Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Małgorzaty i Andrzeja

Zanim się poznaliśmy nasze życie było szare i smutne

Małgorzata i Andrzej
quote

Od razu między nimi zaiskrzyło

 • Małgorzata, 55 latpedagog, Dębina
 • Andrzej, 56 lathotelarz, Warszawa
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 •  
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Oboje niespodziewanie zostaliśmy wdową i wdowcem. Zanim się poznaliśmy nasze życie było szare i smutne. Postanowiliśmy więc rozpocząć poszukiwania partnera. Oboje rozglądaliśmy się, czy w ogóle istnieją portale dla samotnych po 50. Z pomocą przyszedł nam Serwis MyDwoje. Nasze oczekiwania wobec drugiej osoby były podobne. Ponieważ poprzednio byliśmy w udanych związkach, wiedzieliśmy czego szukamy.

Poszukiwanie partnera z MyDwoje.pl

To ja, Małgorzata, zaproponowałam pierwsze spotkanie Andrzejowi. Okazało się, że była to trafiona decyzja. Byłam jedyną i pierwszą partnerką, z którą się spotkał. Ja nie miałam tyle szczęścia. Odbyłam kilka spotkań z różnymi mężczyznami, nie spełniali oni jednak moich oczekiwań.

Znajomość nasza rozwijała się stopniowo. Staraliśmy się dowiedzieć o sobie jak najwięcej, ale jedno jest pewne, od razu między nami zaiskrzyło. Andrzej okazał się odpowiedzialnym, miłym i opiekuńczym facetem. Już w czasie naszego pierwszego spotkania bardzo dobrze się nam rozmawiało.

Podobne przeżycia łączą

W końcu dużo nas łączy, mieliśmy podobne przeżycia. Mój mąż zmarł wcześniej, niż żona Andrzeja, więc wiedziałam w jaki sposób mogę mu pomóc przetrwać najcięższe chwile. To nas bardzo zbliżyło do siebie. Zaczęliśmy spotykać się regularnie. Chodziliśmy do kina, teatru, spotykaliśmy się ze znajomymi. W lipcu wybraliśmy się na kilkudniową wycieczkę do Wiednia.

Nasze życie nabrało barw. Niemal codziennie wypróbowujemy naszą zgodność charakterów w praktyce. Oczywiście w naszych sercach nadal pozostaną nasi partnerzy, ale doszliśmy do wniosku, że życie toczy się dalej i trzeba je przeżyć jak najlepiej. Cieszy nas bardzo wzajemnie nasze towarzystwo, być może to jest nasza nowa miłość po śmierci współmałżonka. Nie chcieliśmy wejść w jedyne schematy, które nam proponowano, czyli w rolę typowej babci i typowego dziadka - zwyczajnych ludzi w tzw. średnim wieku. Jesteśmy bardzo aktywni, jeździmy na rowerach, lubimy wyjazdy turystyczne. Na wiosnę jedziemy do Paryża.

Single po pięćdziesiątce i życie we dwoje

Na razie nic nie planujemy, życie bowiem pisze różne scenariusze, jednego jednak jesteśmy pewni. Chcemy być razem, we dwoje. Nasze dorosłe dzieci zaakceptowały nasz związek. A innym ludziom będącym w podobnej sytuacji radzimy, aby nie ustawać w poszukiwaniu drugiej osoby. Single po pięćdziesiątce mają takie samo prawo do szczęścia, jak ludzie młodzi. Jako wdowiec i wdowa mamy więcej doświadczenia i empatii, przeżyliśmy dużo, w związku z tym umiemy doceniać co jest tak naprawdę w życiu ważne. Potrafimy we dwoje cieszyć się małymi sukcesami. A użytkownikom Serwisu MyDwoje.pl życzymy tyle szczęścia, ile my dostaliśmy od życia.

Czytaj także: Miłość po pięćdziesiątce i stereotypy o randkach z internetu. TVP 2


 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij