Z samotnego JA i TY stworzyliśmy upragnione, szczęśliwe - MY!

 i
quote

Oboje marzyli o miłości, a dzięki MyDwoje ją odnaleźli

 • ,
 • ,
 
 •  
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub
 i zdjęcie 1
 i zdjęcie 1

Nasza historia pod wieloma względami przypomina inne, głównie dlatego, że ma szczęśliwe zakończenie.

Lekarstwo na samotność

E. - Mam na imię Ewa. Od paru lat byłam samotna. Przykre przejścia z poprzedniego związku skutecznie zniechęcały mnie do nawiązywania nowych znajomości. Nie pomagały namowy koleżanek ani zwariowane pomysły szalonych kuzynek. Któregoś dnia przeglądając aukcje internetowe na Allegro, zauważyłam reklamę Serwisu My Dwoje. Pomyślałam, że wirtualny kontakt z kimś wyrozumiałym, cierpliwym, … to byłoby dla mnie doskonałe lekarstwo na samotność i szansa na miłość z wzajemnością.
Zbliżający się Dzień Kobiet zdopingował mnie, by zafundować sobie coś nietypowego. Opłaciłam więc abonament na 3 miesiące, a dzięki Wam został on dwukrotnie wydłużony. Na propozycje rozmów i spotkań nie musiałam długo czekać. Z jednej strony mi to imponowało, ale również dawało do myślenia. Z mieszanymi uczuciami postanowiłam wreszcie poznać panów, z którymi korespondowałam. Okazało się, że w większości ich oczekiwania różniły się od moich. Podczas spotkań weryfikowały się także informacje zawarte w profilach osobowych. Zniechęciło mnie to do zawierania bliskich znajomości w ten sposób.
Kiedy 29 sierpnia 2010 roku Marian poprosił mnie o rozmowę, zgodziłam się chętnie, ponieważ wiedziałam, że raczej się nie spotkamy (dzielił nas dystans około 400 kilometrów), a ponieważ byłam nieco rozczarowana rozwojem dotychczasowych kontaktów z panami, takie znajomości internetowe na odległość zaczęły mi się wydawać odpowiedniejsze.

M. – Na Portalu My Dwoje zalogowałem się w maju ubiegłego roku. Przeglądając oferty pań, od razu zwróciłem uwagę na Ewę. Oczarował mnie jej piękny uśmiech i wiecznie śmiejące się czarne oczka. Jeszcze wtedy nie wiedziałem, że to będzie ta wyśniona miłość.
Jednak ze względu na duży dystans między naszymi miastami uznałem, że nasz związek na odległość nie miałby szans powodzenia. Ale co jakiś czas przeglądałem jej profil i zdjęcia. W swojej okolicy próbowałem znaleźć kobietę na resztę życia, ale bez powodzenia. Niektóre panie traktowały mnie jak „mięsko”, dlatego postanowiłem porozmawiać z kimś, kto mieszka nieco dalej. I tak zdecydowałem się wreszcie napisać do Ewy.
Jakaż była moja radość, gdy odpowiedziała. Po tygodniu wymieniliśmy numery swoich telefonów. Fascynujące prowadzenie rozmowy telefonicznej nie miało końca. Pakiet 1000 MINUT wystarczał nam na 3-4 dni. Dawniej 10 minut rozmowy przez telefon było dla mnie nieskończonością.

Chwile zwątpienia

E. – Wielogodzinne rozmowy z Marianem sprawiały mi ogromną przyjemność. Ale zauważyłam, że on bardzo angażuje się uczuciowo. Wystraszyłam się tego. Chciałam się wycofać. Żeby wyjść z twarzą z tej sytuacji postanowiłam go także przestraszyć. Domyślając się, że odmówi, zaprosiłam go na 50-tą rocznicę urodzin do swojej kuzynki.

M. – Wiosna, to miał być ten piękny czas, kiedy pierwszy raz zobaczę Ewę w rzeczywistości. Wszystko miało dojrzewać powoli. Nagle otrzymałem propozycję spotkania – za 2 tygodnie. Szok i radość jednocześnie! Rozpoczął się wyścig z czasem. Musiałem zakończyć zlecenia, by móc pojechać na tę imprezę. Uwielbiam tańczyć, a perspektywa przytulenia Ewy w tańcu rozgrzewała moje serce i pobudzała wyobraźnię. Energia rozpierała mnie, pracowałem jak robot – szkoda mi było czasu na przerwy, dlatego przez ten czas ubyło mi 7 kilogramów. Dodatkowo los okazał się okrutny. Problemy personalne w ekipie uniemożliwiły mi wyjazd.

E. – Marian zaskoczył mnie swoją zgodą na towarzyszenie mi podczas rodzinnej uroczystości. Ale gdy ostatecznie nie przyjechał, potwierdził moje racje i teorie dotyczące postępowania mężczyzn z kobietami. Wybrałam się więc na imprezę sama i postanowiłam się dobrze bawić.

M. – Czułem się okropnie. Chociaż wiedziałem, że to nie moja wina i nic nie mogę zrobić, to najgorsza była świadomość, że zawiodłem. Nie wiedziałem, co powiedzieć, jak przepraszać. Zastanawiałem się, czy Ewa zechce jeszcze ze mną rozmawiać.

E. – Na imprezie spotkałam znajomego, świetnego tancerza, którego dotknął problem porzucenia. Jako dwa single doskonale się rozumieliśmy i pasowaliśmy do siebie. Kiedy rozmawialiśmy usłyszałam swój telefon. Był to sms od Mariana. Idealnie o północy - 25 września wyznał mi swoją miłość. Te magiczne dwa słowa „KOCHAM CIĘ” zachowałam do dzisiaj w pamięci komórki i swojej też. Ale wtedy mnie rozzłościły. Kto rozsądny mówi o tak poważnych uczuciach w ten sposób? Jednak to one spowodowały, że daliśmy sobie drugą szansę na spotkanie. Tym razem to miało być za tydzień. I było…

Miłość z wzajemnością

M. – 2 października ruszyłem wreszcie w trasę, wiedziony tęsknotą i marzeniami. 7 godzin jazdy i tyle samo niepewności. Co powiedzieć? Jak się z nią przywitać? Aż w końcu nadszedł ten moment. Wszystko stało się takie proste i oczywiste. Oboje padliśmy sobie w ramiona. Pierwszy pocałunek i rozmowa bez końca. Czuliśmy się tak, jakbyśmy znali się od lat. Chociaż byłem zmęczony, nie chciałem zasnąć. Bałem się, że to wszystko okaże się tylko snem. To była naprawdę udana randka. I już wtedy byłem pewny, że to miłość z wzajemnością.

E. - Poznanie Mariana pozwoliło mi odkryć siebie na nowo. Nie sądziłam, że jestem w stanie obdarzyć kogoś uczuciem. Przy nim czułam się bezpiecznie, komfortowo. W szalonym tempie zdecydowaliśmy, że możemy być razem. Z samotnego JA i TY stworzyliśmy upragnione, szczęśliwe - MY! Ustaliliśmy, że gdy tylko Marian zakończy swoje zawodowe sprawy, przyjedzie do mnie – już na stałe. 13 października – w prezencie na Dzień Nauczyciela dostałam MIŁOŚĆ swojego życia. Wprowadził się do małego mieszkanka na wsi, ale co ważniejsze – do mojego zatwardziałego serca. Zostawił za sobą wszystko - swoją rodzinę, znajomych. Zaczęliśmy życie od nowa!

Jesteśmy razem już prawie 3 miesiące. To cudowne. Każdy następny dzień jest piękniejszy od poprzedniego. Świętowaliśmy kolejno: urodziny mojej mamy, potem Mariana, a za kilka dni – moje. We dwoje spędziliśmy upragnione Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra. Ale cenimy sobie każdą wspólnie przeżytą chwilę. Tęsknimy za sobą, gdy tylko jedno z nas pierwsze wychodzi do pracy. Może dlatego, że mamy już sporo lat i doświadczeń, nasze uczucie jest dojrzalsze, pełniejsze. Potrafimy je szanować, bo jest ono dla nas jak dar niebios. Robimy wszystko, by pozostało z nami do końca naszych dni.

E. i M. – Bardzo dziękujemy pomysłodawcy i obsłudze Serwisu My Dwoje za stworzenie tego wirtualnego miejsca, w którym mogliśmy się spotkać. Chociaż mieliśmy wątpliwości, czy uda się nam tutaj znaleźć MIŁOŚĆ, to jednak cały czas mieliśmy nadzieję, że tak się stanie. Wiara i cierpliwość czyni cuda!!!

W Nowym Roku życzymy wszystkim spełniania się w pozytywnych relacjach i uczuciach. To wspaniałe, móc dzielić się z ukochaną osobą radościami, ale i troskami codziennego życia. Singlom życzymy znalezienia drugiej połówki, która niemal idealnie pasuje do stworzenia pary. A jak widzicie – jest to możliwe, a nawet pewne!

Dziękujemy: Ewa i Marian

 
życzenia

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij