Biuro matrymonialne > Samotni Gdańsk

Samotni Gdańsk pragną miłości

Samotni Gdańsk pragną miłości
Wpisujesz: Samotni Gdańsk? Sprawdź, jacy samotni z Gdańska i województwa pomorskiego rejestrują się w MyDwoje.pl i umów się na randki w Gdańsku

Szukasz samotnych Gdańsk?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety pomorskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni pomorskie


Zarejestruj się i poznaj samotnych z Gdańska

Samotni z Gdańska mogą poznać bratnią duszę przez Internet

Wpisujesz w wyszukiwarkę Samotni Gdańsk, ponieważ czujesz się samotny i szukasz życiowego partnera? Samotni z Gdańska poznają swoich partnerów w MyDwoje.pl! Mieszkasz w Gdańsku, Trójmieście lub w województwie pomorskim, masz duże grono znajomych, jednak ciągle nie udało Ci się znaleźć swojej drugiej połówki? Samotni w Gdańsku czekają na Ciebie, przejrzyj nasze Anonse matrymonialne Gdańsk, by poznać bratnią duszę przez Internet. Gdańsk to piękne miasto o ponad tysiącletniej historii jest położone nad Zatoką Gdańską, u ujścia Motławy do Wisły. To centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski. Poznaj samotnych z Gdańska, zarejestrowanych w naszym biurze matrymonialnym, znajdź kogoś z grupy: samotni Gdańsk, i umów się na romantyczny spacer wzdłuż plaży, wśród szumu morskich fal. Samotni single z Gdańska odwiedzają nasz serwis każdego dnia, może jeden z nich okaże się miłością Twojego życia?

Anonse matrymonialne samotnych z Gdańska

Masz dość samotności, wolisz życie we dwoje? Anonse matrymonialne samotnych z Gdańska to duża grupa ofert w serwisie MyDwoje. Samotni Gdańsk pragną miłości. Sprawdź nasze Biuro matrymonialne Gdańsk i umów się na randki w Gdańsku. Zastanawiasz się gdzie najlepiej wybrać się na randkę w Gdańsku? Miłośników przyrody i spacerów wśród zieleni z pewnością ucieszy przechadzka po Parku Oliwskim. Ma on powierzchnię prawie 10 ha i znajduje się nad Potokiem Oliwskim, to miejsce spokojne i pełne malowniczych widoków, idealne na romantyczną randkę we dwoje. 

Gdańsk to również jedno z miejsc, gdzie można wybrać się na romantyczny rejs na pełnym morzu dla dwojga. Pogoda sprzyja, a Ty akurat poznałeś w MyDwoje.pl kogoś ciekawego, kogo chciałbyś zaprosić na pierwszą randkę, ale taką na której będziecie mogli swobodnie porozmawiać? Idealnym rozwiązaniem będzie piknik na plaży!

Nasz nowoczesny portal dla samotnych sprawi, że życie we dwoje stanie się realne, a Ty nie będziesz już pytać: gdzie szukać miłości? Samotni Gdańsk! Łączcie się!

Wyszukaj: samotni Gdańsk i odnajdź miłość już dziś!


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij