Biuro matrymonialne > Poradnik > Miłość i związek > Przyjemności we dwoje > Pierwszy wspólny wyjazd jako para

Pierwszy wspólny wyjazd jako para

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Wakacje we dwoje, sprawdzianem dla Waszych uczuć

Pierwszy wspólny wyjazd jako para

Chcesz być romantycznym mężczyzną, dlatego pragniesz zabrać swoją Ukochaną w romantyczne miejsca w Polsce. To oczywiste, że jako zakochani chcecie spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, również w czasie wakacji. Dla wszystkich zakochanych pierwszy wspólny wyjazd jako para to wielkie wydarzenie. Chodzi przecież o to, że zasmakujecie życia we dwoje, jak prawdziwa para  – wprawdzie to „tylko” słodkie wakacje, ale to już zdecydowanie coś poważniejszego, niż zwykła randka. Jak zatem wszystko zorganizować, by wrócić z pięknymi wspomnieniami?

Wybór miejsca na wakacje we dwoje

Wakacyjny, wspólny wyjazd, choć czekacie na niego z drżeniem, to nie tylko ogromna przyjemność, ale też pewna próba, przekonacie się m.in. jak wygląda wasza zgodność charakterów w praktyce. Wspólne wybieranie odpowiedniego do odpoczynku miejsca powie wam przecież dużo o tym, jaki jest wasz związek partnerski, sprawdzicie - czy łączą was podobieństwa czy różnice? Macie prawo bać się na przykład tego, czy jako para okażecie się odpowiednio skłonni do kompromisów.

Różne źródła pokazują, że rzeczywiście – te właśnie aspekty mają wielkie znaczenie. Dlatego portal randkowy MyDwoje.pl, oferuje między innymi innowacyjny Test Doboru Partnerskiego, z którego dowiecie się, jaka ilość podobieństw i różnic w związku zdecydowanie powinna przeważać po stronie tych pierwszych. Jak to się przekłada na wspólny wyjazd?

Przede wszystkim, wiele wam powie już preferowane miejsce wakacji. Redakcja MyDwoje.pl podkreśla, że jednym z wyznaczników szczęśliwego związku jest podobieństwo pod względem skłonności do samotnictwa lub jego przeciwieństwa – komunikatywności  – czyli tego, jak bardzo dążycie do nawiązywania relacji z ludźmi.

Zakochani ekstrawertycy i introwertycy

Innymi słowy, jeśli oboje macie ochotę pojechać gdzieś, gdzie będziecie mogli cieszyć się towarzystwem innych – świetnie! Wygląda na to, że oboje jesteście w dużym stopniu komunikatywni. Odpowiednim dla was miejscem będzie wówczas na przykład wyjazd do Poronina, gdzie będziecie mogli odkrywać siebie w niezwykłych sceneriach – przy biesiadowaniu i góralskiej muzyce. Przykład można znaleźć  tutaj: Ośrodek Wypoczynkowy w Poroninie

A co, jeżeli zgadzacie się przede wszystkim w tym, że nie chcecie gwaru, towarzystwa i rozrywek opartych głównie na spędzaniu czasu z innymi? Po pierwsze – to także świetna wiadomość, ponieważ wygląda na to, że jako partnerzy dobraliście się pod względem upodobania przebywania samotnego lub we dwoje . Jesteście raczej spokojni, opanowani i bardzo cenicie sobie intymność – jeśli właśnie tak możecie opisać siebie nawzajem, to dobrze prognozuje to pod względem waszego dopasowania.

Propozycje wyjazdowe dla par samotników i introwertyków powinny opierać się głównie na miejscach, w których znajdziecie długo wyczekiwaną ciszę i intymność. Takie warunki możecie odkryć między innymi w Krynicy Morskiej, gdzie podczas spokojnych spacerów brzegiem morza będziecie mogli rozmawiać do białego rana. Obszerne balkony i tarasy z widokiem na morze będą wprowadzały was w romantyczny nastrój, a małe, przytulne kawiarenki zapewnią wystarczającą ilość intymności.  Szukajcie pensjonatów z widokiem na wodę w Krynicy Morskiej

Związek o dużych różnicach temperamentu

Najłatwiej jest w związku partnerskim, w którym ilość podobieństw jest większa, niż ilość różnic. Czy jednak oznacza to, że dla par, które mają różne zdania na temat sposobu spędzenia wakacji nie ma przyszłości? Bynajmniej – co także podkreślają eksperci serwisu MyDwoje.pl. Nie ma związków idealnych i tak naprawdę, jak twierdzą wszyscy partnerzy, sztuką jest znalezienie kompromisów – w tym przypadku takich małych wyzwań będzie po prostu trochę więcej. Zaczynając od pierwszego – dotyczącego miejsca wyjazdu: musicie wybrać takie miejsce, które spełni wasze wzajemne oczekiwania. Przykładem są Mazury – kraina pełna różnorodności, gdzie będziecie mogli w ciągu dnia spędzić czas w miłym towarzystwie,  a wieczorami cieszyć się chwilami tylko we dwoje. 

Warto pamiętać, że tak naprawdę, niezależnie od tego, jak bardzo różnią się wasze charaktery, na wspólnych, pierwszych wakacjach z pewnością przyda się wam nieco urozmaiceń. Dlatego starajcie się wybrać takie miejsca, w których znajdziecie ciekawe atrakcje… ale będziecie mieli też dużo okazji do spędzania czasu tylko i wyłącznie w swoim towarzystwie.

 
Komentarze (1)

Pierwszy wspólny wyjazd jako para  - dodaj komentarz
Iga; 2015-10-05 11:09:49 
Dokładnie, podczas takiego wyjazdu wszystko wyjdzie w praktyce. Jeśli dwoje zakochanych w sobie ludzi nie mieszka razem, widują się jedynie na randkach, to wspólne wakacje będą na pewno dla nich sprawdzianem. Nie polecam jednak planowania bardzo długich wspólnych wakacji, bo jeśli w trakcie ich trwania, nie będziemy dogadywać się z partnerem, to nie będzie to już wypoczynek a udręka ;) Dobrze jest też spędzić troszkę czasu osobno np. facet idzie łowić ryby, a kobieta wybiera się na zakupy, dzięki temu nie zmęczymy się sobą.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij