Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne Wrocław

Ogłoszenia matrymonialne Wrocław

Ogłoszenia matrymonialne Wrocław
  Interesują Cię ogłoszenia matrymonialne w Internecie. Wpisujesz: ogłoszenia matrymonialne z dolnośląskiego, ponieważ chcesz znaleźć ogłoszenia matrymonialne z Wrocławia? Biuro matrymonialne MyDwoje.pl Ci to ułatwi.

Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Wrocław i Dolny Śląsk?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet woj. dolnośląskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn woj. dolnośląskie

Zarejestruj się i sprawdź ogłoszenia z Wrocławia

Ogłoszenia matrymonialne z Wrocławia

Biura matrymonialne Wrocław mają wiele ogłoszeń matrymonialnych. Nasze sprawdzone i rzetelne ogłoszenia matrymonialne internetowego biura matrymonialnego MyDwoje z miejscowości Wrocław oraz województwa dolnośląskiego kojarzą na randki Singli z Wrocławia i okolic. Wrocław nie przypadkiem nazwany został Wroclove! To jedno z najstarszych polskich miast - pełne romantycznych historii i pięknych miejsc. Idealne, by się zakochać. Na początek polecamy wrocławskie ZOO z największą liczbą gatunków zwierząt, egzotyczny Ogród Japoński czy niesamowity pokaz fontann! Ogród Japoński, to nasze ulubione miejsce na pierwszą randkę. Jest położony w Parku Szczytnickim jest jednym z niewielu śladów po Wystawie Światowej z 1913 roku, jakie pozostały we Wrocławskim Parku Szczytnickim. Sprawdź aktualne oferty z biura matrymonialnego Wrocław, które okrzyknięte są przez naszych Użytkowników za najlepsze w regionie dolnośląskim. Czytaj więcej o singlach z Wrocławia.


Znajdź miłość we Wrocławiu z radami MyDwoje: zawieszenie profilu

Co zrobić jeśli nawiążesz ciekawą znajomość z osobą z ogłoszeń matrymonialnych? Biura matrymonialne zachęcają do uczciwości. Jeśli w biurach wybrałeś ogłoszenia matrymonialne i spotkałeś kogoś, kogo chcesz lepiej poznać, zawieś uczestnictwo. W MyDwoje możesz zawiesić profil w zakładce Ustawienia. Kliknij na opcję zawieś konto i tymczasowo ogranicz aktywność w Serwisie MyDwoje.pl. Funkcja przydaje się wówczas, gdy chcesz korespondować tylko z 1 wybraną osobą. Dzięki temu cały czas masz dostęp do Poczty i Twoich Kontaktów. Użyteczność ta przyda się też podczas dłuższej nieobecności, np. wyjazdów, gdy nie będziesz na bieżąco odpowiadał na nowe zaproszenia do kontaktu. Zawieszenie profilu powoduje, ze Twoja oferta jest niewidoczna dla Użytkowników, z którymi nie nawiązałeś kontaktu, co powoduje, że utrzymujesz dotychczasowe kontakty, ale nie jesteś widoczny na listach ofert innych Użytkowników i powiadamiany o nowych ofertach. Zawieszenie profilu jest to funkcją odwracalną - zdanie możesz zmienić w dowolnej chwili.

Miłość nad odrą we Wrocławiu

historie szczęśliwych par w MyDwoje
opinie użytkowników o biurze

Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje, to internetowe biuro matrymonialne również o zasięgu lokalnym. Poznało się w nim już wiele par, dla których tradycją stało się już zawieszanie kłódek na Moście Tumskim. Zakochani zapinają kłódkę i każde w nich wyrzuca własny kluczyk w odmęty Odry. Każde z nich robi to oddzielnie, co symbolizuje deklarację wiecznej miłości. Natomiast samotni, poszukujący miłości powinni pogłaskać po głowie kamiennego lwa , znajdującego się pod katedrą, potem wystarczy, ze przespacerują się po Moście Tumskim. Ma to gwarantować odnalezienie miłości na całe życie. Ale Odra, jako świadek miłości ma znacznie dłuższą historię. To właśnie tu, nad Odrą, czekał na czeską księżniczkę Dobrawę, która przybyła do Wrocławia, Mieszko I. I to właśnie nad Odrą odbyły się ich zaręczyny.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij