Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Katarzyny i Rafała

Nasza znajomość zakończyłaby się na jednej wiadomości...

Katarzyna i Rafał
quote

Z tęsknoty za bliskością

 • Katarzyna, 35 latkontrola jakości, Głogów
 • Rafał, 38 lattechnik mechanik, Zielona Góra
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2014-05-03
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2014-06-03
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2014-12-25
  Ślub
  Ślub

     Nieudane małżeństwo i długa samotność. Oboje byliśmy samotni, a nasze życie było pozbawione radości z posiadania kogoś bliskiego. Ja miałam za sobą nieudane małżeństwo, natomiast Rafał był bardzo długo samotny i powoli tracił wiarę w to, że to się zmieni.

On mieszkał w mieście, do którego nie miałam ochoty już nigdy wracać

     Nasza wspólna przygoda zaczęła się 3 maja 2014 roku na portalu matrymonialnym MyDwoje. Niemal w jednym czasie założyliśmy profil w portalu matrymonialnym MyDwoje a kilka dni później Rafał napisał do mnie pierwszy list. Mało brakowało a nasza znajomość zakończyłaby się na tej jednej wiadomości... Kiedy przeczytałam wiadomość uderzył mnie fakt, iż ten mężczyzna ma na imię tak jak mój były mąż, a ponadto mieszka w mieście, do którego nie miałam ochoty już nigdy wracać... nawet pamięcią.

     Zbyłam więc go krótko i starałam się o nim nie myśleć. Rafał podziękował grzecznie za to, że w ogóle odpisałam na pierwszy list, a ja ciągle czułam to piorunujące uczucie, które kazało mi go po prostu przeprosić. Miałam przeczucie, że możemy być sobie przeznaczeni i że nie mogę tak po prostu przejść obok tej znajomości. Tak się zaczęło... ponieważ Rafał na drugi dzień musiał wyjechać na 4 tygodnie za granicę, nasz kontakt postanowiliśmy rozwijać przez telefon. Mało brakowało a nasza znajomość zakończyłaby się na jednej wiadomości...

Piorunujące i głębokie uczucie  i życiowe decyzje

     Wystarczyły 3 tygodnie rozmów, żebym poczuła zapach miłości, zakochała się w tym wspaniałym mężczyźnie, którego na dodatek nigdy nie widziałam na oczy (chociaż, jak się później okazało, okazji do przypadkowego spotkania było wiele, gdyż Rafał wiele razy bywał niedaleko mnie). Po jego powrocie do Polski spotkaliśmy się pierwszy raz. Już wtedy wiedzieliśmy, że między nami pojawiło się prawdziwe, głębokie i piorunujące uczucie. Niemal od razu podjęliśmy decyzję o wspólnym zamieszkaniu, małżeństwie, rodzinie. Od tego czasu minęło 7 miesięcy.

     25 grudnia - małżeństwo - życiowa decyzja, bierzemy ślub.... a 3. maja 2015 roku (dokładnie rok po naszym poznaniu) na świat ma przyjść nasze ukochane dziecko.
Nasza historia może wydawać się komuś niewiarygodna lub przeciwnie - banalna, jednakże dla nas jest to najpiękniejszy prezent od losu. Przez tych kilka miesięcy przeżyliśmy wiele dobrych i złych chwil (związanych ze zdrowiem), ale każda z nich zbliżyła nas do siebie jeszcze bardziej.

Pozdrawiamy, Kasia i Rafał

 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij