zabytkami miasta, na przykład Złotą Bramą, czyli arcydziełem sztuki gdańskiego złotego wieku.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij