strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna

Randka Kraków

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Krakowie?

Randka Kraków
Podobne artykuły
 Nieudana pierwsza randka
 Randka Zielona Góra
 Randka Łódź
 Randka Gdynia
 Randka Katowice

Z kim na randkę w Krakowie?

Umów się na randkę w Krakowie z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje szukają prawdziwej miłości i stałego związku. Obejrzyj aktualne oferty singli z Krakowa.

Dokąd na randkę w Krakowie?

Na początek, polecamy Wam Krakowski Stary Kazimierz. To nasze ulubione miejsce na pierwszą randkę. Krakowski Kazimierz jest miejscem szczególnym, został bowiem ukształtowany przez bliskie, kilka wieków trwające sąsiedztwo chrześcijańsko - żydowskie. Żydzi, którzy pojawili się na Kazimierzu w 2 połowie XIV w., do pierwszych lat XIX w. mieszkali tam na terenie odrębnego "żydowskiego miasta". Było ono autonomiczną enklawą rządzoną przez rabinów i obieralną starszyznę, mającą nad sobą tylko władzę króla, sprawowaną w jego imieniu przez wojewodę krakowskiego. Zainteresowani historią i społecznym rozwojem Krakowa single i osoby samotne lubiące zwiedzać z przewodnikiem w dłoni mogą wiele dowiedzieć się o losach krakowskich żydów. Aktywność społeczna i ekonomiczna Żydów została w pełni wyzwolona dzięki przyznaniu im w 1867 r. równych praw obywatelskich. Asymilująca się kulturowo inteligencja żydowska, coraz częściej decydowała się na zamieszkanie poza Kazimierzem. Pełen klimatu i niezwykłej atmosfery Kazimierz ma wiele romantycznych zakątków dla zakochanych, jest to wspaniałe miejsce na randkę, cudowną chwilę we dwoje, romantyczne wyznanie lub czułe objęcie.

Wspaniałe miejsce chwile oddechu w zieleni i może pierwszy pocałunek to krakowskie planty. Planty Krakowskie to unikalny w skali europejskiej park miejski utworzony na obszarze dawnych fortyfikacji miejskich Krakowa. Dziś jest to miejsce spacerów we dwoje, romantycznych przechadzek. Do początku XIX wieku miasto otoczone było szczelnym pierścieniem murów, które w owym okresie były już konstrukcją nieprzydatną, zupełnie nie spełniającą funkcji obronnej. Pozostałości po fortyfikacjach baszty i mury obronne pomiędzy ulicą Szpitalną, a św. Jana, z trzema basztami, bramą Floriańską i Barbakanem stanowią miejsce romantycznych spacerów zakochanych, samotnych i singli z Krakowa. W spokojny ciepły wieczór to miejsce to gwarancja romantycznego spotkania we dwoje dla Ciebie i Twojej partnerki, partnera.

Randka Kraków - ogłoszenia kobiet 18-25 lat
Randka Kraków - ogłoszenia kobiet 26-35 lat
Randka Kraków - ogłoszenia kobiet 36-45 lat

Randka Kraków - ogłoszenia kobiet 46-55 lat
Randka Kraków - ogłoszenia mężczyzn 18-25 lat
Randka Kraków - ogłoszenia mężczyzn 26-35 lat
Randka Kraków - ogłoszenia mężczyzn 36-45 lat
Randka Kraków - ogłoszenia mężczyzn 46-55 lat

Gdy umówisz się na randkę z osobą z Krakowa radzimy wybrać się we dwoje do jednej z klimatycznych knajpek: Cafe Art kawiarnia, na rynku, Cafe Behemot na Brackiej lub do Cafe Brama kawiarnia na Floriańskiej. Chcących się przekonać w tańcu, czy do tanga faktycznie trzeba dwojga, namawiamy by zaprosić partnera na tańce w Boom Bar Rush, Taawa Club, Cień Club, Rdza Club lub w Prozaku.

Nasza strona dla singli z Krakowa tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać single z Krakowa - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl !

oceń artykuł:
[ 6 / 6 z 1 oddanych głosów ]
 

Komentarze (2)


dodaj komentarz
 Monia 2015-05-13 11:29:01 
Ja też jestem zakochana w Krakowie i to podwójnie i w mieście i w Krakowiaku ;))) Szukajcie, to tu na prawdę działa! Nasza pierwsza radka to był Krakowski Stary Kazimierz
 Ania 2015-02-03 09:22:50 
Krakowski Stary Kazimierz jest cudownym miejscem, moja pierwsza randka była w tym miejscu, do tej pory często tutaj przychodzimy. Mamy jeszcze jedno ulubione miejsce, restaurację Mekong w Krakowie do której często chodzimy na kolację.

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
Kontakt z biurem
Test Doboru Partnerskiego
Twarze MyDwoje
Niania, Stany Zjednoczone, 26 lat, K82B1416
K82B1416, 26 lat
Niania, Stany Zjednoczone
przewodnik turystyczny, Walim, 39 lat, M2DB31EE
M2DB31EE, 39 lat
przewodnik turystyczny, Walim
 
 więcej Twarzy  więcej Twarzy
Opinie Użytkowników MyDwoje.pl
Industriekaufmann / Einkäufer, Niederaula, 34 lata, MFFB3455
MFFB3455, 34 lata
Industriekaufmann / Einkäufer, Niederaula
Bankkaufmann, Celle, 52 lata, M932492E
M932492E, 52 lata
Bankkaufmann, Celle
 więcej ofert zagranicznych
Wydarzenia dla singli
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij