Serenada dla Ciebie od Twojego partnera

Serenada dla Ciebie od Twojego partnera
Marzy Ci się serenada pod oknem ukochanej osoby lub śpiewana przez kogoś, z kim jesteście dobrze dopasowani? Serenady, liściki miłosne, e-maile, SMS'y - to wszystko robimy z powodu miłości. Czy Ty również tęsknisz za przeżywaniem tak romantycznych chwil?

Marzy Ci się serenada pod Twoim oknem?

Serenada dla Ciebie od Twojego partnera - to mógłby być romantyczny śpiew wieczorową porą lub liściki miłosne, e-maile, SMS'y, lub ogłoszenie pani szuka pana. To wszystko robimy z powodu miłości. Czy Ty również tęsknisz za przeżywaniem tak romantycznych chwil? Może marzysz o nich i o kimś naprawdę bliskim? Zarejestruj się w serwisie randkowym MyDwoje.pl a możesz znaleźć partnera lub partnerkę, dla której nie tylko serenada będzie dowodem miłości. Serwis randkowy MyDwoje kojarzy szczęśliwe pary w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego, który wypełniasz online i doświadczenie znanego polskiego terapeuty Andrzeja Rutowskiego. Zarejestruj się w MyDwoje.pl już dziś! Alchemia miłości to coś, czego warto szukać. Poszukaj jej w MyDwoje.pl!

Ogłoszenia matrymonialne kobiet ze zdjęciem

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn ze zdjęciem

Zarejestruj się w MyDwoje i niech romantyczna serenada zabrzmi w Twoim sercu!

Kiedyś romantyczna serenada, dziś romantyczny sms

Serenadę, jako pieśń miłosną śpiewano od XVI wieku przy akompaniamencie gitary pod oknem ukochanej kobiety. Zakochany przygrywał sobie na gitarze i liczył, że w ten, jakże romantyczny, sposób zaskarbi sobie jej miłość. Od XVIII wieku serenada przybrała już bardziej oficjalną wersję i stała się utworem o romantycznej treści i ku uciesze zarówno kobiet, jak i mężczyzn wykonywał ją zazwyczaj niewielki zespół instrumentalny w dni świąteczne podczas parkowych koncertów - czasem ze szczególną dedykacją. Która z nas nie chciałaby zobaczyć swojego wybranka pod oknem w tak romantycznym wydaniu? Niestety, nie zdarza się to zbyt często. Można jednak zadbać w ten sposób o miłość i związek i wprowadzić do niego nutkę romantyzmu. Warto podsycić namiętność w związku i pozwolić, by zadziałała alchemia miłości. Pełen romantyzmu może być zarówno pierwszy SMS, jak i sposób na oświadczyny, ale również każdy sobotni poranek ze śniadaniem w łóżku lub comiesięczna randka tylko we dwoje wieloletniego małżeństwa.

Kto nie lubił dostawać walentynek, czy miłych karteczek na koniec kolonii? A gdyby tak znów na chwilę wrócić do tamtych czasów i przeczytać rymowankę na swój temat albo cytat dodający skrzydeł? To nic nie kosztuje, a możemy takim gestem poprawić partnerowi humor na cały dzień. Dopasowani partnerzy to siła związku. O tym wiemy wszyscy, że dopasowaniu osobowości magia szczęśliwego  związku. Najlepiej wybrać coś, co do niego pasuje lub wywoła w nim pozytywne uczucia. Karteczkę można wsunąć do marynarki, między kanapki do pracy, czy do aktówki – wszędzie tam, gdzie będzie musiał zajrzeć w ciągu dnia. Taki drobny prezent potrafi sprawić, że uśmiech na twarzy wybranka utrzyma się do końca dnia. W każdym związku należy podsycać namiętność. Dobrym pomysłem jest zaskoczenie partnerki lub partnera. Chciałbyś niespodziewanie otrzymać zaproszenie Darling, chcę się z Tobą spotkać? Postaw na spontaniczność! Trudno zaplanować wyjście, jeśli ma być spontaniczne, ale zawsze możemy mieć jedynie w głowie zarys (jak dojechać, w jakich godzinach). Ważna jest muzyka na randce - wystarczy, ze wybierzesz klub, w którym grają ulubiony rodzaj muzyki Twojej partnerki, a jeśli chcesz ją zaskoczyć nie musisz sam śpiewać romantycznej serenady, wystarczy, ze zamówisz piosenkę specjalnie dla niej, a zespół zadedykuje ją przy pełnej sali. A może męczą Was ciągle takie same śniadania w tych samych sceneriach domu? A może myśl o sobotniej rutynie sprawia, że nie tęsknicie do weekendu? Trzeba to zmienić i obudzić się w sobotę z zamiarem spontanicznego wypadu – może być to piknik (kawa w termosie, świeże bułki i co tylko chcecie) albo śniadanie w lokalu, który już od dawna Was intrygował. Czasem zwykłe odstępstwo od ułożonego planu potrafi nie tylko poprawić humor, ale także zmienić perspektywę na dłużej.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij