Biuro matrymonialne > Randki w Gdańsku

Romantyczne randki w Gdańsku

Romantyczne randki w Gdańsku
Szukasz randki w Gdańsku - prawdziwie europejskim, pięknym mieście? Gdańsk jest idealny do randek na każdą porę roku. Gdańskie randki bywają klasyczne albo zupełnie nietypowe. A wyjątkową osobę na randki w Gdańsku znajdziesz w MyDwoje.pl

Szukasz randki w Gdańsku?

Randki internetowe Gdańsk


Randki w Gdańsku – prawdziwie europejskim mieście

Randki Gdańsk to dobry wybór. Gdańsk to jedno z trzech polskich miast wymienianych przez obcokrajowców, jako te, które mają najbogatszą historię, najpiękniejszą zabudowę i najlepszy standard obsługi w różnych branżach. Jeśli pochodzisz z Trójmiasta lub właśnie tutaj zamierzasz przyjechać, by spędzać randki w Gdańsku, to doskonale wybrałeś – nie zawiedziesz się, cokolwiek będziesz robić. Tutaj nawet brak planu jest dobrym pomysłem, bo nowe możliwości spędzenia czasu otwierają się z każdym krokiem, który tu postawisz. To właśnie do Gdańska przyjeżdża wielu zagranicznych gości na festiwale i inne liczne imprezy, to tutaj spotkać można wycieczkowiczów zarówno z północy jak i zachodu Europy, którzy chcą nie tylko poznać naszą historię, ale także zobaczyć niezwykle interesujące europejskie miasto.

Gdańsk idealny do randek na każdą porę roku

Zarówno randki  jak i specjalnie organizowane spotkania singli zdarzają się w Gdańsku niezwykle często – z jednej strony dlatego, że to miasto jest wręcz stworzone dla tych, którzy chcą nawiązać nowe znajomości, skorzystać z różnych atrakcyjnych propozycji i wziąć udział w fajnych przedsięwzięciach, a z drugiej strony dlatego, że mieszkają tu bardzo otwarci ludzie, którzy nie boją się nowych wyzwań i są głodni przygód. Randki internetowe Gdańsk? Bez względu na to, czy zaplanujecie randkę latem, zimą, wiosną czy jesienią, znajdziecie adekwatne do każdej pory roku imprezy i atrakcje – od pięknej i czystej plaży, przez miejsca kulturalne, parki, imprezy plenerowe, aż po znane restauracje serwujące wyśmienite dania. Na pewno ci, którzy lubią kontakt z przyrodą nie zawiodą się – Park Reagana w pobliżu plaży to miejsce, gdzie można spotkać wielu zakochanych, jak również warto zobaczyć jak wygląda miasto z wieży widokowej (wzgórze Pachołek, czy Kozacza Góra). Po drodze można zajść na dobrą kawę w razie wietrznej pogody – schronić się w którejś z okolicznych knajpek. Jeśli lubicie podziwiać widoki, ale nie chcecie za bardzo uciekać od centrum i interesuje Was piękna panorama Gdańska, wybierzcie się na Górę Gradową i bez pośpiechu podziwiajcie urokliwe widoki.

Gdańskie randki klasyczne i nietypowe

Randki Gdańsk oferują wiele atrakcji. Tym, którzy chcą poczuć wyjątkowy klimat miasta, polecić trzeba Stare Miasto (które w ogóle nie potrzebuje rekomendacji). Spacer Traktem Królewskim (Długi Targ, Dwór Artusa, Ratusz, słynny Neptun i wiele innych) to niezapomniana przygoda, którą należy dawkować – w przeciwnym razie tak Was zauroczy, że spędzicie całą randkę na Starym Mieście i nie zobaczycie niczego więcej! Oczywiście nie trzeba specjalnie biegać po całym Gdańsku, można przystanąć w jednej kawiarni, przespacerować się pośród starych kamienic i nie chcieć niczego więcej. Jeśli jednak to będzie za mało, warto pojechać trochę dalej – do oliwskiego ZOO, gdzie w ciszy i spokoju można podziwiać piękną przyrodę i poczuć się zupełnie beztrosko w miejscu, które sprzyja zakochanym. Miłośnikom muzyki organowej możemy polecić ciekawe koncerty w słynnej Katedrze oliwskiej. Warto też skorzystać z Parku Przygód w Kolibkach, gdzie trzeba wykazać się zwinnością i wyczuciem równowagi stąpając między konarami drzew. Zwieńczeniem nietypowego spaceru może być odwiedzenie domków na drzewach, które są oryginalną i jedyną w swoim rodzaju atrakcją. Warto się odważyć i odrobinę zaszaleć na spotkaniu, a na pewno zapamiętamy ten dzień na długo.

Randki Gdańsk? Gdzie znaleźć wyjątkową osobę na randki w Gdańsku?

Romantyczne randki w Gdańsku! Zapraszamy Cię do portalu MyDwoje.pl gdzie nie tylko znajdziesz interesującą osobę, z którą umówisz się na randkę, ale także - poznając ją dobrze możesz tak zaaranżować spotkanie, aby było niezapomnianą przygodą. Randka bowiem nie musi oznaczać snucia się po parkach albo spędzania czasu w restauracjach, może być też pełnym wrażeń spotkaniem – zwłaszcza jeśli skorzystasz z dostępnych atrakcji. Interesują Cię randki w Gdańsku, ponieważ jesteś samotny i mieszkasz w Gdańsku lub okolicy? Poszukujesz życiowej partnerki z Gdańska lub województwa pomorskiego? W internetowym biurze matrymonialnym MyDwoje.pl znajdziesz największy wybór ofert osób z Gdańska i województwa pomorskiego. Już dzisiaj Zarejestruj się w MyDwoje.pl, a wkrótce będziesz chodzić na romantyczne randki w Gdańsku! Podpowiemy Ci jak założyć ciekawy profil randkowy, a Ty zaprezentuj się interesująco. Nie tylko otrzymasz od nas sprawdzone oferty, ale także możemy doradzić Ci Jak ubrać się na randkę? lub jakie wybrać Menu na randce. Wiesz już, że w Gdańsku jest wiele atrakcyjnych miejsc na Wasze randki, a my podpowiemy Ci z kim z Gdańska się umówić.
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij