Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Kasi i Przemka

Sukienki, węgorze i pomidory

Kasia i Przemek
quote

Miłość atakuje nagle i niespodziewanie

 • Kasia, 30 latpsycholog, Koszalin
 • Przemek, 32 latainżynier oprogramowania, Szczawnica
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 •  
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Miłość ma to do siebie, że atakuje nagle i niespodziewanie. To nie człowiek ją wybiera. Uczucie miłości wybiera człowieka. Tak długo mijali się każdego dnia na tych samych ulicach. W zwróceniu uwagi na siebie pomógł im Serwis MyDwoje.pl.

Ich wspólna „przygoda” rozpoczęła się z początkiem sierpnia. Każde z nich przebywało w innej części Polski na wakacjach. Kasia w Koszalinie, Przemek w swojej ukochanej Szczawnicy wędrując po górach. Obydwoje byli trochę zmęczeni nudą i znudzeni nicnierobieniem.

Wiadomości z profilu w MyDwoje

Kasia: Obiecałam sobie, że w czasie urlopu nie dotknę komputera, jednak pokusa była zbyt duża. W skrzynce mailowej MyDwoje.pl znalazłam wiadomość od tajemniczego Przemka. Przeczytałam jego niezwykle ciekawy profil randkowy i z każdym zdaniem podobał mi się coraz bardziej! A 89% dopasowania mówiło samo za siebie. Chyba już od pierwszego maila nie mogliśmy oderwać się od siebie. Okazało się, że obydwoje kochamy owczarki niemieckie, słuchamy Trójki, czytamy „Mikołajka” i lubimy rowery. W sumie, przez pełne dwa tygodnie urlopu, napisaliśmy do siebie około 100 maili! :-)  Odkryliśmy prawdziwą bliskość w sieci. Pomimo tego, że oboje jesteśmy już po trzydziestce, zachowywaliśmy się jak para smarkaczy, wyczekując - z wypiekami na twarzy - na swoje wiadomości i pisząc o tysiącu, wydawałoby się - nieistotnych, spraw.

Świetne miejsce na randki

Kasia już wróciła do Warszawy z urlopu, Przemek był przejazdem wakacyjnym w Stolicy tylko jeden dzień. Ten dzień.

Przemek: Tuż po włączeniu komputera, zobaczyłem wiadomość od Kasi z tytułem: „Sukienki, węgorze i pomidory”. Kasia po powrocie z urlopu przywiozła śliczne sukienki, wędzone węgorze i świeże pomidory. Wyobraźnia zaczęła pracować, ukazując śliczną dziewczynę z tak romantycznym bagażem. Umówiliśmy się znienacka na nasz pierwszy wieczorny spacer nad Kanałkiem (wcześniej okazało się, że każde z nas uwielbia chodzić tam na spacer). To świetne miejsce randki we dwoje.

Kasia: Zazwyczaj na randki szykowałam się długo, a to nie taka sukienka, a to nie taka fryzura, a to lęk, że mi się nie spodoba. Tym razem nie miałam czasu na myślenie. Propozycja tej randki była zbyt niespodziewana.

Zakochani od pierwszego wejrzenia

Przemek: Wyszedłem wcześniej i po odczekaniu kilku chwil w umówionym miejscu zobaczyłem zielonooką dziewczynę ze złotymi motylkami na lekkich bucikach i w prześlicznej letniej sukience. Serce zabiło mocniej… Kasia przyniosła mi pomidorka w prezencie... Łamiąc przy tym wszelkie stereotypy i domykając swój obraz upewniła mnie, że zakochałem się po uszy. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Kasia i Przemek: Rozmawialiśmy prawie pół nocy, jak zakochani.... Chyba już wtedy byliśmy zakochani. Okazało się, że mieszkamy niedaleko siebie, że Przemek chodził na angielski naprzeciwko Kasi bloku przez cały rok, że robimy zakupy w tym samym sklepie. Ciekawe ile razy spotkaliśmy się już w życiu, ile razy mijaliśmy się..? Ile musiało się wydarzyć, żeby w końcu, niewątpliwie dzięki MyDwoje.pl, spotkały się wreszcie nasze ścieżki?
Od razu też zastanawialiśmy się, kiedy następne spotkanie? Druga nasza randka oczywiście też musiała być inna – umówiliśmy się na romantyczny spacer na… Cmentarz Powązkowski. :-) Teraz jesteśmy razem – na dobre i złe... Patrząc wspólnie w przyszłość liczymy Nasze dni…Zakochani...


Katarzyna 30 lat, psycholog
Przemysław 32 lata, inżynier oprogramowania

Procentowy Wynik Dopasowania w Teście Doboru Partnerskiego: 89%


 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij