Samotne wakacje - pomysły na udany urlop dla singla

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Singiel odpoczywa i (za)poznaje

Samotne wakacje

Jeżeli jesteś singlem, możesz odczuwać pewną niechęć do wyjazdów na samotne wakacje, przecież nikt nie wyjeżdża sam, każdy jedzie z drugą połówką albo po prostu z dziećmi, a w końcu, jak twierdzą niektórzy – „głupio tak samemu”. Nic bardziej błędnego! To właśnie teraz powinieneś korzystać z uroków wolności i swobody, jakie daje ci taki stan. Możesz jechać dokąd chcesz, i co jest zaletą właśnie tej chwili, nie musisz zgadzać się na kompromisy, wszystko zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Portal dla Singli MyDwoje.pl podaje wskazówki na samotne wakacje - pomysły na udany urlop dla singla.

Singiel - tylko nie w domu!

Według ekspertów MyDwoje.pl, wyjazdy dla Singla to nowy trend, który rewolucjonizuje wakacyjny „rynek”. Istnieje coraz więcej propozycji, atrakcji, mnożą się pomysły dla singli, dla osób samotnych. Wzrasta ilość ciekawych ofert imprezowych. Singiel może korzystać z treningów, szkoleń, ciekawych propozycji spędzania czasu zgodnych z jego profilem zainteresowań (np. na kursie fotografii) czy po prostu w interesujący sposób spędzić udany urlop – jeśli tylko ma ochotę wyjechać.

Profil, opłata, miejsce - na co uważać?

Zwróć uwagę na:
 • Profil hotelu, do którego się wybierasz i będziesz w nim spędzać wakacje / nocować. Jeżeli  w prospekcie lub w galerii na www widzisz mnóstwo placów zabaw i atrakcji dla dzieci, najprawdopodobniej miejsce to przyciągnie grupy rodzin z maluchami. Raczej nie będziesz się tam dobrze czuć.
 • Dodatkowe opłaty – w niektórych miejscach trzeba zapłacić ekstra za jednoosobowy pokój – zanim się zakwaterujesz, sprawdź dokładnie tę opcję.
 • Zestaw tematyczny – istnieją takie kurorty, które od początku proponują wiele ciekawych atrakcji tematycznych, szkolenia (nurkowania, wspinaczkowe itp.), sportowe zawody, wspólne wycieczki. Czasem trudno jest zorganizować coś samemu – jeśli więc masz taką możliwość, skorzystaj raczej z takich miejsc. Jeżeli nie stronisz od ofert zorganizowanych, będzie do  dla Ciebie opcja bardziej wygodna  i bezpieczna.

Dokąd jechać  na samotne wakacje?

Szukaj ciekawych ofert – takich, które zaoferują ci coś więcej, niż tylko zwykły nocleg. Możesz spróbować takich propozycji, jak:

 • Willa Nostalgia w Szklarskiej Porębie – w tym miejscu będziesz mieć szansę odbyć wycieczkę z przewodnikiem (co oczywiście też jest okazją do poznania nowych ludzi),
 • Pensjonat pod Tatrami – tutaj, przy okazji krótkiego urlopu, masz szansę nie tylko wypięknieć, ale i zawrzeć nowe znajomości,
 • Pensjonat z widokiem na wodę w Krynicy Morskiej - wybierając miejsce na nocleg, zwracaj uwagę na lokalizację – na przykład w tym miejscu jest ona idealna, ponieważ jest jednocześnie w cichym miejscu i w centrum miasta. To perfekcyjne rozwiązanie dla singla, który w każdej chwili może skorzystać z wielu atrakcji, nie wyjeżdżając daleko poza miejsce noclegowe.

Wyjazdy to atrakcje!

Pamiętaj, że możliwości poznania interesujących ludzi w dużym stopniu zależą właśnie od ciebie. Jeśli nie będziesz wychodzić z pensjonatu czy apartamentu, to nawet najwspanialsze atrakcje i największe udogodnienia nie zmienią tego, że spędzisz samotne wakacje. Dlatego spakuj do walizki przede wszystkim sporo motywacji do aktywnego spędzenia tych wakacji i uśmiech – bo właśnie wtedy będziesz mieć największe szanse na poznanie nowych znajomych, a może i miłości życia.

Czytaj także o wakacjach singli:

Singiel na wakacjach

Wakacyjna miłość

Wakacyjny romans

Samotny rodzic na urlopie z dzieckiem

Wyjazdy dla Singli


 
Komentarze (7)

Samotne wakacje - pomysły na udany urlop dla singla - dodaj komentarz
Karol; 2018-09-17 08:17:49 
komentarz usunięty przez moderatora
Do: Pytanie; 2018-06-23 13:04:03 
Serwis MyDwoje.pl stworzony jest z myślą o parach heteroseksualnych. Nie mam bowiem odpowiednich kompetencji w doborze par homoseksualnych. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, iż Test Doboru Partnerskiego, na którym bazuje, stworzony został na podstawie doświadczeń i wiedzy związanych z terapią par małżeńskich. Niestety, Serwis nie posiada atrakcyjnej oferty dla par homoseksualnych.
Pytanie; 2018-06-23 09:08:29 
Dlaczego nie można wybrać "Jestem mężczyzną, szukam mężczyzny" albo "Jestem kobietą, szukam kobiety"??
Kejti; 2018-06-09 20:12:21 
aby było z kim go spędzić :)
facet; 2018-04-08 22:23:11 
Najczęściej pańcie szukają frajera faceta, który im zafunduje wakacje i którego mozna wydoic z kasy...
Magda; 2017-06-22 12:20:26 
Niestety za wakacje w pojedynkę nie płaci się mniej, tylko więcej. W większości biur podróży, których ofertę przeglądałam, samotny podróżnik płaci ok. 40% więcej niż 1 osoba, ale podróżująca w parze.
yoko; 2015-12-08 11:59:51 
Moim zdaniem najciekawsze są wyjazdy na szkolenia i kursy, bo można dodatkowo się rozwijać, poznawać, tylko, że nie każdy lubi taką formę spędzania wolnego czasu. Są osoby, które preferują leżenie plackiem na plaży. Samotne wakacje mają też swoje plusy – nikt nam nie narzuca, gdzie mamy iść, co zwiedzać, nie pogania nas. Można wieczorem wybrać się na imprezę i przy okazji kogoś zapoznać. No i za wakacje w pojedynkę, zapłacimy o wiele mniej :)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas


Fax: (22) 201 25 87


Konsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij