Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne Szczecin

Ogłoszenia matrymonialne Szczecin

Ogłoszenia matrymonialne Szczecin
  Interesują Cię ogłoszenia matrymonialne Szczecin? Wpisujesz: ogłoszenia matrymonialne w wyszukiwarkę, ponieważ chcesz znaleźć ogłoszenia matrymonialne z zachodniopomorskiego? Biuro matrymonialne MyDwoje.pl Szczecin to biuro matrymonialne ze zdjęciami.

Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Szczecin?

Sprawdź ciekawe i aktualne ogłoszenia matrymonialne Szczecin. Zarejestruj się i napisz do interesujących osób z ogłoszenia ze Szczecina.

Szczecińskie ogłoszenia matrymonialne

Biura matrymonialne Szczecin mają wiele ogłoszeń matrymonialnych. Nasze sprawdzone i rzetelne ogłoszenia matrymonialne internetowego biura matrymonialnego MyDwoje z miejscowości Szczecin oraz województwa zachodniopomorskiego kojarzą na randki Singli z Szczecina i okolic. To miasto, którego dzieje sięgają jeszcze dawnych czasów prasłowiańskich. Skrywa w sobie wiele romantycznych historii i przepięknych miejsc wymarzonych na spacer we dwoje. Tu łatwo się zakochać! Wiele par, które poznały się w MyDwoje.pl, rozwijały swoją znajomość właśnie w Szczecinie.To właśnie tu samotni i single z zachodniopomorskiego będą mogli wybrać coś dla siebie spośród wielu propozycji z repertuaru takich ośrodków jak Teatr Macownia, Teatr Kana, Teatr Polski czy Teatr Współczesny. Dla amatorów wspomnień z dzieciństwa polecamy widowiska takiej klasy jak "Pippi Pończoszanka" bądź bajkę "Calineczka" w Teatrze Lalek Pleciuga. Sprawdź aktualne oferty, które okrzyknięte są przez naszych Użytkowników za najlepsze w regionie województwa zachodniopomorskiego. Biuro matrymonialne Szczecin zaprezentuje Ci ogłoszenia matrymonialne z tego województwa. Czytaj więcej o singlach ze Szczecina.


 
Znajdź miłość w Szczecinie z radami MyDwoje:
W biurach posiadających ogłoszenia matrymonialne na różne sposoby zabezpiecza się dane Użytkowników. W biurach matrymonialnych online służy do tego login i hasło. Internetowe biura oferujące ogłoszenia matrymonialne są dzięki temu bezpiecznie. Ale co zrobić, gdy ujawnia się problem z logowaniem? Musisz sprawdzić, jaka jest przyczyna problemu.
  • Zaloguj się w Serwisie, w przeglądarce internetowej wpisz adres: www.mydwoje.pl. Możesz dodać ją do „ulubionych” i logować się korzystając z niej
  • Zastanów się czy poprawnie wpisujesz Nazwę Użytkownika albo adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Sprawdź, czy właściwie wpisujesz hasło - pamiętaj, że wielkość liter ma znaczenie. Pomyśl, czy przy logowaniu klikasz ENTER, czy k słowo zaloguj. Spróbuj skorzystać z tej drugiej opcji ( zaloguj).
  • Czy wpisujesz aktualne hasło? Jeżeli właśnie zmieniłeś hasło, loguj się nowym.
  • System rozróżnia małe i duże litery - ich wielkość ma znaczenie przy logowaniu. Czy przez przypadek nie wcisnąłeś Caps Lock?
  • Jeśli nic nie działa, użyj opcji "przypomnij hasło" na pierwszej stronie obok okna logowania. Wyślemy e-mail: "Potwierdzenie zmiany hasła". W swojej prywatnej poczcie (adres e-mail, który użyłeś do rejestracji w MyDwoje.pl) odnajdź wiadomość i kliknij na link w tym e-mailu. Wpisz swoje nowe hasło i zapamiętaj je! Od tej pory używaj adresu e-mail lub Twojej Nazwy Użytkownika i tylko nowego hasła.

Miłość nad jeziorem w Szczecinie

historie szczęśliwych par w MyDwoje
opinie użytkowników o biurze

Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje skojarzył już wiele par. Jednym z miejsc spotkań zakochanych w Szczecinie jest niezwykle urokliwe, otoczone przepiękną przyrodą, jezioro Dąbie. Jest to jedno z największych jezior nie tylko Pomorza Zachodniego ale również w Polsce. Powierzchnia lustra wody obejmuje 54,08 km2, co stawia go już na czwartym miejscu w kraju. 15. października 1939 roku włączono go do Miasta Szczecina i zajmuje 18% jego powierzchni. Jezioro Dąbie jest wspaniale otoczone wałami brzegowymi odgałęzień Odry. Jest to jezioro deltowe, od strony wschodniej utworzono wał przeciwpowodziowy brzegi jeziora są bagniste, co sprzyja charakterystycznej roślinności i zwierzynie. Średnia głębokość jeziora to zaledwie 3,5 m, maksymalna 8 m w torze wodnym. Dąbie jest jedynym w Polsce jeziorem dostępnym dla statków pełnomorskich. Znajduje się tu obszar specjalnej ochrony ptaków “Dolina Dolnej Odry”. Jezioro Dąbie może pochwalić się też ciekawostką, czyli zatopionym w północnej części jeziora, niemieckim tankowcem Urlich Finsterwalde. Dla fanów przygody, osób nie bojących się pieszych wędrówek i bezpośredniego spotkania z przyrodę, będzie to niezapomniane miejsce na pierwsze spotkania.
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij