Biuro matrymonialne > Samotni Gdańsk

Samotni Gdańsk pragną miłości

Samotni Gdańsk pragną miłości
Wpisujesz: Samotni Gdańsk? Sprawdź, jacy samotni z Gdańska i województwa pomorskiego rejestrują się w MyDwoje.pl i umów się na randki w Gdańsku

Szukasz samotnych Gdańsk?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety pomorskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni pomorskie


Zarejestruj się i poznaj samotnych z Gdańska

Samotni z Gdańska mogą poznać bratnią duszę przez Internet

Wpisujesz w wyszukiwarkę Samotni Gdańsk, ponieważ czujesz się samotny i szukasz życiowego partnera? Samotni z Gdańska poznają swoich partnerów w MyDwoje.pl! Mieszkasz w Gdańsku, Trójmieście lub w województwie pomorskim, masz duże grono znajomych, jednak ciągle nie udało Ci się znaleźć swojej drugiej połówki? Samotni w Gdańsku czekają na Ciebie, przejrzyj nasze Anonse matrymonialne Gdańsk, by poznać bratnią duszę przez Internet. Gdańsk to piękne miasto o ponad tysiącletniej historii jest położone nad Zatoką Gdańską, u ujścia Motławy do Wisły. To centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski. Poznaj samotnych z Gdańska, zarejestrowanych w naszym biurze matrymonialnym, znajdź kogoś z grupy: samotni Gdańsk, i umów się na romantyczny spacer wzdłuż plaży, wśród szumu morskich fal. Samotni single z Gdańska odwiedzają nasz serwis każdego dnia, może jeden z nich okaże się miłością Twojego życia?

Anonse matrymonialne samotnych z Gdańska

Masz dość samotności, wolisz życie we dwoje? Anonse matrymonialne samotnych z Gdańska to duża grupa ofert w serwisie MyDwoje. Samotni Gdańsk pragną miłości. Sprawdź nasze Biuro matrymonialne Gdańsk i umów się na randki w Gdańsku. Zastanawiasz się gdzie najlepiej wybrać się na randkę w Gdańsku? Miłośników przyrody i spacerów wśród zieleni z pewnością ucieszy przechadzka po Parku Oliwskim. Ma on powierzchnię prawie 10 ha i znajduje się nad Potokiem Oliwskim, to miejsce spokojne i pełne malowniczych widoków, idealne na romantyczną randkę we dwoje. 

Gdańsk to również jedno z miejsc, gdzie można wybrać się na romantyczny rejs na pełnym morzu dla dwojga. Pogoda sprzyja, a Ty akurat poznałeś w MyDwoje.pl kogoś ciekawego, kogo chciałbyś zaprosić na pierwszą randkę, ale taką na której będziecie mogli swobodnie porozmawiać? Idealnym rozwiązaniem będzie piknik na plaży!

Nasz nowoczesny portal dla samotnych sprawi, że życie we dwoje stanie się realne, a Ty nie będziesz już pytać: gdzie szukać miłości? Samotni Gdańsk! Łączcie się!

Wyszukaj: samotni Gdańsk i odnajdź miłość już dziś!


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij