Randka Toruń i Bydgoszcz - Twoje bicie serca

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Toruniu i Bydgoszczy?

Randka Toruń i Bydgoszcz

Z kim na randkę w Toruniu i Bydgoszczy?

Umów się na randkę w Toruniu i Bydgoszczy z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje poszukują prawdziwej miłości i stałego związku na całe życie. Obejrzyj aktualne oferty, które zamieścili w naszym serwisie single z Torunia i Bydgoszczy.

Dokąd na randkę w Toruniu i Bydgoszczy?

Czeka Cię już wkrótce wymarzona randka Toruń i Bydgoszcz - Twoje bicie serca w tych romantycznych miastach może zwiastować nadejście prawdziwej miłości! W Toruniu i Bydgoszczy jest wiele ciekawych miejsc w sam raz na pierwszą randkę. Z pewnością serca singli podbije Stare i Nowe Miasto z świetnie zachowanym XIII-wiecznym układem urbanistycznym oraz teren zamku krzyżackiego. Sam fakt, że zabytki Torunia znajdują się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego stanowi dla wielu wymagających singli nie lada wyzwanie. Szczególnie polecamy gotycki most, bowiem jest on jednym z nielicznych w Polsce. Może właśnie tu zadrżą wasze serca i okaże się, że Toruń połączył je na zawsze?

Do odwiedzenia w Toruniu zachęcają singli również piękne kościoły gotyckie: Bazylika katedralna św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty, profranciszkański Wniebowzięcia NMP oraz Św. Jakuba. Niesamowita atmosfera panująca w tych miejscach spowoduje, że Wasza randka w Toruniu dopiero się zacznie. Może wówczas wybierzecie się do Kina Centrum znajdującego się w Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu lub do Teatru Dramatycznego im. Wilama Horzycy. To właśnie tu co roku na przełomie maja i czerwca odbywa się Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Kontakt”.

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 18 - 25 lat woj. kujawsko-pomorskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 26 - 35 lat woj. kujawsko-pomorskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 36 - 45 lat woj. kujawsko-pomorskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46 - 55 lat woj. kujawsko-pomorskie

Ogłoszenia matrymonialne kobiet 18 - 25 lat woj. kujawsko-pomorskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiet 26 - 35 lat woj. kujawsko-pomorskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiet 36 - 45 lat woj. kujawsko-pomorskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiet 46 - 55 lat woj. kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz zaprasza singli na randki i zwiedzanie przepięknych zabytków. W sam raz na pierwszą randkę nadaje się najstarszy w Polsce Kanał Bydgoski. Na terenie tego miasta znajduje się aż 10 śluz i 3 jazy. Cztery śluzy są nieczynne, ale za to trzy z nich odrestaurowane i udostępnione do zwiedzania w parku nad Kanałem. Rozpoczęty w tym miejscu spacer może zakończyć się niezapomnianą dla Was randką i okazać się początkiem bliższej znajomości mającej szanse przerodzić się w głębokie uczucie.

W Bydgoszczy jest również wiele ciekawych miejsc  na randki. Sprostają one wymaganiom singli, którzy właśnie to miasto wybrali na swoją pierwszą randkę. Do odwiedzenia zachęca Muzeum Fotografii, Muzeum Kanału Bydgoskiego, Izba Tradycji Bydgoskich Dróg Żelaznych oraz Muzeum Misyjne duchaczy.

Na romantyczne spacery single mogą wybrać się wieloma pieszymi szlakami turystycznymi: szlakiem Brdy, szlakiem Wisły lub szlakiem Noteci. Natomiast na wytrwałych  czeka przebiegająca przez Bydgoszcz, najdłuższa w Europie Trasa Rowerowa R-1.

Waszą romantyczną wędrówkę proponujemy zakończyć w blasku świec podczas kolacji we dwoje w jednej z klimatycznych knajpek lub restauracji: restauracji Manekin, orientalnej restauracji Lotos, czy Tajemniczego Ogrodu na ul. Przedzamcze. Szalone noce nasi single mogą spędzić w Piwnicy pod Aniołem, czy w Fame Club& Music Bar.

Nasza strona dla singli z Bydgoszczy i Torunia tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać osoby samotne, poszukujące partnera na życie - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl!


 
Komentarze (0)

Randka Toruń i Bydgoszcz - Twoje bicie serca  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij