Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne Szczecin

Ogłoszenia matrymonialne Szczecin

Ogłoszenia matrymonialne Szczecin
  Interesują Cię ogłoszenia matrymonialne Szczecin? Wpisujesz: ogłoszenia matrymonialne w wyszukiwarkę, ponieważ chcesz znaleźć ogłoszenia matrymonialne z zachodniopomorskiego? Biuro matrymonialne MyDwoje.pl Szczecin to biuro matrymonialne ze zdjęciami.

Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Szczecin?

Sprawdź ciekawe i aktualne ogłoszenia matrymonialne Szczecin. Zarejestruj się i napisz do interesujących osób z ogłoszenia ze Szczecina.

Szczecińskie ogłoszenia matrymonialne

Biura matrymonialne Szczecin mają wiele ogłoszeń matrymonialnych. Nasze sprawdzone i rzetelne ogłoszenia matrymonialne internetowego biura matrymonialnego MyDwoje z miejscowości Szczecin oraz województwa zachodniopomorskiego kojarzą na randki Singli z Szczecina i okolic. To miasto, którego dzieje sięgają jeszcze dawnych czasów prasłowiańskich. Skrywa w sobie wiele romantycznych historii i przepięknych miejsc wymarzonych na spacer we dwoje. Tu łatwo się zakochać! Wiele par, które poznały się w MyDwoje.pl, rozwijały swoją znajomość właśnie w Szczecinie.To właśnie tu samotni i single z zachodniopomorskiego będą mogli wybrać coś dla siebie spośród wielu propozycji z repertuaru takich ośrodków jak Teatr Macownia, Teatr Kana, Teatr Polski czy Teatr Współczesny. Dla amatorów wspomnień z dzieciństwa polecamy widowiska takiej klasy jak "Pippi Pończoszanka" bądź bajkę "Calineczka" w Teatrze Lalek Pleciuga. Sprawdź aktualne oferty, które okrzyknięte są przez naszych Użytkowników za najlepsze w regionie województwa zachodniopomorskiego. Biuro matrymonialne Szczecin zaprezentuje Ci ogłoszenia matrymonialne z tego województwa. Czytaj więcej o singlach ze Szczecina.


 
Znajdź miłość w Szczecinie z radami MyDwoje:
W biurach posiadających ogłoszenia matrymonialne na różne sposoby zabezpiecza się dane Użytkowników. W biurach matrymonialnych online służy do tego login i hasło. Internetowe biura oferujące ogłoszenia matrymonialne są dzięki temu bezpiecznie. Ale co zrobić, gdy ujawnia się problem z logowaniem? Musisz sprawdzić, jaka jest przyczyna problemu.
  • Zaloguj się w Serwisie, w przeglądarce internetowej wpisz adres: www.mydwoje.pl. Możesz dodać ją do „ulubionych” i logować się korzystając z niej
  • Zastanów się czy poprawnie wpisujesz Nazwę Użytkownika albo adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Sprawdź, czy właściwie wpisujesz hasło - pamiętaj, że wielkość liter ma znaczenie. Pomyśl, czy przy logowaniu klikasz ENTER, czy k słowo zaloguj. Spróbuj skorzystać z tej drugiej opcji ( zaloguj).
  • Czy wpisujesz aktualne hasło? Jeżeli właśnie zmieniłeś hasło, loguj się nowym.
  • System rozróżnia małe i duże litery - ich wielkość ma znaczenie przy logowaniu. Czy przez przypadek nie wcisnąłeś Caps Lock?
  • Jeśli nic nie działa, użyj opcji "przypomnij hasło" na pierwszej stronie obok okna logowania. Wyślemy e-mail: "Potwierdzenie zmiany hasła". W swojej prywatnej poczcie (adres e-mail, który użyłeś do rejestracji w MyDwoje.pl) odnajdź wiadomość i kliknij na link w tym e-mailu. Wpisz swoje nowe hasło i zapamiętaj je! Od tej pory używaj adresu e-mail lub Twojej Nazwy Użytkownika i tylko nowego hasła.

Miłość nad jeziorem w Szczecinie

historie szczęśliwych par w MyDwoje
opinie użytkowników o biurze

Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje skojarzył już wiele par. Jednym z miejsc spotkań zakochanych w Szczecinie jest niezwykle urokliwe, otoczone przepiękną przyrodą, jezioro Dąbie. Jest to jedno z największych jezior nie tylko Pomorza Zachodniego ale również w Polsce. Powierzchnia lustra wody obejmuje 54,08 km2, co stawia go już na czwartym miejscu w kraju. 15. października 1939 roku włączono go do Miasta Szczecina i zajmuje 18% jego powierzchni. Jezioro Dąbie jest wspaniale otoczone wałami brzegowymi odgałęzień Odry. Jest to jezioro deltowe, od strony wschodniej utworzono wał przeciwpowodziowy brzegi jeziora są bagniste, co sprzyja charakterystycznej roślinności i zwierzynie. Średnia głębokość jeziora to zaledwie 3,5 m, maksymalna 8 m w torze wodnym. Dąbie jest jedynym w Polsce jeziorem dostępnym dla statków pełnomorskich. Znajduje się tu obszar specjalnej ochrony ptaków “Dolina Dolnej Odry”. Jezioro Dąbie może pochwalić się też ciekawostką, czyli zatopionym w północnej części jeziora, niemieckim tankowcem Urlich Finsterwalde. Dla fanów przygody, osób nie bojących się pieszych wędrówek i bezpośredniego spotkania z przyrodę, będzie to niezapomniane miejsce na pierwsze spotkania.
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij