Biuro matrymonialne > Samotni Bydgoszcz

Samotni Bydgoszcz poszukują partnera, partnerki

Samotni Bydgoszcz poszukują partnera, partnerki
Wpisujesz: Samotni Bydgoszcz? Sprawdź, jacy samotni z Bydgoszczy i województwa  kujawsko-pomorskiego rejestrują się w MyDwoje.pl i umów się na randki w Bydgoszczy.

Szukasz samotnych Bydgoszcz?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni kujawsko-pomorskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety kujawsko-pomorskie

Zarejestruj się i poznaj samotnych z Bydgoszczy

Samotni z Bydgoszczy mogą poznać bratnią duszę przez Internet

Wpisujesz w wyszukiwarkę: Samotni Bydgoszcz, ponieważ czujesz się samotny i szukasz swojej romantycznej miłości oraz życiowego partnera? Samotni z Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego szukają miłości w serwisie MyDwoje.pl. Bydgoszcz położona jest na Kujawach, nad rzeką Brdą, Wisłą oraz Kanałem Bydgoskim. Odwiedzających to miasto zachwyca szczególnie jego położenie nad rzeką oraz kanałami, które przecinają centrum tego pięknego miasta. W pobliżu rzeki Brdy toczy się nie tylko życie codzienne mieszkańców, ale też kulturalne, sportowe i biznesowe. Samotni Bydgoszcz poszukują partnera, partnerki na całe życie. Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego codziennie odwiedzają nasz Serwis Doboru Partnerskiego, by poznać bratnią duszę przez Internet, w najbardziej nowoczesny i bezpieczny sposób. Przejrzyj nasze Anonse matrymonialne Bydgoszcz. Przekonaj się jacy są single z Bydgoszczy.  Dzięki MyDwoje Twój los się odmieni i poznasz partnera na dobre i na złe.

Randki dla samotnych w Bydgoszczy

Single z województwa kujawsko-pomorskiego szukający miłości odwiedzają nasze Biuro matrymonialne Bydgoszcz. Jeżeli interesuje Cię randka Toruń i Bydgoszcz, pomożemy Ci umówić się z osobą, która będzie Ci odpowiadała pod względem 11 wybranych przez Ciebie kryteriów wyszukiwania. Kiedy znajdziesz już idealną osobę na randki dla samotnych w Bydgoszczy, warto wybrać się do Filharmonii Pomorskiej lub do Opery. Szukasz osób, które tak jak Ty czują się samotne? Raz do roku w Bydgoszcz staje się stolicą światowego kina, zabierz osobę poznaną w MyDwoje.pl na Międzynarodowy Festiwal CAMERIMAGE.  Jeżeli macie ochotę na romantyczny spacer wśród drzew i ptaków, na pierwsze spotkanie wybierzcie Leśny Park Kultury i Wypoczynku - Myślęcinek. Chcesz znaleźć miłość i nigdy więcej już nie szukać partnera lub partnerki? Rozpocznij poszukiwania w swojej okolicy, czyli w Bydgoszczy i województwie kujawsko-pomorskim z Serwisem MyDwoje.pl! Dlaczego warto? Nasz nowoczesny serwis dla samotnych zaproponuje Ci tylko sprawdzone ogłoszenia i oferty matrymonialne osób na poważnie poszukujących szczęśliwego i trwałego związku.

Wpisz w wyszukiwarkę samotni Bydgoszcz i odnajdź miłość już dziś!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij