Biuro matrymonialne > Anonse matrymonialne Łódź

Anonse matrymonialne Łódź

Anonse matrymonialne Łódź
Szukasz anonsów matrymonialnych Łódź? Sprawdź, jak Łodzianie zamieszczają anonse matrymonialne za pośrednictwem Internetu i odpisz na najciekawsze anonse.

Szukasz anonsów matrymonialnych Łódź?

Anonse kobiet Twarze MyDwoje
Anonse mężczyzn Twarze MyDwoje

Zarejestruj się i sprawdź anonse z Łodzi

Anonse łódzkie

Współcześnie single z Łodzi zamieszczają swoje anonse matrymonialne także w Internecie, w serwisie takim jak MyDwoje.pl, ponieważ na poważnie szukają życiowego partnera. Wielu singli w MyDwoje pochodzi własnie z Łodzi, tam mieszka i tam nadaje swoje anonse matrymonialne. Kiedy poznają miłą osobę, chcą z nią umawiać się własnie na randki w Łodzi. Kiedy i Ty także zdecydujesz się przedstawić swoją ofertę przez nasze  biuro matrymonialne Łódź, mając tak duży wybór anonsów, będziesz mieć znacznie ułatwione poszukiwanie miłości. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat anonsów matrymonialnych łodzian? Wpisz w wyszukiwarkę: samotni Łódź. Przeglądaj nasze anonse łódzkie.

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 18 - 25 lat woj. łódzkie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat woj. łódzkie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 36 - 45 lat woj. łódzkie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 46 - 55 lat woj. łódzkie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 26 - 35 lat woj. łódzkie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 36 - 45 lat woj. łódzkie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 46 - 55 lat woj. łódzkie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 56 - 66 lat woj. łódzkie

Poszukiwanie miłości i randki w Łodzi

A kiedy już anonse matrymonialne przynoszą efekt warto wybrać się na randkę w Łodzi. Łódź jest miastem zabytkowym, prawa miejskie nadano jej za czasów panowania króla Władysława Jagiełły w 1423, zachwycają w nim zabytki. Zwłaszcza ulica Piotrkowska - reprezentacyjna ulica Łodzi, którą wpisano do rejestru zabytków. Idąc nią nie można obojętnie minąć m.in. klasycystycznej Białej Fabryki Geyera, uznanej w 2013 przez National Geographic Traveler za jeden z 7 nowych cudów Polski, neogotyckiej bazyliki archikatedralnej, wzorowanej na niemieckiej katedrze w Ulm, czy eklektycznego pałacu Juliusza Heinzla, w którym obecnie mieści się się Urząd Miasta Łodzi.

Na początek możesz zaproponować swojej sympatii spotkanie w samym sercu miasta, blisko Starego Rynku. W odnowionych pofabrycznych budynkach mieści się Manufaktura. Centrum rozrywki, handlu i kultury, tętniące życiem dniem i nocą o niepowtarzalnym, wielkomiejskim charakterze. Zaintryguje ciekawymi wystawami, pozwoli zjeść coś smacznego czy zapoznać się ciekawostkami z historii miasta. Następnie warto przespacerować się po Starym Mieście, które rozciąga się w pobliżu rzeki i parku Staromiejskiego i słynie z pięknej architektury.

A jeśli chcemy znaleźć się w jednym z najpiękniejszych parków w Polsce, warto zwiedzić Źródliska. To doskonała sceneria na spacery - specyficzny, romantyczny klimat Źródlisk zapadnie Wam w pamięć. Wśród malowniczych alejek, bogactwa roślin, przytulnych altanek, stawów oraz słynnej palmiarni zapomnicie o świecie.

Obejrzyj nasze anonse matrymonialne Łódź i odnajdź miłość już dziś!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij