Zwierzęta dla Singli - pupil domowy i przyjaciel

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Zwierzęta są często jedynym przyjacielem singla

Zwierzęta dla singli

Osoby mieszkające w pojedynkę - Samotne Serca - często skarżą się na brak w swoim przytulnym lokum obecności innej żywej istoty. Czasem nie jesteś jeszcze gotów, by zamieszkał z Tobą inny, bliski człowiek. Czasem jest to niemożliwe – z różnych przyczyn. Na przeciw Twej samotności może wyjść inna istota: ZWIERZĘ. Portal dla Singli MyDwoje.pl doradza, które ze zwierząt jest idealne dla Singla.

Towarzysz na samotne wieczory

Piętaszek nie zawsze musi być człowiekiem... Na Twojej Samotnej Wyspie, którą czasem wybrałeś sam, a czasem rzuciło Cię na nią życie, może zamieszkać ktoś jeszcze i być Twoim wiernym towarzyszem i przyjacielem w długie samotne wieczory. Choć nie potrafi czytać i nie zachwycają go utwory muzyki poważnej, jego obecność w Twojej przestrzeni życiowej zapewni stałe poczucie, za którym tęsknią osoby prowadzące życie w pojedynkę, że oprócz Ciebie w domu ktoś jeszcze jest. Zwłaszcza, gdy zostałeś porzucony i nie wiesz jak się pozbierać po rozstaniu. Zatem jeśli samotne wieczory przygnębiają Cię, może to właśnie zwierzak sprawi, że przestaniesz odczuwać samotność? O żywą istotę musisz się troszczyć, a jest to przede wszystkim nie tyle przykry obowiązek, co wartość bycia komuś potrzebnym. Większość istot, które mogą z Tobą zamieszkać, potrafi swoim zachowanie wyrazić Ci za to wdzięczność. Jakże uroczo czasami...

Zabierz swojego pupila na wakacje dla Singli

O swoim zwierzaku możesz rozmawiać ze znajomymi, którzy (czasem nietaktownie) epatują Cię tematami niemowlęco-dziecięcymi, a czasami doradzają Ci jak się pozbierać po rozstaniu. Możesz wtedy szybko zmienić temat i opowiadać o wyczynach swojego ulubieńca. Swojego pupila możesz opisać facetowi/dziewczynie na pierwszej randce. To temat bardzo bezpieczny, czasem – w zależności od dokonań Twego zwierzaka – również zabawny i ocieplający atmosferę spotkania. Możesz go zabrać na wyjazdy dla Singla. Możesz też rozmawiać z NIM. Przecież, gdy jesteś sam, nikt nie narysuje wymownie na czole kółka, słysząc jak opowiadasz kameleonowi Stasiowi, co słychać u Ciebie w biurze. Pupil domowy to lekarstwo na wiele problemów, które dręczą Samotne Serca. Obecność większości zwierzaków ma niezmiernie pozytywny wpływ na kondycję i zdrowie fizyczne ich właścicieli. Pisano o tym w wielu miejscach wielokrotnie, przypominam więc jedynie, że np.: piesek zmusza do spacerów, ptak zapewnia obecność ciekawych, relaksujących dźwięków, kot jest odstresowujący, a rybki dają piękne chwile wypoczynku podczas obserwacji ich estetycznych kształtów, kolorów i harmonijnego ruchu.

Najprostszy i najtrudniejszy: PIES

Większość z nas, myśląc: zwierzęta dla Singli, na ogół właśnie psa jako pierwszego zobaczy oczami wyobraźni. Kiedy nie wiesz jak pozbierać się po rozstaniu, a Twoim "współlokatorem" jest pies, czujesz, że masz w swoim otoczeniu kogoś, kto patrzy na Ciebie inteligentnym spojrzeniem, jakby rozumiał, co czujesz... Bo faktycznie, pies to zwierzę, będące kwintesencją wiernej obecności innego bytu żywego w Twoim domu. Jest łatwy w kontakcie, nietrudny w wychowaniu, komunikatywny, a przede wszystkim szczerze oddany. Z psem można pojechać na wakacje dla Singli, bo wtedy czujesz, że masz przy sobie prawdziwego przyjaciela. Mając psa, nie będziesz miał wątpliwości: on pokochał Cię na dobre i złe, będzie z Tobą, jak długo będziesz tego chciał. Swoją radość z Twego powrotu do domu wyrazi tańcem, a często i śpiewem. Będzie machał ogonem, lizał Cię po twarzy. Jednych Twoich znajomych pokocha, na innych będzie powarkiwał. Bo ma swój charakter i styl, jest inteligentny i bardzo wrażliwy. Gdy postanowisz, że na Waszej Wyspie zamieszka Ktoś jeszcze – prawie zawsze zaakceptuje go chętnie i pokocha tak mocno jak Ty.

W przypadku psa trudność stanowi na pewno wybór rasy; ich wielkość, faktura sierści (czasem trudna dla odkurzacza), charakter, częstotliwość „zabierania głosu”, a więc szczekania i warczenia, w przypadku wielu ras może...

 
Komentarze (2)

Zwierzęta dla Singli - pupil domowy i przyjaciel   - dodaj komentarz
lusi; 2015-12-08 11:06:21 
Są jeszcze koty. Nie każdy przepada za psem, ja akurat jestem miłośniczką kotów. Kota nie trzeba wyprowadzać na spacery, nie narzuca się, tak jak robi to pies. Głaskanie kociego futra odstresuje, a jeśli ktoś cierpi na reumatyzm, niech położy sobie kota na sobie, a dolegliwości związane z chorobą miną. No i przede wszystkim kot nie śmierdzi, nie szczeka, nie wydaje żadnych głośnych dźwięków, co dla osób ceniących spokój jest ważne.
hrabina; 2015-06-17 22:56:59 
Przyjaciółki są jeszcze lepszym sposobem na pozbieranie się po rozstaniu. Ale zwierzaczki faktycznie też mogą pomóc. Do gryzonia na pewno nie przekonałabym się, strasznie się ich boję:) Ale polecam każdej psa, moim zdaniem najlepsze są niewielkie kundelki, mądre, posłuszne, wierne. Takiego kundelka przygarnęliśmy sobie ze schroniska z facetem, z którym mieszkałam. Szybko się zadomowił, widać, że był wdzięczny, że zabraliśmy go z tego schroniska i przygarnęliśmy do siebie.

Ja natomiast do tej pory jestem mu wdzięczna za to, że był przy mnie, jak facet mnie zostawił dla innej. Gdyby nie on i moje przyjaciółki nie wiem, jak dałabym sobie radę. Psiaki to jednak mądre zwierzaki, dobre i potrafią się odwdzięczać za okazaną im dobroć.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij