Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Nowożeńcy - Alicja i Bartosz

Wszystko zmieniło się dzięki Waszemu Serwisowi

Alicja i Bartosz
quote

Nie przypuszczali, że są dla siebie stworzeni.

 • Alicja, 25 lathandlowiec, technolog żywności, Załom
 • Bartosz, 33 latatech. elektryk, Wolin
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2008-03-01
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 • 2008-12-26
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2012-09-19
  Ślub
  Ślub

Miałem 34 lata i ciągle byłem sam, jakoś nie mogłem znaleźć swojej symbolicznej "drugiej  połowy", aż w końcu moja najwspanialsza Ciocia namówiła mnie na aktywne poszukiwanie żony. Zarządziła stanowczo: "pożegnaj swoją samotność" i poradziła, abym zalogował się na jakimś serwisie randkowym. Wybór serwisu MyDwoje był zupełnie przypadkowy, ale okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Okazało się, że to profesjonalna i bardzo pomocna strona dla samotnych. Nie do wiary, że wszystko w moim życiu zmieniło się dzięki internetowemu serwisowi matrymonialnemu! Moją Kochaną Żoneczkę do zalogowania na portalu randkowym i na poszukiwania namówiła mama, ich wybór MyDwoje też był przypadkiem.

Pomocna internetowa strona dla samotnych

Początkowo zastanawiałem, się jak szukać miłości w Internecie, czy to w ogóle jest możliwe? Trudno nawet pisać o moich oczekiwaniach, po prostu liczyłem na to, że dzięki portalowi matrymonialnemu uda mi się ewentualnie kogoś poznać, a co do przyszłości tego związku, to miało się dopiero okazać. Podobnie myślała moja "druga połowa". Szczerze mówiąc, to wcale nie miałem przekonania do takiej formy poszukiwania i nie byłem pewien, czy serwis matrymonialny na pewno pomoże mi znaleźć miłość mojego życia. Na całe szczęście nawet nie wiedziałem, jak bardzo się myliłem.
Ciągle brzmiące w uszach zdanie "Pożegnaj swoją samotność" przyświecało naszym poszukiwaniom miłości. Początkowo jednak nie zaglądałem na MyDwoje zbyt często, ale na szczęście Alicja była bardziej uparta. To ona napisała do mnie pierwsza, "wymuszając" odpowiedź, a ja jestem Jej za to bardzo, bardzo wdzięczny. Od tej pory oboje już wiedzieliśmy, jak szukać miłości w Internecie. Znaleźliśmy ją! Najpierw pisaliśmy do siebie za pomocą poczty MyDwoje, gdy się już trochę poznaliśmy były e-maile, a później wymieniliśmy się numerami telefonów. Do dziś pamiętam słowa mojej mamy, gdy pytała się, jak długo można rozmawiać przez telefon, a rozmowa potrafiła trwać koło 2 godzin i nigdy nie było sytuacji, że nie mieliśmy o czym rozmawiać.

Na pierwszą randkę szedłem spięty trzymając czerwoną różę

Po miesiącu postanowiliśmy umówić się "na żywo". To była sobota 22 marca 2008, umówiliśmy się koło szczecińskiego pubu. Idąc na randkę byłem chyba mocno spięty, bo trzymając w dłoni piękną czerwoną różę, minąłem po drodze Alicję, a Ona domyślając się, że to ja - nie zdążyła nawet zareagować. Do dziś śmiejemy się z tej sytuacji. W końcu randka - udało nam się spotkać, siedząc przy kawie zaczęliśmy rozmawiać. Bardzo się tego bałem, obawiałem się sytuacji, że nagle zabraknie nam słów i co wtedy? Na szczęście nic takiego nie nastąpiło - cztery godziny minęły, jak kwadrans. To była bardzo udana pierwsza randka. Na pożegnanie postanowiliśmy, że spotkamy się jeszcze.

Stworzeni dla siebie dzięki Waszemu Serwisowi

W najśmielszych marzeniach nawet nie przypuszczaliśmy, że będzie tak wspaniale, czuliśmy, że jesteśmy stworzeni dla siebie. Wreszcie nadszedł grudzień 2008 roku i na Święta Bożego Narodzenia zostaliśmy oficjalnie narzeczeństwem.
Przed naszym poznaniem nasze życie było trochę nudne i trochę smutne, brakowało nam tej tzw. "drugiej połówki". Wszystko zmieniło się dzięki Waszemu Serwisowi. Chociaż początkowo byliśmy nieufni wobec takiej formy poszukiwania partnerów, kiedy się już poznaliśmy od samego początku wiedzieliśmy, że jesteśmy stworzeni dla siebie. Nadawaliśmy na tych samych falach, mieliśmy takie same zainteresowania i zawsze mnóstwo tematów do rozmów. Po paru spotkaniach pojawiło się między Nami coś więcej, połączyła nas miłość, staliśmy się parą. Wszystko układało się super, nawet odległość 80 km, która dzieliła nasze miejscowości nie stanowiła dla nas przeszkody. Po ośmiu miesiącach znajomości zamieszkaliśmy razem. Od 19.09.2009 roku stanowimy wspaniałą rodzinkę i od grudnia 2010 roku mamy najwspanialszy nasz Skarb - Wojtusia.

Pozdrawiamy serdecznie -  Alicja i Bartosz

 
życzenia
Podobne pary: 30+
Dorota i Wojciech
Justyna i Jakub
Agata i Jerzy

Podobne pary: małżeństwa
Dagmara i Zbigniew
Marianna i Tadeusz
Elżbieta i Jarosław

Podobne pary z zachodniopomorskie / Szczecin
Agata i Jerzy
Bogumiła i Stefan

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij