Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Nowożeńcy - Karolina i Michał

Znaleźć osobę nie tylko w jakimś stopniu pasującą, ale...

Małżeństwo Karolina i Michał
quote

Dwoje złączyło swoje życia w jedno

 • Małżeństwo Karolina, 28 latlogopeda, Łódź
 • Michał, 29 latasystent kierownika zmiany, Łódź
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2009-10-05
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2009-10-11
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2010-06-26
  Ślub
  Ślub

Każde z nas musiało przejść swoją szkołę życia, by dojrzeć i umieć sprostać temu największemu marzeniu, którym każde z nas żyło, a które miało stać się rzeczywistością.

Pokonać samotność

     Nasza historia, to opowieść o dwojgu samotnych ludzi - samotne serca, którzy przez wszystkie samotne lata naiwnie wierzyli w spełnienie i że, gdy ono przyjdzie nie będzie żadnych wątpliwości, nie poddali się, nie poszli na kompromis z samotnością wybierając jedynie namiastkę uczucia, jaką mogły zaoferować inne osoby, które pojawiły się w ich życiu, czasami nawet rodząc jakieś nadzieje, zawsze jednak płonne. Bo oboje wierzyli, że jest taka osoba, która nie będzie jedną ze spełniających oczekiwania. Chcieli znaleźć osobę nie tylko w jakimś stopniu pasującą, ale... po prostu jedyną.

     To, że spotkaliśmy się mając już niemało lat wynikło z faktu, że każde z nas musiało przejść swoją szkołę życia, swoje osobiste cierpienia, odnaleźć własne  porady, by wyzbyć się swych lęków, ograniczeń, by dojrzeć i umieć sprostać temu największemu marzeniu, którym każde z nas żyło, a które miało stać się rzeczywistością. Michał rozpoczął swoją przygodę z serwisem Mydwoje.pl, gdy uznał właśnie, że jest gotów zmienić dotychczasowe życie i  pokonać samotność  i rozpoczął poszukiwania w taki sposób, na jaki było go stać. I przez kilka miesięcy spotkało go kilka gorzkich rozczarowań, bolesnych, ale nie na tyle, by zniechęcić go w dążeniu do tego najważniejszego celu. Karolina zarejestrowała się, przez długie miesiące jednak w ogóle nie korzystając z Serwisu. Dopiero ślub brata uświadomił Jej, że nie może dłużej żyć w dotychczasowy sposób, że przeszkadza jej samotność - jak sobie z nią radzić? Powróciła więc do MyDwoje.pl i mając możliwość napisania tylko jednego listu wysłała go do Michała. To było w dniu 5 października 2009, w dniu w którym Michała dopadło zmęczenie, zwątpienie, w którym pisał w swoim pamiętniku do nieznanej mu jeszcze Karoliny, by i Ona wreszcie spróbowała go odnaleźć, by podała mu rękę, bo on sam nie potrafi Jej odnaleźć. Śmieszne, ale Ona naprawdę to wyczuła, jakże nieprawdopodobny wydawał się ten e-mail otrzymany jeszcze tego samego dnia!

Randki, miłość i spełnione marzenia

     Pierwsza randka odbyła się się 11 października w Łodzi na Placu Wolności. Spotkaliśmy się wiedząc, że po raz pierwszy, na pierwszej randce, widzimy osobę, z którą spędzimy całe życie. Większość ludzi nie potrafi tego zrozumieć i wielu dotąd nie zrozumiało co oznacza znalezienie drugiej osoby, która naprawdę staje się częścią człowieka i jego życia, może dlatego tak wielu po prostu wiąże się z mniej lub bardziej przypadkowym partnerem, który pozwoli przeżyć kilka chwil uniesień, udana pierwsza randka, a później w miarę spokojne życie obok siebie, ale nie razem. Dlatego tak często słyszymy, że tak to jest "na początku", a później będzie "inaczej", bo ludziom nie mieści się w głowach, że można sobie inaczej przejściach, że można osiągnąć to o czym każdy gdzieś w sercu marzy, wielu pewnie nieświadomie, a później te tęsknoty są zabijane przez zgrzebną rzeczywistość. My zawsze będziemy przykładem, że wiara, cierpliwość, mogą sprawić, że to marzenie się urzeczywistni i będzie trwało. Cóż jeszcze możemy dodać? Zamieszkaliśmy razem po tygodniu od pierwszego spotkania, a pierwsze wspólne tygodnie były na pewno niezłą szkołą wspólnego życia dla dwojga odwiecznych samotników:)

Dwa życia stały się jednym

Dwoje złączyło swoje życia w jedno.  A dziś? 26 czerwca pobierzemy się w kościółku na naszych ukochanych łódzkich Kozinach i na pewno jest to wystarczający powód, by jeszcze ten raz zajrzeć na portal randkowy, który dał nam szansę, by osiągnąć to wszystko. Bardzo chcieliśmy opisać naszą historię jeszcze w zeszłym roku, jednak brak czasu, lenistwo, sprawiły, że nie zdążyliśmy przed końcem konkursu. Dziś trafiliśmy akurat w ostatni dzień, gdy możemy to zrobić ponownie wzbogacić serwis o kolejne szczęśliwe historie. Więc czynimy to, choćby w ramach skromnych podziękowań dla Waszego Serwisu, by dać dowód, że warto było mu zaufać. A innym użytkownikom możemy jedynie powiedzieć, by nie tracili wiary w naiwne marzenia i starali się je spełnić. A my jesteśmy najlepszym przykładem, że może się to stać nawet w internetowym serwisie. Trzymajcie za nas kciuki, byśmy już jako małżeństwo i wkrótce w nowym domu razem poradzili sobie z nowymi wyzwaniami jakie stawia przed nami życie.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i serdecznie pozdrawiamy!

Karolka i Michał

 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij