strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Bydgoszcz

Biuro matrymonialne Bydgoszcz, MyDwoje.pl działa w całej Polsce

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest
Biuro matrymonialne Bydgoszcz, MyDwoje.pl działa w całej Polsce
Biuro matrymonialne Bydgoszcz, MyDwoje.pl działa w całej PolsceBiuro matrymonialne MyDwoje.pl Bydgoszcz proponuje oferty nie tylko z terenu Bydgoszczy, ale też z całego obszaru województwa kujawsko – pomorskiego. Zaproponujemy Ci setki aktualnych ofert matrymonialnych spośród wielu tysięcy w naszej ogólnopolskiej bazie.

Sprawdzone biuro matrymonialne z Bydgoszczy i Torunia

Bydgoszcz to wspaniałe miejsce na pierwsza randkę. Singlom w Bydgoszczy i Toruniu proponujemy spacer po pięknym Ogrodzie  Botanicznym położonym w obrębie Leśnego parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy. Poszukujesz partnera na randkę i całe życie? Zapraszamy do największego w Polsce biura matrymonialnego.

Nasze biuro matrymonialne posiada ogromną bazę klientów - ponad 500 tysięcy singli z całej Polski - jest to baza ogólnokrajowa. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert z Bydgoszczy i okolic. Żadne biuro matrymonialne z  Bydgoszczy nie może pochwalić się taką liczbą aktualnych i przede wszystkim ciekawych ofert matrymonialnych. W wyniku kojarzenia sprawdzamy aktualność ofert i tylko takie prezentujemy naszym Użytkownikom. Kryteria wyszukiwania, które samodzielnie określasz, pozwalają Ci wybrać Bydgoszcz, Toruń lub ogólnie województwo np. kujawsko-pomorskie, do którego chciałbyś zawęzić swoje poszukiwania partnera.

> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Bydgoszcz 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Bydgoszcz 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Bydgoszcz 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Bydgoszcz 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Bydgoszcz 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Bydgoszcz 66+ lat

> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Bydgoszcz 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Bydgoszcz 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Bydgoszcz 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Bydgoszcz 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Bydgoszcz 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Bydgoszcz 66+ lat

Metoda doboru partnerów biura MyDwoje czerpie z teorii i narzędzi psychologii oraz wieloletniej praktyki terapeutycznej par małżeńskich znanego polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego, jednocześnie autora Testu Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl

U nas kojarzenie partnerów dokonuje się natychmiast. Polegamy na nowoczesnej technologii i kojarzymy szczęśliwe pary online! Masz do wyboru tysiące ofert a nie zaledwie kilkadziesiąt lub kilkaset, jak w dobrym stacjonarnym biurze matrymonialnym. Nie musisz czekać na papierowe listy i wywoływać zdjęć, by załączyć je do listów. Swoje zdjęcia odsłaniasz online tylko dla wybranych przez Ciebie osób i możesz anonimowo i bezpiecznie korespondować przez nasze internetowe biuro matrymonialne w tym także na żywo przez czat aż do dnia pierwszej randki a nawet i dłużej.


Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
MyDwoje w rankingach
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

Biuro matrymonialne MyDwoje stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje, stworzonym przez znanego, polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich naszego psychologa oraz na pracach naukowych z zakresu psychologii humanistycznej Fromma, psycholanalizy Junga i teorii testów psychologicznych Cattella, Eysencka, Gougha i Heilbruna.

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij