Ni stąd ni zowąd zacząłem pisać miłosne wiersze

Joanna i Robert
quote

Udowodnili, że można znaleźć miłość, nawet gdy się już w nic nie wierzy

 • Joanna, 46 latpracownik administracyjny, Kraków
 • Robert, 49 latemeryt mundurowy, Kraków
(wiek w momencie poznania się)
 
 • 2009-04-09
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2009-04-19
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2014-06-21
  Ślub
  Ślub
Joanna i Robert zdjęcie 1
Joanna i Robert zdjęcie 2
Joanna i Robert zdjęcie 3
Joanna i Robert zdjęcie 4
Joanna i Robert zdjęcie 5
Joanna i Robert zdjęcie 6
Joanna i Robert zdjęcie 7
Joanna i Robert zdjęcie 8
Joanna i Robert zdjęcie 9
Joanna i Robert zdjęcie 10
Joanna i Robert zdjęcie 11
Joanna i Robert zdjęcie 12
Joanna i Robert zdjęcie 12

Joanna: Zanim poznałam Roberta dzięki Serwisowi MyDwoje.pl byłam osobą samotną od 2001 roku, kiedy zakończył się mój poprzedni związek. Nie od razu zaczęłam poszukiwać na nowo, gdyż najpierw musiałam trochę odetchnąć i pobyć sama ze sobą, aby zdecydować, co jest dla mnie w życiu istotne i mocno stanąć na nogi. Po około dwóch latach bycia samej zaczął mi mój stan trochę doskwierać poczułam się samotna i podjęłam decyzję, aby poszukać znów swojej - tym razem już na 100% do mnie pasującej - połówki. 

Singielka, która zdecydowała się na randki internetowe

Postanowiłam to zrobić przez Internet, i chociaż randki internetowe budziły początkowo moje obawy, stwierdziłam, że Internet stwarza najwięcej możliwości wyboru i dopasowania. Moje poszukiwania jednak okazały się wcale nie takie proste. Serwisów oferujących swoje usługi przez Internet w poszukiwaniu partnera jest mnóstwo i trudno wybrać ten właściwy, ale postanowiłam się nie zrażać i doprowadzić swoje poszukiwania do szczęśliwego finału. Zarejestrowałam się w kilku portalach, randki internetowe umożliwiały mi poznawanie różnych ludzi, ale wciąż nie mogłam trafić na to, czego pragnęłam, aż do czasu rejestracji w Państwa portalu. W dniu 01.02.2009 roku wykupiłam abonament na 3 miesiące - w tym okresie w portalu była przeprowadzana sonda dotycząca czasu w jakim ma się nadzieję, poznać partnera – ja zaznaczyłam do 3 miesięcy i tak się też stało, gdyż nasz pierwszy wirtualny kontakt nastąpił 9 kwietnia 2009 roku, gdy na moim profilu pojawił się pierwszy e-mail, pierwsza wiadomość przez sieć od Roberta z propozycją poznania. W realu spotkaliśmy się w niedzielę 19 kwietnia 2009 roku i od tego czasu - 19 każdego miesiąca jest dla nas dniem szczególnym - zawsze dostaję od Roberta piękny bukiet kwiatów. Od pierwszych dni nasza znajomość rozwijała się bardzo burzliwie i intensywnie. Zaraz po pierwszym spotkaniu dostałam list od Roberta, który trochę mnie wystraszył, gdyż nie przypuszczałam, iż mogę spowodować aż taki wybuch pozytywnych reakcji po pierwszym spotkaniu (zawsze pierwsze spotkanie traktowałam bardziej sprawdzająco i nie przypuszczałam, że udana randka może wywołać taką reakcję drugiej strony) i trochę się tego bałam. Ale kolejne listy, korespondencja codzienna i spotkania raz w tygodniu utwierdziły mnie, że do siebie pasujemy.
Sprawdzianem naszego zauroczenia sobą był mój wyjazd do Rzymu w okresie od 18.05.2009 do 01.06.2009 do przyjaciółki, który miałam zaplanowany zanim poznałam Roberta – przez cały ten czas codziennie dostawałam czułe rymowane sms-y:
(-Gdzie jesteś? Gdzie jesteś Joasiu kochana? W głowę zachodzę od samego rana. Wiem, że jesteś daleko, że odległe dziś dzielą nas kraje, ale wiem też, że powrócisz i będziemy razem chodzić nad ruczaje.
- Czy wytrwam, bo z tęsknoty od zmysłów odchodzę, czy Twojego powrotu doczekam, bo czas mi się tak bardzo dłuży – kiedy Ty wreszcie wrócisz z tej podróży? Wiem, że doczekam, choć trudno będzie, rozglądam się wokół i wypatruję Cię wszędzie.
- Na niebie piękne gwiazdy, a w sercu piękne sny. Do życia mam ochotę, gdy obok jesteś Ty.
- To dla nas świeci słońce, to dla nas śpiewa wiatr. Teraz już wiem, że z Tobą łatwiej będzie kroczyć przez ten świat).

i bardzo za nim tęskniłam i tym razem pobyt w Wiecznym Mieście nie miał dla mnie aż takiego uroku, jak do tej pory.
Od 01.06.2009 roku jesteśmy już razem dzień i noc, gdyż od tego dnia razem mieszkamy i choć trwa to tak krótko mnie wydaję się, że tak było zawsze i tak zostanie na zawsze, gdyż rozumiemy się prawie bez słów i we wszystkim się uzupełniamy. Dzięki Serwisowi MyDwoje.pl moje życie zmieniło się o 180 stopni i jest nareszcie takie, jakie pragnęłam wieść ze swoją drugą połówką – serdecznie dziękuję - Joanna.

Samotny mężczyzna, który szukał miłości

Robert: W moim przypadku zaczęło się od tego, że po przejściach, niepowodzeniu w prowadzonej działalności gospodarczej w sposób nagły i dla mnie całkowicie niespodziewany po 22 latach wspólnego życia moja żona wniosła sprawę o rozwód, a najgorsze w tym było to, że również nagle wszystkie trzy córki stanęły przeciwko mnie. Praktycznie w jednej chwili całkowicie zawaliło mi się całe moje dotychczasowe życie. Wyjechałem wówczas z rodzinnego miasta i przy pomocy rodziny próbowałem zacząć nowe życie  po przejściach w wieku 48 lat w oddalonym o 300 km Krakowie. Miałem jeszcze nadzieję, że może wszystko wróci do normy, ale z każdym dniem coraz bardziej docierał do mnie fakt, że praktycznie zostałem zupełnie sam. Byłem na skraju załamania nerwowego i nie bardzo wiedziałem, co mam ze sobą począć i kiedy w zasadzie myślałem już o tym najgorszym rozwiązaniu, bez wielkich nadziei spróbowałem kogoś poznać. Kogoś, kto pozwoliłby mi z powrotem w siebie uwierzyć i choć bardzo bałem się ponownego odrzucenia postanowiłem zaryzykować. Pomyślałem o portalach internetowych oferujących swe usługi w zakresie poznania partnerki i ogłosiłem się w kilku z nich. Po dość intensywnych poszukiwaniach trafiłem na portal MyDwoje.pl, który w sposób zdecydowanie odmienny od pozostałych oferował swoje usługi w tym zakresie. Po wejściu na jego strony można było od razu wyczuć ogrom pracy włożony w to, aby rzeczywiście pomóc osobom korzystającym z tych usług. Dużo dodatków takich jak porównania charakterologiczne, pomoc psychoterapeuty, sondy oraz wprost gotowe podpowiedzi z treściami listów wysyłanych na powitanie do partnerów, a także dbałość o szczegóły, powodowały, że w tej pracy wyczuwało się wyraźnie włożone serce.
Po prostu byłem pewien, że tutaj samotny mężczyzna poszukiwania drugiej „połówki” musi zakończyć powodzeniem. I faktycznie tą drogą w stosunkowo krótkim czasie udało mi się poznać kilka wartościowych osób i nawiązać nowe znajomości, ale co najważniejsze praktycznie od razu znalazłem tą najważniejszą, tą jedyną, o której marzyłem – Joannę. Po raz pierwszy spotkaliśmy się zaledwie w tydzień od pierwszego kontaktu przez Internet. Powiem szczerze byłem po tym pierwszym spotkaniu wprost oczarowany i kilka kolejnych spotkań pokazało, że to jest właśnie to, o co nam obojgu chodziło. Przyjaźń zaczęła przeradzać się w głębsze uczucie, a ja nie mogłem pojąć pewnych okoliczności, które temu uczuciu towarzyszyły. Ni stąd ni zowąd zacząłem pisać miłosne wiersze. Ja, który wcześniej nie potrafiłem znaleźć pojedynczych rymów nagle odkryłem w sobie jakby inną duszę.
Wiersze te wysyłałem Joasi w formie sms-ów szczególnie wówczas, gdy musieliśmy się na krótkie okresy rozstać z powodu naszych indywidualnych wyjazdów. Od chwili poznania się (mimo, iż nie mamy jeszcze samochodu) już kilkukrotnie spędziliśmy bardzo miło czas na wspólnych wyjazdach poznając urocze zakątki naszego kraju i wielokrotnie organizowaliśmy sobie wypady poza miasto, nie wspominając już o wspólnym zwiedzaniu zabytków i poznawaniu historii Krakowa.
Po kilku miesiącach od naszego poznania, również w moim prywatnym życiu nastąpiły pozytywne zmiany i teraz mam już bardzo dobre relacje z moimi córkami (a była żona chciała nawet, abym do niej wrócił). Teraz mogę już śmiało powiedzieć, że wiem jak wygląda szczęście. - Robert

Najważniejsze? Aby umieć kochać trwale…

Z prognoz portalu wynikało, że nasza zgodność osobowości kształtuje się na poziomie 79%. Jak przyjrzeć się temu bliżej, to wprost zadziwiająca była ta zgodność w poszczególnych cechach charakteru. Nam w ogóle wydawało się (i wydaje do tej pory – chociaż od tego czasu minęło już 14 miesięcy), że mamy zgodność na poziomie 100%, bo właściwie rozumiemy się w lot - tak, jakby jeszcze na poziomie podświadomości. Nie mówiąc już o tym, że w praktyce to jest po prostu niesamowite - zachowujemy się i robimy wspólnie rzeczy, jakbyśmy znali się od zawsze. Oboje uznaliśmy, że portalowi MyDwoje.pl należy się nagroda Nobla. Dzięki temu portalowi poznaliśmy się w niecały miesiąc (Robert) i w trzecim miesiącu (Joanna).
Ale najważniejsze jest to, że dana nam została nadzieja i udowodniono nam, że można znaleźć wzajemne zrozumienie, a nawet miłość drugiej osoby w sytuacji, kiedy człowiek już w nic nie wierzy, jest na skraju załamania nerwowego i w ogóle w strasznym "dole psychicznym". A poza tym - najważniejsze, aby umieć kochać trwale... Dlatego tą drogą pragniemy wszystkim, którzy mieli wkład w tworzenie tego portalu serdecznie podziękować, bo to dzięki Wam odrodziliśmy się na nowo i nasza przyszłość rysuje się raczej w różowych barwach, że znaleźliśmy miłość.
Jeszcze raz pięknie dziękujemy i życzymy samych sukcesów, bowiem na nie zasłużyliście. Wszystkim znajomym, którzy są w podobnej sytuacji  i poszukują miłości zawsze polecamy Wasz portal i czynimy to z czystym sumieniem i wręcz pewnością, że i w ich przypadku znajomości zawarte za Waszym pośrednictwem zakończą się tak jak i nasza.

Joanna i Robert


hr

Otrzymano 23.10.2014, godz. 16:19

Witamy serdecznie!

We wtorek 21.10.2014 roku minęły właśnie 4 miesiące od naszego  ślubu i wesela, które odbyły się 21.06.2014 roku w Krakowie w przepięknym Pałacu Decjusza ( ślub ) i Witkowej Chacie ( wesele ) .

W załączeniu przesyłamy Państwu kilka fotek, ze zgodą na wykorzystanie ich w serwisie.

Żałujemy tylko ,że nie mogliście uczestniczyć razem z nami w tym dla nas wspaniałym dniu.

Pozdrawiamy serdecznie,

Joanna i Robert


hr

Otrzymano 2015-07-09, godz. 20:58

Serdecznie dziękujemy za życzenia z okazji naszej rocznicy, ten rok od naszego ślubu minął nam bardzo szybko. Po ślubie mieliśmy dwu tygodniową wstępną podróż poślubną, w sierpniu byliśmy w Niemczy w przepięknym hotelu u stóp Gór Sowich, a czas spędzaliśmy na wycieczkach po okolicy. Prawdziwa podróż poślubna miała miejsce dopiero w maju tego roku, wyjechaliśmy na 9 dni do miasta miłości czyli Paryża. Przez cały pobyt było bardzo romantycznie a przyjaciele, którzy nas tam zaprosili zrobili nam niespodziankę zabierając nas na kolację i przedstawienie do kabaretu Mouline Rouge. W rocznicę ślubu zostaliśmy zaproszeni na uroczystą kolację przez firmę, która organizowała nasze wesele, było bardzo uroczyście i smacznie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i jeszcze raz dziękujemy za to , że dzięki wam mogliśmy się poznać i rozpocząć wspólne szczęśliwe życie. W załączeniu zdjęcia z rocznicowej kolacji oraz pobytu w Paryżu , oczywiście udzielamy zgody na ich publikację.

Pozdrawiamy i życzymy dalszych samych sukcesów


hr

Otrzymano 03.02.2017, godz. 18:02


Witamy

Serdecznie dziękujemy za pamięć o nas bo już niebawem 19. kwietnia minie 8. rocznica naszego poznania dzięki portalowi My Dwoje. I ta właśnie data jest dla nas najważniejsza a nasz ślub, który odbył się w 2014 roku był tylko konsekwencją tej najważniejszej dla nas decyzji czyli poznania się w realu. Co roku w rocznicę tej daty robimy sobie romantyczny weekend i zwiedzamy ciekawe miejsca w Polsce.  W zeszłym roku byliśmy w miejscowości Rytwiany skąd robiliśmy wycieczki po okolicy, zwiedziliśmy  Sandomierz i Zamek Leszczyńskich w Baranowie Sandomierskim. Powiększa się nam też rodzina ponieważ Marek został w styczniu br. podwójnym dziadkiem chłopca i dziewczynki, gdyż dwie jego córki urodziły dzieci. Nadal bardzo się kochamy i jesteśmy bardzo szczęśliwi a to wszystko zawdzięczamy Państwa serwisowi .

Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów 

 
życzenia
Podobne pary: 40+

Podobne pary: po przejściach/ po rozwodzie

Podobne pary z małopolskie / Kraków

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij