Biuro matrymonialne > Poradnik > Miłość i związek > Przyjemności we dwoje > Pierwszy wspólny wyjazd jako para sprawdzianem dla Waszych uczuć

Pierwszy wspólny wyjazd jako para

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Wakacje we dwoje, sprawdzianem dla Waszych uczuć

Pierwszy wspólny wyjazd jako para

Chcesz być romantycznym mężczyzną, dlatego pragniesz zabrać swoją Ukochaną w romantyczne miejsca w Polsce. To oczywiste, że jako zakochani chcecie spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, również w czasie wakacji. Dla wszystkich zakochanych pierwszy wspólny wyjazd jako para to wielkie wydarzenie. Chodzi przecież o to, że zasmakujecie życia we dwoje, jak prawdziwa para  – wprawdzie to „tylko” słodkie wakacje, ale to już zdecydowanie coś poważniejszego, niż zwykła randka. Jak zatem wszystko zorganizować, by wrócić z pięknymi wspomnieniami?

Wybór miejsca na wakacje we dwoje

Wakacyjny, wspólny wyjazd, choć czekacie na niego z drżeniem, to nie tylko ogromna przyjemność, ale też pewna próba, przekonacie się m.in. jak wygląda wasza zgodność charakterów w praktyce. Wspólne wybieranie odpowiedniego do odpoczynku miejsca powie wam przecież dużo o tym, jaki jest wasz związek partnerski, sprawdzicie - czy łączą was podobieństwa czy różnice? Macie prawo bać się na przykład tego, czy jako para okażecie się odpowiednio skłonni do kompromisów.

Różne źródła pokazują, że rzeczywiście – te właśnie aspekty mają wielkie znaczenie. Dlatego portal randkowy MyDwoje.pl, oferuje między innymi innowacyjny Test Doboru Partnerskiego, z którego dowiecie się, jaka ilość podobieństw i różnic w związku zdecydowanie powinna przeważać po stronie tych pierwszych. Jak to się przekłada na wspólny wyjazd?

Przede wszystkim, wiele wam powie już preferowane miejsce wakacji. Redakcja MyDwoje.pl podkreśla, że jednym z wyznaczników szczęśliwego związku jest podobieństwo pod względem skłonności do samotnictwa lub jego przeciwieństwa – komunikatywności  – czyli tego, jak bardzo dążycie do nawiązywania relacji z ludźmi.

Zakochani ekstrawertycy i introwertycy

Innymi słowy, jeśli oboje macie ochotę pojechać gdzieś, gdzie będziecie mogli cieszyć się towarzystwem innych – świetnie! Wygląda na to, że oboje jesteście w dużym stopniu komunikatywni. Odpowiednim dla was miejscem będzie wówczas na przykład wyjazd do Poronina, gdzie będziecie mogli odkrywać siebie w niezwykłych sceneriach – przy biesiadowaniu i góralskiej muzyce. Przykład można znaleźć  tutaj: Ośrodek Wypoczynkowy w Poroninie

A co, jeżeli zgadzacie się przede wszystkim w tym, że nie chcecie gwaru, towarzystwa i rozrywek opartych głównie na spędzaniu czasu z innymi? Po pierwsze – to także świetna wiadomość, ponieważ wygląda na to, że jako partnerzy dobraliście się pod względem upodobania przebywania samotnego lub we dwoje . Jesteście raczej spokojni, opanowani i bardzo cenicie sobie intymność – jeśli właśnie tak możecie opisać siebie nawzajem, to dobrze prognozuje to pod względem waszego dopasowania.

Propozycje wyjazdowe dla par samotników i introwertyków powinny opierać się głównie na miejscach, w których znajdziecie długo wyczekiwaną ciszę i intymność. Takie warunki możecie odkryć między innymi w Krynicy Morskiej, gdzie podczas spokojnych spacerów brzegiem morza będziecie mogli rozmawiać do białego rana. Obszerne balkony i tarasy z widokiem na morze będą wprowadzały was w romantyczny nastrój, a małe, przytulne kawiarenki zapewnią wystarczającą ilość intymności.  Szukajcie pensjonatów z widokiem na wodę w Krynicy Morskiej

Związek o dużych różnicach temperamentu

Najłatwiej jest w związku partnerskim, w którym ilość podobieństw jest większa, niż ilość różnic. Czy jednak oznacza to, że dla par, które mają różne zdania na temat sposobu spędzenia wakacji nie ma przyszłości? Bynajmniej – co także podkreślają eksperci serwisu MyDwoje.pl. Nie ma związków idealnych i tak naprawdę, jak twierdzą wszyscy partnerzy, sztuką jest znalezienie kompromisów – w tym przypadku takich...

 
Komentarze (1)

Pierwszy wspólny wyjazd jako para  - dodaj komentarz
Iga; 2015-10-05 11:09:49 
Dokładnie, podczas takiego wyjazdu wszystko wyjdzie w praktyce. Jeśli dwoje zakochanych w sobie ludzi nie mieszka razem, widują się jedynie na randkach, to wspólne wakacje będą na pewno dla nich sprawdzianem. Nie polecam jednak planowania bardzo długich wspólnych wakacji, bo jeśli w trakcie ich trwania, nie będziemy dogadywać się z partnerem, to nie będzie to już wypoczynek a udręka ;) Dobrze jest też spędzić troszkę czasu osobno np. facet idzie łowić ryby, a kobieta wybiera się na zakupy, dzięki temu nie zmęczymy się sobą.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij