Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Ireny i Grzegorza

Połączyła ich wiara i nadzieja w lepsze jutro

Irena i Grzegorz
quote

Są dla siebie jak dwie połówki pomarańczy

 • Irena, 47 latpielęgniarka, Lublin
 • Grzegorz, 55 latdziałalność usługowa, Kielce
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2016-01-04
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Witam Państwa i całą Redakcję MyDwoje. Pragnę podzielić się naszą niezwykłą historią miłości, która odmieniła całkowicie smutne i bezbarwne życie. Oboje jesteśmy po nieudanych związkach z poprzednimi partnerami, jak również rodzicami wspaniałych młodych ludzi. 

Wiara i nadzieje w lepsze jutro

Przed poznaniem Grzegorza całym światem były moje dzieci, które nie potrafiły jednak zaakceptować i zrozumieć faktu rozstania się z ich ojcem. Ten trudny okres mogłam przejść tylko dzięki woli walki, wiary i nadziei o lepsze jutro. Wieloletnią samotność postanowiłam przerwać w wyniku narastającego smutku i rozdrażnienia. Tutaj pomocą okazał się portal internetowy MyDwoje.
Już na samym początku wzbudził we mnie duże zaufanie dzięki profesjonalnemu podejściu do tak trudnej i intymnej sprawy jaką jest głód miłości. Bardzo ważna okazała się ankieta, dzięki której mogłam poznać siebie i zrobić szczegółową selekcję przyszłego partnera. Wiele nieudanych prób zniechęciło mnie do dalszych poszukiwań.

Miesiąc bezsennych nocy

Nagle, niespodziewanie pojawił się ON i... po chwili zniknął jak mydlana bańka. Odezwał się po ok. 3 miesiącach w momencie zupełnego zrezygnowania i braku zainteresowania. Grzegorz zaprosił mnie do kawiarni, gdzie przegadaliśmy wiele godzin i czuliśmy się jak odnalezione połówki pomarańczy. Tej nocy nie mogłam już zasnąć i tak przez miesiąc, to  była udana randka. Wiedziałam, że to właśnie Ten tylko Ten. 
Grzegorz okazał się wspaniałym człowiekiem. Po nieszczęśliwym związku chciał na nowo poczuć się wartościowym mężczyzną, zacząć od nowa żyć i kochać. Od przyjaciół i znajomych dowiedział się o różnych portalach "samotnych serc". Między innymi wybrał MyDwoje. Jego wielokrotne próby zakończyły się naszym spotkaniem. 

Na pokrzepienie strapionych serc

Dzięki temu, że oboje jesteśmy rodzicami, mamy wiele wspólnych tematów, podobne spojrzenie na świat i problemy dnia codziennego. Doskonale się rozumiemy również bez słów. Odgadujemy swoje potrzeby i dbamy o siebie nawzajem. Całkowitym zaskoczeniem dla mnie po 9 miesiącach znajomości były romantyczne zaręczyny w Wenecji. Rok temu w Chorwacji rozmawialiśmy już konkretnie o ślubie - małżeństwo - życiowa decyzja. Wszystko potem to lawina wydarzeń i niespodzianek. Maj to nasz szczęśliwy miesiąc. Obecnie jesteśmy małżeństwem. Z całą pewnością i pokorą dziękuję Bogu za to, że GO mam i... to każdego dnia. Bardzo Go kocham.

Apeluję do wszystkich samotnych, nieszczęśliwych, płaczących i roztargnionych serc.

Nie poddawaj się. Masz to, na co się godzisz.

Miłość przychodzi sama, ale nie na siłę, czasem jak delikatny wiatr. Musisz jej trochę pomóc i zawalczyć o nią. Szczęśliwe historie pisze samo życie. My dwoje ja i Grzegorz jesteśmy tego przykładem, że prawdziwa miłość istnieje. Tego Wam z całego serca życzymy. 

Dziękuję całej Redakcji MyDwoje za NAS, za wielki trud, wysiłek i profesjonalną pracę jaką wkładacie na co dzień, dając innym szansę na szczęście i nadzieję. SERDECZNIE POZDRAWIAMY IRENA I GRZEGORZ

PS. Bardzo jestem wdzięczna mojej wspaniałej mamie za to, że zawsze we mnie wierzyła i nauczyła ufności do ludzi. Kochanej córce i kochanemu synowi za wsparcie, akceptację oraz chęć zrozumienia świata dorosłych. Dziękuję im za to, że po prostu SĄ.

 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij