Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Nowożeńcy - Karolina i Michał

Znaleźć osobę nie tylko w jakimś stopniu pasującą, ale...

Karolina i Michał
quote

Dwoje złączyło swoje życia w jedno

 • Karolina, 28 latlogopeda, Łódź
 • Michał, 29 latasystent kierownika zmiany, Łódź
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2009-10-05
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2009-10-11
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2010-06-26
  Ślub
  Ślub

Każde z nas musiało przejść swoją szkołę życia, by dojrzeć i umieć sprostać temu największemu marzeniu, którym każde z nas żyło, a które miało stać się rzeczywistością.

Pokonać samotność

     Nasza historia, to opowieść o dwojgu samotnych ludzi - samotne serca, którzy przez wszystkie samotne lata naiwnie wierzyli w spełnienie i że, gdy ono przyjdzie nie będzie żadnych wątpliwości, nie poddali się, nie poszli na kompromis z samotnością wybierając jedynie namiastkę uczucia, jaką mogły zaoferować inne osoby, które pojawiły się w ich życiu, czasami nawet rodząc jakieś nadzieje, zawsze jednak płonne. Bo oboje wierzyli, że jest taka osoba, która nie będzie jedną ze spełniających oczekiwania. Chcieli znaleźć osobę nie tylko w jakimś stopniu pasującą, ale... po prostu jedyną.

     To, że spotkaliśmy się mając już niemało lat wynikło z faktu, że każde z nas musiało przejść swoją szkołę życia, swoje osobiste cierpienia, odnaleźć własne  porady, by wyzbyć się swych lęków, ograniczeń, by dojrzeć i umieć sprostać temu największemu marzeniu, którym każde z nas żyło, a które miało stać się rzeczywistością. Michał rozpoczął swoją przygodę z serwisem Mydwoje.pl, gdy uznał właśnie, że jest gotów zmienić dotychczasowe życie i  pokonać samotność  i rozpoczął poszukiwania w taki sposób, na jaki było go stać. I przez kilka miesięcy spotkało go kilka gorzkich rozczarowań, bolesnych, ale nie na tyle, by zniechęcić go w dążeniu do tego najważniejszego celu. Karolina zarejestrowała się, przez długie miesiące jednak w ogóle nie korzystając z Serwisu. Dopiero ślub brata uświadomił Jej, że nie może dłużej żyć w dotychczasowy sposób, że przeszkadza jej samotność - jak sobie z nią radzić? Powróciła więc do MyDwoje.pl i mając możliwość napisania tylko jednego listu wysłała go do Michała. To było w dniu 5 października 2009, w dniu w którym Michała dopadło zmęczenie, zwątpienie, w którym pisał w swoim pamiętniku do nieznanej mu jeszcze Karoliny, by i Ona wreszcie spróbowała go odnaleźć, by podała mu rękę, bo on sam nie potrafi Jej odnaleźć. Śmieszne, ale Ona naprawdę to wyczuła, jakże nieprawdopodobny wydawał się ten e-mail otrzymany jeszcze tego samego dnia!

Randki, miłość i spełnione marzenia

     Pierwsza randka odbyła się się 11 października w Łodzi na Placu Wolności. Spotkaliśmy się wiedząc, że po raz pierwszy, na pierwszej randce, widzimy osobę, z którą spędzimy całe życie. Większość ludzi nie potrafi tego zrozumieć i wielu dotąd nie zrozumiało co oznacza znalezienie drugiej osoby, która naprawdę staje się częścią człowieka i jego życia, może dlatego tak wielu po prostu wiąże się z mniej lub bardziej przypadkowym partnerem, który pozwoli przeżyć kilka chwil uniesień, udana pierwsza randka, a później w miarę spokojne życie obok siebie, ale nie razem. Dlatego tak często słyszymy, że tak to jest "na początku", a później będzie "inaczej", bo ludziom nie mieści się w głowach, że można sobie inaczej przejściach, że można osiągnąć to o czym każdy gdzieś w sercu marzy, wielu pewnie nieświadomie, a później te tęsknoty są zabijane przez zgrzebną rzeczywistość. My zawsze będziemy przykładem, że wiara, cierpliwość, mogą sprawić, że to marzenie się urzeczywistni i będzie trwało. Cóż jeszcze możemy dodać? Zamieszkaliśmy razem po tygodniu od pierwszego spotkania, a pierwsze wspólne tygodnie były na pewno niezłą szkołą wspólnego życia dla dwojga odwiecznych samotników:)

Dwa życia stały się jednym

Dwoje złączyło swoje życia w jedno.  A dziś? 26 czerwca pobierzemy się w kościółku na naszych ukochanych łódzkich Kozinach i na pewno jest to wystarczający powód, by jeszcze ten raz zajrzeć na portal randkowy, który dał nam szansę, by osiągnąć to wszystko. Bardzo chcieliśmy opisać naszą historię jeszcze w zeszłym roku, jednak brak czasu, lenistwo, sprawiły, że nie zdążyliśmy przed końcem konkursu. Dziś trafiliśmy akurat w ostatni dzień, gdy możemy to zrobić ponownie wzbogacić serwis o kolejne szczęśliwe historie. Więc czynimy to, choćby w ramach skromnych podziękowań dla Waszego Serwisu, by dać dowód, że warto było mu zaufać. A innym użytkownikom możemy jedynie powiedzieć, by nie tracili wiary w naiwne marzenia i starali się je spełnić. A my jesteśmy najlepszym przykładem, że może się to stać nawet w internetowym serwisie. Trzymajcie za nas kciuki, byśmy już jako małżeństwo i wkrótce w nowym domu razem poradzili sobie z nowymi wyzwaniami jakie stawia przed nami życie.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i serdecznie pozdrawiamy!

Karolka i Michał

 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij