Nadal dzielę z nim smutki, wątpliwości i radości...

Mariola i Zbyszek
quote

Nasza miłość pokona każdą przeszkodę

 • Mariola, 47 latusługi finansowe, Katowice
 • Zbyszek, 53 lataekonimista, Bytom
(wiek w momencie poznania się)
 
 • 2012-06-12
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2012-07-18
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub
Mariola i Zbyszek zdjęcie 1
Mariola i Zbyszek zdjęcie 2
Mariola i Zbyszek zdjęcie 3
Mariola i Zbyszek zdjęcie 4
Mariola i Zbyszek zdjęcie 5
Mariola i Zbyszek zdjęcie 6
Mariola i Zbyszek zdjęcie 7
Mariola i Zbyszek zdjęcie 8
Mariola i Zbyszek zdjęcie 8

Chcieliśmy bardzo podziękować zespołowi MyDwoje za to, że za Waszym pośrednictwem mogliśmy się poznać, zauroczyć i zakochać. Nasza historia być może zwyczajna, dla nas okazała się absolutnie niezwykła.

Znajomość z internetowego biura matrymonialnego

Mariola: Serwis MyDwoje znalazłam szukając internetowego biura matrymonialnego. Zaskoczył mnie profesjonalizm, wiarygodność portalu i dbałość o szczegóły w czasie wypełniania profilu i testów. Również filmowe porady psychologa i listy uczestników okazały się pomocne. Wykupiłam abonament w 2010 r. Wysłałam i otrzymałam wiele maili. Kilka razy spotkałam się z mężczyznami, jednak żaden nie zainteresował mnie na dłużej.
Żyłam sobie szczęśliwie w moim poukładanym świecie, zadowolona z niezłej pracy, dorosłego już syna, spotkań z przyjaciółmi i ciekawych hobby. Jednak wciąż dokuczał mi brak tej drugiej, najważniejszej osoby w moim życiu.
W 2012 roku postanowiłam wznowić poszukiwanie partnera, oczywiście poprzez Serwis „MyDwoje”. W czerwcu dostałam maila od Zbyszka. Napisał, że z naszych profili wynika niezwykłe dopasowanie. Kolejne maile tylko to potwierdziły. Poprosiłam go, aby przysłał więcej swoich zdjęć. Wkrótce dostałam kilka. Na jednym zobaczyłam przystojnego, wysokiego, szczupłego bruneta o kawowych oczach. Pozostałe przedstawiały: biedronkę, pliszkę, konika polnego i pajęczynę. Piękne zbliżenia wyglądały, jak w czasopiśmie przyrodniczym. Potem okazało się, że potrafi też ciekawie opowiadać o ptakach i innych cudach natury. Ujęła mnie jego wrażliwość.

Zbyszek: Serwis „MyDwoje” polecił mi znajomy. Zalogowałem się, wypełniłem testy. Wysyłałem maile, chodziłem na randki, lecz nic z nich nie wynikało. Nie szukałam przelotnego romansu. Chciałem poznać kobietę na resztę życia. Lecz ciągle myślałem:
w moim wieku, czy to jeszcze możliwe, aby ktoś mnie zauroczył?
Pewnego wieczoru znalazłem ciekawy profil randkowy. Był to profil Marioli. Zaciekawiło mnie niezwykłe podobieństwo zainteresowań i oczekiwań. Dopasowanie 78%, wynikające z testu potwierdziło moje przypuszczenia. Postanowiłem więc spróbować kolejny raz. Listy pokazały z jaką lekkością potrafi kojarzyć i ujmować w słowa swoje i moje przemyślenia. Nabierałem pewności, że to idealna partnerka. Po miesiącu mailowania zaproponowałem randkę. Był spacer, kawa i długie, długie rozmowy. Oczarowała mnie swoim wdziękiem. Rozumieliśmy się tak, jakbyśmy znali się od dawna.

Barwne życie we dwoje

Mariola: Od pierwszego spotkania nasza znajomość rozwijała się intensywnie. Tak układaliśmy nasze życiowe sprawy, aby jak najczęściej spędzać randki we dwoje. Była niedziela na pikniku, kino samochodowe, teatr letni, koncert, wypad w góry do znajomych, kino plenerowe, spadające gwiazdy, weekend nad jeziorem i wieczory przy kominku. Byłam oszołomiona, czułam się jak nastolatka. Zbyszek okazał się poukładanym, ciepłym, troskliwym, odpowiedzialnym mężczyzną z dużym poczuciem humoru.

Zbyszek: We wrześniu postanowiliśmy pojechać we dwoje na urlop. Zaproponowałem wyjazd na Roztocze. Ucieszyła się i powiedziała, że zawsze chciała zobaczyć tamte okolice, lecz nie było ku temu okazji. Chciałem pokazać jej moje rodzinne strony. Mieliśmy też odwiedzić moją dalszą rodzinę. Wiedziałem już, że jest wspaniałą kobietą, ale miałem pewne obawy. Czy to aby nie za wcześnie na poznawanie rodziny? Czy nasza znajomość przetrwa?

Mariola: Wakacje spędziliśmy we dwoje na Zamojszczyźnie. Zachwycaliśmy się królewskim Sandomierzem, renesansowymi kamieniczkami Zamościa, cudami Roztocza. Wieczorami odwiedzaliśmy jego rodzinę lub znajomych. Zaskoczyła mnie ich niezwykła gościnność i okazana mi sympatia.
Nadal jesteśmy razem. Cały czas się poznajemy i uczymy siebie. Nieustannie zachwycamy się sobą. Wyznajemy podobne wartości życiowe. Gdy w drobiazgach się różnimy, potrafimy omówić te kwestie i dojść do wspólnego konsensusu. Coraz bardziej akceptujemy siebie i ufamy sobie. Czasem myślę, że trzeba było przeżyć prawie 50 lat, aby się odnaleźć, żeby umieć docenić się nawzajem.

Rozłąka - nowy wymiar bycia ze sobą

Zbyszek: Jeszcze nie zdążyłem dobrze ochłonąć po wspaniałych wakacjach, gdy nagle okazało się, że czeka mnie służbowy wyjazd do Hamburga. Z jednej strony to szansa na rozwój zawodowy, może awans. Z drugiej, będziemy musieli odłożyć na kilka tygodni nasze plany związane ze wspólnym zamieszkaniem.

Mariola: Po krótkich trzech miesiącach los wystawił nas na próbę. Pojawiły się niepokoje i lęki. Czy to oddalenie fizyczne nie zburzy naszego młodego związku? Jak pokonamy samotność w związku na odległość? Czy będziemy umieli być ze sobą będąc tak daleko?

Mijają kolejne dni rozłąki. Dzieli nas prawie tysiąc kilometrów. Nasz wspólny świat skurczył się do sms-ów, telefonów, maili, rozmów na Skypie. Nadal czuję jego zapach i dotyk. Jego maile są pełne optymizmu, czułości i humoru. Nadal dzielę z nim smutki, wątpliwości i radości... I wiem, że na najbliższe dni to jest nasz nowy wymiar bycia ze sobą, który wzmocni tylko nasz związek.


Poleciłam Wasz portal mojej samotnej koleżance Ewie. Przekonałam ją, że warto zainwestować swój czas i nadzieję, a nasza historia jest na to najlepszym dowodem.

Otrzymano 17.06.2014, godz. 23:02


"Serdecznie dziękujemy za pamięć.
 
Miło nam, że możemy powrócić na "MyDwoje" i pochwalić się naszym szczęściem. Właśnie mijają 2 lata od kiedy poznaliśmy się na Portalu i nasze ścieżki życiowe połączyły się. Chociaż formalnie jeszcze nie zalegalizowaliśmy naszego związku, to wspólnie żyjemy, kochamy się, rozwijamy, podróżujemy. Nasi najbliżsi (dzieci, rodzice) akceptują nas i cieszą się razem z nami.
Latem ub. roku przeprowadziliśmy się do naszego, nowego mieszkania. Budujemy też dom na wsi.
Odbyliśmy 3 wspólne podróże, z których dołączamy zdjęcia. Następna podróż w tegoroczne wakacje, a mamy nadzieję, że jeszcze wiele, wiele innych.
Pozdrawiamy gorąco i życzymy wszystkim uczestnikom MyDwoje wielu wzruszeń i miłości.
 
Mariola i Zbyszek


 
życzenia
Podobne pary: 40+

Podobne pary: po przejściach/ po rozwodzie

Podobne pary z śląskie / Katowice

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij