Serenada dla Ciebie od Twojego partnera

Serenada dla Ciebie od Twojego partnera
Marzy Ci się serenada pod oknem ukochanej osoby lub śpiewana przez kogoś, z kim jesteście dobrze dopasowani? Serenady, liściki miłosne, e-maile, SMS'y - to wszystko robimy z powodu miłości. Czy Ty również tęsknisz za przeżywaniem tak romantycznych chwil?

Marzy Ci się serenada pod Twoim oknem?

Serenada dla Ciebie od Twojego partnera - to mógłby być romantyczny śpiew wieczorową porą lub liściki miłosne, e-maile, SMS'y, lub ogłoszenie pani szuka pana. To wszystko robimy z powodu miłości. Czy Ty również tęsknisz za przeżywaniem tak romantycznych chwil? Może marzysz o nich i o kimś naprawdę bliskim? Zarejestruj się w serwisie randkowym MyDwoje.pl a możesz znaleźć partnera lub partnerkę, dla której nie tylko serenada będzie dowodem miłości. Serwis randkowy MyDwoje kojarzy szczęśliwe pary w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego, który wypełniasz online i doświadczenie znanego polskiego terapeuty Andrzeja Rutowskiego. Zarejestruj się w MyDwoje.pl już dziś! Alchemia miłości to coś, czego warto szukać. Poszukaj jej w MyDwoje.pl!

Ogłoszenia matrymonialne kobiet ze zdjęciem

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn ze zdjęciem

Zarejestruj się w MyDwoje i niech romantyczna serenada zabrzmi w Twoim sercu!

Kiedyś romantyczna serenada, dziś romantyczny sms

Serenadę, jako pieśń miłosną śpiewano od XVI wieku przy akompaniamencie gitary pod oknem ukochanej kobiety. Zakochany przygrywał sobie na gitarze i liczył, że w ten, jakże romantyczny, sposób zaskarbi sobie jej miłość. Od XVIII wieku serenada przybrała już bardziej oficjalną wersję i stała się utworem o romantycznej treści i ku uciesze zarówno kobiet, jak i mężczyzn wykonywał ją zazwyczaj niewielki zespół instrumentalny w dni świąteczne podczas parkowych koncertów - czasem ze szczególną dedykacją. Która z nas nie chciałaby zobaczyć swojego wybranka pod oknem w tak romantycznym wydaniu? Niestety, nie zdarza się to zbyt często. Można jednak zadbać w ten sposób o miłość i związek i wprowadzić do niego nutkę romantyzmu. Warto podsycić namiętność w związku i pozwolić, by zadziałała alchemia miłości. Pełen romantyzmu może być zarówno pierwszy SMS, jak i sposób na oświadczyny, ale również każdy sobotni poranek ze śniadaniem w łóżku lub comiesięczna randka tylko we dwoje wieloletniego małżeństwa.

Kto nie lubił dostawać walentynek, czy miłych karteczek na koniec kolonii? A gdyby tak znów na chwilę wrócić do tamtych czasów i przeczytać rymowankę na swój temat albo cytat dodający skrzydeł? To nic nie kosztuje, a możemy takim gestem poprawić partnerowi humor na cały dzień. Dopasowani partnerzy to siła związku. O tym wiemy wszyscy, że dopasowaniu osobowości magia szczęśliwego  związku. Najlepiej wybrać coś, co do niego pasuje lub wywoła w nim pozytywne uczucia. Karteczkę można wsunąć do marynarki, między kanapki do pracy, czy do aktówki – wszędzie tam, gdzie będzie musiał zajrzeć w ciągu dnia. Taki drobny prezent potrafi sprawić, że uśmiech na twarzy wybranka utrzyma się do końca dnia. W każdym związku należy podsycać namiętność. Dobrym pomysłem jest zaskoczenie partnerki lub partnera. Chciałbyś niespodziewanie otrzymać zaproszenie Darling, chcę się z Tobą spotkać? Postaw na spontaniczność! Trudno zaplanować wyjście, jeśli ma być spontaniczne, ale zawsze możemy mieć jedynie w głowie zarys (jak dojechać, w jakich godzinach). Ważna jest muzyka na randce - wystarczy, ze wybierzesz klub, w którym grają ulubiony rodzaj muzyki Twojej partnerki, a jeśli chcesz ją zaskoczyć nie musisz sam śpiewać romantycznej serenady, wystarczy, ze zamówisz piosenkę specjalnie dla niej, a zespół zadedykuje ją przy pełnej sali. A może męczą Was ciągle takie same śniadania w tych samych sceneriach domu? A może myśl o sobotniej rutynie sprawia, że nie tęsknicie do weekendu? Trzeba to zmienić i obudzić się w sobotę z zamiarem spontanicznego wypadu – może być to piknik (kawa w termosie, świeże bułki i co tylko chcecie) albo śniadanie w lokalu, który już od dawna Was intrygował. Czasem zwykłe odstępstwo od ułożonego planu potrafi nie tylko poprawić humor, ale także zmienić perspektywę na dłużej.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij