Ogłoszenia matrymonialne kobiet 46-55 lat woj. małopolskie

Dojrzałe panie po czterdziestce w biurze matrymonialnym

Sprawdź ogłoszenia samotnych kobiet 46 lat plus z Krakowa

Jeśli mówisz sobie poznam panią, sprawdź nasz portal matrymonialny, który online prezentuje bezpłatnie aktualne ogłoszenia matrymonialne samotnych kobiet po czterdziestce. Wyszukaj szczegółowo ogłoszenia matrymonialne dojrzałych kobiet. Często są to kobiety bez zobowiązań rodzinnych i gotowe na nowy piękny związek z dojrzałym mężczyzną. Dojrzałe kobiety jak dobre wino. Możesz wybrać ogłoszenia kobiet 40+ plus ustalając indywidualnie kryteria jak sylwetka, wzrost, miejscowość i inne. Wybierz ogłoszenia kobiet, które będą do Ciebie pasować także ze względu na Twoją osobowość wg Testu Doboru Partnerskiego

Samotne panie z województwa małopolskiego

Województwo małopolskie to Twój region? Szukasz ogłoszeń matrymonialnych samotnych pań po czterdziestce z województwa małopolskiego lub z Krakowa? Możesz też dać bezpłatnie własne ogłoszenie matrymonialne? Kraków to idealne miasto na Twoją randkę z kobietą, z którą chętnie jeszcze raz ułożyć sobie życie. W MyDwoje rejestrują się codziennie nowe panie. Dołącz do nas a Kraków będzie piękną scenerią dla Twojej udanej randki.

Zdjęcia widoczne poniżej dla osób niezalogowanych należą do pań, które wyraziły specjalną zgodę na ich publikację w tej formie. W MyDwoje zdjęcia możesz zamknąć i otwierać je indywidualnie dla wybranych osób.

 

Liczba użytkowników spełniających kryteria: 45

Zobacz pozostałe 45 ofert spełniających Twoje kryteria

Zarejestruj się

Kobiety po czterdziestce zamieszczają ogłoszenia matrymonialne

Tak, w MyDwoje kobiety w każdym wieku mogą znaleźć  kandydatów na mężów, partnerów do udanego związku i dają ogłoszenia pani pozna pana. Kobiety po czterdziestce są świadome swojej kobiecości, znają swoje wady i zalety. Są również bogate w doświadczenie życiowe, chcą poznać kogoś wyjątkowego i stworzyć związek. Nowy mężczyzna powinien być jej przyjacielem i wsparciem. Internetowe biuro matrymonialne cytuje list, który pani Mariola napisała do nas:

Witam, dziś skończyłam 40 lat. jestem szczęśliwą mamą dwójki nastolatków. Pomyślałam, że warto zrobić coś dla siebie, ale samotna mama na randce? Ale to chyba już nie ten czas, nie to społeczeństwo, więc liczę, że spotkam tu kogoś z kim będą mogła stworzyć satysfakcjonujący związek, a naszą miłość zatytułujemy z przymrużeniem oka "Kobieta z przeszłością, mężczyzna po przejściach". Wierzę, że taka osoba będzie nie tylko wymarzonym partnerem dla mnie, ale też cudownym kompanem dla moich dzieciaków. Chcę z Państwa pomocą zbudować szczęśliwy związek.

Pani Weroniko, dziękujemy za list! W grupie mężczyzn mamy setki aktualnych ofert i Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 46 - 55 lat z całej Polski. Zapraszamy do rejestracji.