Pary 40+ po czterdziestce z internetu

Pary 40+ czyli po czterdziestce z internetu to dziś rzadna nowość. Na MyDwoje poznało się wiele takich par. Przeczytajcie ich historie. Sa przeznaczeni sobie, układają swoje życie na nowo w myśl zasady, że życie zaczyna się po czterdziestce 40! Prawdziwa miłość sprawia, że życie w dojrzałym wieku ale we dwoje nigdy nie jest nudne.

Nowożeńcy - Joanna i Robert
Najważniejsze jest to, że dana nam została nadzieja i udowodniono nam, że można znaleźć zrozumienie, a nawet miłość drugiej osoby w sytuacji, kiedy człowiek już w nic nie wierzy i jest na skraju załamania nerwowego.
Historia Agnieszki i Jacka
"...każdą wolną chwilę spędzamy razem. Regularnie widujemy się co drugi weekend, codziennie rozmawiamy ze sobą przez telefon, wysyłamy sms-y i…tęsknimy. Oboje wierzymy, że czeka nas dobre, szczęśliwe i długie życie. Zawsze będziemy pamiętać, komu to zawdzięczamy."
Nowożeńcy - Stefania i Andrzej
Tak, znalazłam miłość na portalu My Dwoje, 10.11.2012 odbył się nasz ślub. Pierwszą wiadomość otrzymałam 23.10.2011, mieliśmy 82 % dopasowania. Dziękuję za wszystko!
Historia Dominiki i Andrzeja
Samotność często bywa trudna do zniesienia, ale czas może okazać się tu naszym sprzymierzeńcem – nieraz warto czekać bardzo, bardzo długo, aby potem spotkać na swojej drodze tą jedyną, wyjątkową, niepowtarzalną i prawdziwą miłość...
Historia Marioli i Zbyszka
Chcieliśmy bardzo podziękować zespołowi MyDwoje za to, że za Waszym pośrednictwem mogliśmy się poznać, zauroczyć i zakochać. Nasza historia być może zwyczajna, dla nas okazała się absolutnie niezwykła...
Historia Doroty i Wilfrieda
Pewnego dnia zauważył jej nietuzinkowy profil i zaczęła się polska miłość. Randka z internetu przerodziła się w realne spotkanie. Targały nimi różne emocje, wątpliwości i strach. Czy randka z internetu okaże się strzałem w dziesiątkę?
Historia Hanny i Artura
Mamy teraz wspólny świat, w który trudno nam uwierzyć, ale który jest dla nas rajem na ziemi :) Dzięki Wam mogliśmy się odnaleźć :)
Historia Karoliny i Alka
Byliśmy zdeterminowani i pragnęliśmy po prostu być szczęśliwi. Nie szukaliśmy przelotnego romansu. Spotykamy się już ponad pól roku. Mamy plan wspólnie zamieszkać. Marzymy o małym, białym, wspólnym domku z dużą działką za miastem.
Historia Barbary i Andreasa
...obydwoje wiedzieliśmy od początku czego oczekujemy od partnera, byliśmy otwarci i zdecydowani. Bez takiej postawy nikomu się nie uda. Zarówno Andreas, jak i ja znaleźliśmy wszystko to, czego zabrakło w poprzednich związkach.
Historia Betty i Alexa
Niesamowita historia o Polce i Niemcu. Zagraniczne biuro matrymonialne MyDwoje  sprawiło, że znajomość szybko się rozwinęła, spotkali się w Niemczech i od razu między nimi zaiskrzyło. Są razem, a ich wciąż uczucie kwitnie.
Historia Doroty i Piotra
Od tamtego dnia, kiedy zarejestrowałem się w MyDwoje, moje życie odmieniło się o 180 stopni. Zakochałem się! To była ona: skromna, nieśmiała blondynka z uśmiechem na ustach, ziarno miłości zostało zasiane!
Historia Eweliny i Piotra
Szczęściu trzeba czasem pomóc… Czyli historia jednego e-maila z portalu MyDwoje. W tej historii na początku brała udział moja mama zalogowana na tym portalu...
Historia Ewy i Mariana
Nasza historia pod wieloma względami przypomina inne, głównie dlatego, że ma szczęśliwe zakończenie.
Historia Justyny i Andrzeja
Poznali się w MyDwoje i właśnie obchodzili 6. rocznicę ślubu: Dlaczego nie spróbować w internetowym biurze matrymonialnym poszukać mężczyzny dla siebie? Mam 37 lat i utraciłam parę lat temu wzrok... Lubię wyzwania – taką mam naturę...
Historia Małgorzaty i Steffena
Steffen i Małgosia – to małżeństwo polsko – niemieckie. Ich historia pokaże Wam, że z partnerem z Niemiec można stworzyć szczęśliwy związek, pełen miłości i satysfakcji. No i warto zaryzykować i wyjechać z kraju dla miłości.
Historia Moniki i Erica
Polki coraz częściej szukają partnera z zagranicy. Niemcy, Austriacy, Szwajcarzy szukają Polek... A ja cieszę się, że odnalazłam Wasz zagraniczny portal matrymonialny. To dzięki pozytywnym opiniom w internecie o Was, postanowiłam zarejestrować się na "My dwoje" i dzięki Wam poznałam Erica i znów zaczęłam wierzyć w lepszą przyszłość.
Nowożeńcy - Elżbieta i Jarosław
Mieszkaliśmy wówczas w innych miastach, odległych 300 km od siebie, w Sochaczewie i Tarnowie. Nasze ezoteryczne aureole się ściągnęły.
 
Dołącz do nas!
e-mail:*
hasło:*
(min. 6 znaków)
powtórz hasło:*
Jesteś:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
Data urodzenia:*
Skąd znasz
mydwoje.pl?
*pole obowiązkowe
   *Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
   Tak, chcę być informowany o trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili

lub
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 9.00 - 24.00
Twarze MyDwoje
Oferty zagraniczne mężczyzn
poprzedni
następny
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij