Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Mileny i Kamila

Najpiękniejsza historia, o której marzy się tylko w snach

Milena i Kamil
quote

Nie wiem, co by się stało, gdybym nie wpadła wtedy na ten szalony pomysł

 • Milena, 19 latinspektor, Pomiechówek
 • Kamil, 22 latalogistyk, Pomiechówek
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2009-05-01
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2009-06-01
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 • 2015-01-16
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2016-09-10
  Ślub
  Ślub
Milena i Kamil zdjęcie 1
Milena i Kamil zdjęcie 2
Milena i Kamil zdjęcie 2

Zostałam skojarzona z pewnym chłopakiem, który mieszka tylko 15 km ode mnie.

Oto najpiękniejsza historią, o której marzyłam jedynie we snach. To było w maju 2009r. Portal MyDwoje.pl nie był jeszcze wtedy zbyt znany, przynajmniej przeze mnie. Przeżywałam kolejne rozczarowania miłosne i powoli zaczęłam wątpić w to najpiękniejsze na świecie uczucie. Przez przypadek w internecie wyskoczył mi odnośnik do strony MyDwoje.pl. Początkowo byłam do tego nastawiona sceptycznie, jak szukać miłości w internecie, ale postanowiłam zaryzykować.

Pojawił się kilka dni przede mną

Założyłam konto w serwisie i tak naprawdę zapomniałam o sprawie. Nie przypuszczałam, że tak szybko zostanę skojarzona z pewnym chłopakiem, który mieszka tak naprawdę 15 km ode mnie. Zaskoczyła mnie bliskość i dystans jednocześnie. Pamiętam tylko, że miał w opisie, że szuka partnerki na całe życie. Ku zaskoczeniu sam założył konto kilka dni przede mną. Tak się zaczęła nasza historia. Zaczęliśmy ze sobą pisać. Najpierw dniami, potem również nocami. Po kilku tygodniach znajomości internetowej postanowiliśmy się spotkać. Nasza randka we dwoje była dość zabawna. Zaczął padać deszcz i moje włosy zaczęły żyć swoim życiem. Jednak nadal mu się podobałam. Śmiałam się, że skoro podobam się mu w takim stanie to już na zawsze będzie we wpatrzony. Tak też się stało.

Oświadczył się w domu, który budował dla nas

Kamil oświadczył mi się w domu, który zaczął budować dla nas. Za każdym razem, gdy próbował zadać to magiczne pytanie, ja mu jak zwykle przerywałam. Wyglądało to komicznie, mi się buzia nie zamykała, a on „utykał" i podnosił się, bo nie mógł wyczuć odpowiedniego momentu. W końcu mu się udało, a moja odpowiedź jak można się domyślić brzmiała „TAK". Było ciemno i pierścionek oglądałam świecąc sobie radośnie telefonem. Potem przyszła kolej na poszukiwanie sali i orkiestry. Nasze wesele było najpiękniejszym dniem w moim życiu. Wymarzone, niepowtarzalne z dawką humoru i szczęścia.

...i że Cię nie opuszczę aż do śmierci

Nasza znajomość rozwijała się powoli, ale intensywnie. Częste spotkania, wyjazdy nad polski Bałtyk, a następnie za granicę. Trzymanie się za ręce, wpieranie w trudnych chwilach, spotykanie ze wspólnymi znajomymi. Kamil jest od miesiąca moim mężem, bez którego nie wyobrażam sobie życia. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie wpadła wtedy na ten szalony pomysł. Nigdy nie przypuszczałam, że spotkam swoją miłość w sieci. Przez te ponad 7 lat naszej znajomości zwiedziliśmy kawałek świata. Najpiękniejszą wyspą według nas jest urokliwa Majorka. Obydwoje kochamy podróżować, nieważne czym i dokąd, ważne, że razem.  Czasami wstajemy rano i jak jest ładna pogoda po prostu wsiadamy w samochód i wyruszamy nad morze lub w góry, chociaż na jedną noc. To co zdążyliśmy zobaczyć pozostanie w naszych sercach do końca życia. Nigdy nie potrafię się na niego długo gniewać, bo rozśmiesza mnie do łez swoimi żartami i zaraża uśmiechem. Zdarzały nam się wzloty i upadki, ale dzięki temu teraz jesteśmy o wiele silniejsi.

 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij