Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Małgorzaty i Andrzeja

Zanim się poznaliśmy nasze życie było szare i smutne

Małgorzata i Andrzej
quote

Od razu między nimi zaiskrzyło

 • Małgorzata, 55 latpedagog, Dębina
 • Andrzej, 56 lathotelarz, Warszawa
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 •  
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Oboje niespodziewanie zostaliśmy wdową i wdowcem. Zanim się poznaliśmy nasze życie było szare i smutne. Postanowiliśmy więc rozpocząć poszukiwania partnera. Oboje rozglądaliśmy się, czy w ogóle istnieją portale dla samotnych po 50. Z pomocą przyszedł nam Serwis MyDwoje. Nasze oczekiwania wobec drugiej osoby były podobne. Ponieważ poprzednio byliśmy w udanych związkach, wiedzieliśmy czego szukamy.

Poszukiwanie partnera z MyDwoje.pl

To ja, Małgorzata, zaproponowałam pierwsze spotkanie Andrzejowi. Okazało się, że była to trafiona decyzja. Byłam jedyną i pierwszą partnerką, z którą się spotkał. Ja nie miałam tyle szczęścia. Odbyłam kilka spotkań z różnymi mężczyznami, nie spełniali oni jednak moich oczekiwań.

Znajomość nasza rozwijała się stopniowo. Staraliśmy się dowiedzieć o sobie jak najwięcej, ale jedno jest pewne, od razu między nami zaiskrzyło. Andrzej okazał się odpowiedzialnym, miłym i opiekuńczym facetem. Już w czasie naszego pierwszego spotkania bardzo dobrze się nam rozmawiało.

Podobne przeżycia łączą

W końcu dużo nas łączy, mieliśmy podobne przeżycia. Mój mąż zmarł wcześniej, niż żona Andrzeja, więc wiedziałam w jaki sposób mogę mu pomóc przetrwać najcięższe chwile. To nas bardzo zbliżyło do siebie. Zaczęliśmy spotykać się regularnie. Chodziliśmy do kina, teatru, spotykaliśmy się ze znajomymi. W lipcu wybraliśmy się na kilkudniową wycieczkę do Wiednia.

Nasze życie nabrało barw. Niemal codziennie wypróbowujemy naszą zgodność charakterów w praktyce. Oczywiście w naszych sercach nadal pozostaną nasi partnerzy, ale doszliśmy do wniosku, że życie toczy się dalej i trzeba je przeżyć jak najlepiej. Cieszy nas bardzo wzajemnie nasze towarzystwo, być może to jest nasza nowa miłość po śmierci współmałżonka. Nie chcieliśmy wejść w jedyne schematy, które nam proponowano, czyli w rolę typowej babci i typowego dziadka - zwyczajnych ludzi w tzw. średnim wieku. Jesteśmy bardzo aktywni, jeździmy na rowerach, lubimy wyjazdy turystyczne. Na wiosnę jedziemy do Paryża.

Single po pięćdziesiątce i życie we dwoje

Na razie nic nie planujemy, życie bowiem pisze różne scenariusze, jednego jednak jesteśmy pewni. Chcemy być razem, we dwoje. Nasze dorosłe dzieci zaakceptowały nasz związek. A innym ludziom będącym w podobnej sytuacji radzimy, aby nie ustawać w poszukiwaniu drugiej osoby. Single po pięćdziesiątce mają takie samo prawo do szczęścia, jak ludzie młodzi. Jako wdowiec i wdowa mamy więcej doświadczenia i empatii, przeżyliśmy dużo, w związku z tym umiemy doceniać co jest tak naprawdę w życiu ważne. Potrafimy we dwoje cieszyć się małymi sukcesami. A użytkownikom Serwisu MyDwoje.pl życzymy tyle szczęścia, ile my dostaliśmy od życia.

Czytaj także: Miłość po pięćdziesiątce i stereotypy o randkach z internetu. TVP 2


 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij