Biuro matrymonialne > Samotni Łódź

Samotni Łódź szukają miłości

Samotni Łódź szukają miłości
Szukasz: samotni Łódź? Przekonaj się, jacy samotni z Łodzi i województwa łódzkiego rejestrują się w MyDwoje.pl i umawiaj się na randki w Łodzi

Szukasz samotnych w Łodzi?

Zarejestruj się i poznaj samotnych z Łodzi

Samotni z Łodzi mogą znaleźć partnera przez internet

Poszukujesz w internecie samotni Łódź? Wszyscy samotni z Łodzi systematycznie odwiedzają biuro matrymonialne MyDwoje.pl, ponieważ tutaj z łatwością mogą znaleźć partnera przez internet. Mieszkasz w Łodzi lub w województwie łódzkim i jesteś samotny? Masz duże grono znajomych, masz wielu przyjaciół, mieszkasz i pracujesz między ludźmi, a jednak ciągle nie udało Ci się znaleźć swojej miłości? Samotni w Łodzi czekają na Ciebie. Zobacz nasze anonse matrymonialne Łódź i umów się na romantyczny spacer po Łodzi. Na randce w Łodzi z pewnością nie będziesz się nudzić! To nowoczesne miasto tętniące życiem i pełne możliwości, a równocześnie pełne historii oraz malowniczych, romantycznych, zabytkowych miejsc. Przekonaj się, jacy single z Łodzi prezentują swoje oferty w naszym serwisie, być może jeden z nich okaże się miłością Twojego życia? Jeżeli i Ty chcesz pożegnać swoją samotność na zawsze  i zdecydujesz się zamieścić ofertę przez nasze biuro matrymonialne Łódź, sprawdzisz jak wielu singli z Łodzi i okolic szuka miłości i chce umawiać się na miłe randki w Łodzi. Samotni Łódź szukają miłości w Internecie, przekonaj się i Ty, że to skuteczny sposób. Sprawdź też aktualne zaproszenia na warsztaty dla singli.

Randki dla samotnych z Łodzi

Łódź to miasto niezwykłych klimatów stworzonych przez starą architekturę fabryczną. To miejsce spotkań wielu kultur i wielu historii. Począwszy od sławnej ulicy Piotrkowskiej – deptaku idealnym dla zakochanych, skończywszy na Łódzkiej Manufakturze – nowoczesnym „wielozadaniowym obiekcie” na poziomie europejskim, w którym bardzo różnorodnie i ciekawie można spędzić czas z sympatią poznaną w MyDwoje. Miłośnicy romantycznych spacerów wśród zieleni i kwiatów powinni wybrać się do ogrodu botanicznego albo do urokliwego parku Źródliska. Zwolennicy zabawy do białego rana znajdą w Łodzi wiele propozycji doskonałych klimatycznych pubów i knajpek z muzyczną zabawą w tle. Mamy wiele pomysłów na randki dla samotnych z Łodzi, ale przede wszystkim mamy wiele dobrze dobranych do Ciebie ofert. Nasze nowoczesne biuro matrymonialne dla samotnych sprawi, że Twoje marzenie życia we dwoje może się spełnić i przestaniesz już pytać: gdzie szukać miłości?

Wyszukaj: samotni Łódź i odnajdź miłość już dziś!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij