Udana randka w mieście Kraków

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Krakowie?

Randka Kraków

Z kim na randkę w Krakowie?

Umów się na randkę w Krakowie z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje szukają szczerej miłości i stałego związku i chętnie umawiają się na randki z sieci. Udana randka w mieście Kraków! Obejrzyj aktualne oferty, które umieszczają w serwisie single z Krakowa.

Dokąd na randkę w Krakowie?

Na początek, polecamy Wam Krakowski Stary Kazimierz. To nasze ulubione miejsce na pierwszą randkę. Krakowski Kazimierz jest miejscem szczególnym, został bowiem ukształtowany przez bliskie, kilka wieków trwające sąsiedztwo chrześcijańsko - żydowskie. Żydzi, którzy pojawili się na Kazimierzu w 2 połowie XIV w., do pierwszych lat XIX w. mieszkali tam na terenie odrębnego "żydowskiego miasta". Było ono autonomiczną enklawą rządzoną przez rabinów i obieralną starszyznę, mającą nad sobą tylko władzę króla, sprawowaną w jego imieniu przez wojewodę krakowskiego. Zainteresowani historią i społecznym rozwojem Krakowa single i osoby samotne lubiące zwiedzać z przewodnikiem w dłoni mogą wiele dowiedzieć się o losach krakowskich żydów. Aktywność społeczna i ekonomiczna Żydów została w pełni wyzwolona dzięki przyznaniu im w 1867 r. równych praw obywatelskich. Asymilująca się kulturowo inteligencja żydowska, coraz częściej decydowała się na zamieszkanie poza Kazimierzem. Pełen klimatu i niezwykłej atmosfery Kazimierz ma wiele romantycznych zakątków dla zakochanych, jest to wspaniałe miejsce na randkę, cudowną chwilę we dwoje, romantyczne wyznanie lub czułe objęcie.

Wspaniałe miejsce chwile oddechu w zieleni i może pierwszy pocałunek to krakowskie planty. Planty Krakowskie to unikalny w skali europejskiej park miejski utworzony na obszarze dawnych fortyfikacji miejskich Krakowa. Dziś jest to miejsce spacerów we dwoje, romantycznych przechadzek. Do początku XIX wieku miasto otoczone było szczelnym pierścieniem murów, które w owym okresie były już konstrukcją nieprzydatną, zupełnie nie spełniającą funkcji obronnej. Pozostałości po fortyfikacjach baszty i mury obronne pomiędzy ulicą Szpitalną, a św. Jana, z trzema basztami, bramą Floriańską i Barbakanem stanowią miejsce romantycznych spacerów zakochanych, samotnych i singli z Krakowa. W spokojny ciepły wieczór to miejsce to gwarancja romantycznego spotkania we dwoje dla Ciebie i Twojej partnerki, partnera.

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 18 - 25 lat woj. małopolskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat woj. małopolskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 36 - 45 lat woj. małopolskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 46 - 55 lat woj. małopolskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 26 - 35 lat woj. małopolskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 36 - 45 lat woj. małopolskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 46 - 55 lat woj. małopolskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 56 - 66 lat woj. małopolskie


Gdy umówisz się na randkę z osobą z Krakowa radzimy wybrać się we dwoje do jednej z klimatycznych knajpek: Cafe Art kawiarnia, na rynku, Cafe Behemot na Brackiej lub do Cafe Brama kawiarnia na Floriańskiej. Chcących się przekonać w tańcu, czy do tanga faktycznie trzeba dwojga, namawiamy by zaprosić partnera na tańce w Boom Bar Rush, Taawa Club, Cień Club, Rdza Club lub w Prozaku.

Nasza strona dla singli z Krakowa tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać single z Krakowa - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl!


 
Komentarze (3)

Udana randka w mieście Kraków  - dodaj komentarz
Marlena; 2018-03-04 22:34:08 
Według mnie najlepszym miejscem na randke jest Filipa 18 :) Zdecydowanie najfjniejszy klimat, a jesli chodzi o kuchnie, to istne niebo :) Na pewno wyjdziecie stamtad zadowoleni :)
Monia; 2015-05-13 11:29:01 
Ja też jestem zakochana w Krakowie i to podwójnie i w mieście i w Krakowiaku ;))) Szukajcie, to tu na prawdę działa! Nasza pierwsza radka to był Krakowski Stary Kazimierz
Ania; 2015-02-03 09:22:50 
Krakowski Stary Kazimierz jest cudownym miejscem, moja pierwsza randka była w tym miejscu, do tej pory często tutaj przychodzimy. Mamy jeszcze jedno ulubione miejsce, restaurację Mekong w Krakowie do której często chodzimy na kolację.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij