Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Doroty i Piotra

Jak nie potrafię znaleźć partnerki w realu, to spróbuję tu

Dorota i Piotr
quote

Ich życie odmieniło się o 180 stopni

 • Dorota, 38 latksięgowa, Wodzisław Śląski
 • Piotr , 37 latgórnik, Jastrzębie
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2008-02-25
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2008-03-08
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Mam na imię Piotr i muszę przyznać, że do tej pory moje życie było jednostajne: praca, koledzy, dom – i tak do znudzenia. Ciągle byłem sam wśród par. Aż do momentu kiedy kupiłem komputer i podłączyłem Internet.

Wołanie o miłość

Wtedy też zobaczyłem, że jest tam pełno portali randkowych. Pomyślałem: jak nie potrafię znaleźć partnerki w realu, to spróbuję tu. Zarejestrowałem się od razu do kilku takich serwisów randkowych. Pomimo zawarcia w nich mnóstwa znajomości, nadal byłem samotny i bez ukochanej osoby przy boku. Gdy szukałem następnych portali randkowych, natrafiłem na serwis MyDwoje.pl. Profesjonalnie zrobiona strona dla samotnych zachęciła mnie, żeby się zarejestrować. Ucieszyłem się, że może właśnie tu odnajdę partnerkę swojego życia. Wysłałem jednorazowo chyba z 15 zaproszeń do różnych kobiet i czekałem. Marzyłem, żeby zakończyło się wreszcie smutne życie w pojedynkę. Niestety tylko jedna osoba odezwała się na moje wołanie o miłość. Ale... to była ona: skromna, nieśmiała blondynka z uśmiechem na ustach. Jeden list, drugi, potem rozmowy na GG do późnej nocy. Stopniowo nawiązywaliśmy naszą bliskość w sieci. Podczas tych rozmów mogliśmy się bliżej poznać i dowiedzieć się o sobie czegoś więcej; bardzo chcieliśmy się zobaczyć, tak wiele nas łączyło. Nastał marzec i nadarzyła się okazja, aby się wreszcie spotkać. Dorota wybrała miejsce i datę: 8 marca. Nie mogłem się doczekać, kiedy ją zobaczę, byłem pełen radości i nadziei. Czekała na mnie na dworcu autobusowym, naszym znakiem rozpoznawczym był bukiet frezji – całe szczęście, że tylko ja je miałem!

Życie we dwoje

Uśmiechała się na mój widok, a moje serce waliło mi jak młotem. Miłość wisiała w powietrzu. Potem była romantyczna kolacja przy świecach i koncert zespołu Łzy. Po powrocie do domu od razu usiadłem do komputera. Obiecała, że napisze, co o tym wszystkim myśli. I napisała: że jak mnie zobaczyła, całe ciało przeszedł elektryzujący, lecz przyjemny prąd i że chce się nadal spotykać. Nie mogłem o niej zapomnieć. Czułem, że coś w moim życiu się zmieniło: zakochałem się! To była prawdziwa miłość! Spotykaliśmy się ponad rok. Ziarno miłości, które zostało zasiane na pierwszym spotkaniu, rosło w naszych sercach, aż w końcu uznaliśmy, że nie możemy dłużej już bez siebie żyć, musieliśmy żyć już zawsze we dwoje – i postanowiliśmy połączyć nasze serca i dusze poprzez związek małżeński.

Rodzina, którą wspólnie tworzymy

Od tamtego dnia, kiedy zarejestrowałem się w MyDwoje, moje życie odmieniło się o 180 stopni: mam teraz swój cel w życiu, ukochaną żonę i rodzinę, jaką wspólnie tworzymy. Wiem, że jestem kochany i że ukochana czeka na mnie, kiedy wracam z pracy do domu. We dwoje jest wspaniale. Niedawno dowiedziałem się, że zostanę tatusiem – spełniły się moje tęsknoty i marzenia, mam rodzinę!
Do samotnych czytających moją historię mam jeden przekaz. Człowiek się rodzi, żeby kochać i być kochanym. Trzeba wierzyć, że jest gdzieś na świecie wasza druga połówka, która na was czeka. A wtedy już na pewno się odnajdziecie!

Dorota i Piotr

 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij