strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna

Ogłoszenia matrymonialne Katowice

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest
Ogłoszenia matrymonialne Katowice
Ogłoszenia matrymonialne Katowice  Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Katowice? Sprawdź, jak Katowiczanie zamieszczają ogłoszenia matrymonialne za pośrednictwem Internetu i odpisz na najciekawsze ogłoszenia.

Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Katowice?

> ogłoszenia pań z Katowic i woj. śląskiego
> ogłoszenia panów z Katowic i woj. śląskiego

> Zarejestruj się i sprawdź anonse z Katowic

Ogłoszenia w Katowicach

Samotni z Katowic zamieszczają ogłoszenia matrymonialne, bo poszukują miłości również w Internecie. Katowice są miastem na prawach powiatu w południowej Polsce, siedzibą władz wojewódzkich, jeszcze niedawno były też siedzibą „dużego” i „małego” województwa katowickiego. Ponadto są jednym z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Pod względem liczby mieszkańców są dziesiątym miastem w kraju, a pod względem powierzchni jedenastym. Śląsk to duża aglomeracja  i mieszka tam około 300 000 osób. Ogłoszenia matrymonialne Katowiczan dowodzą, że poszukują oni w pierwszej kolejności Ślązaków. W swoich ogłoszeniach matrymonialnych deklarują przywiązanie do swoich zwyczajów i kultury i tego samego oczekują od swoich wybranków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co wyróżnia Katowiczan, przeczytaj koniecznie > Single z Katowic.

> Ogłoszenia matrymonialne Katowice kobiety 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Katowice kobiety 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Katowice kobiety 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Katowice kobiety 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Katowice kobiety 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Katowice kobiety 66+ lat

> Ogłoszenia matrymonialne Katowice mężczyźni 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Katowice mężczyźni 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Katowice mężczyźni 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Katowice mężczyźni 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Katowice mężczyźni 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Katowice mężczyźni 66+ lat

Miłość w Katowicach

Oferty matrymonialnymi z Katowic stanowią dość dużą grupę ofert w MyDwoje, a Śląsk jest jednym z najsilniej reprezentowanych w portalach matrymonialnych miejsc. A kiedy już ogłoszenia matrymonialne w > biurze matrymonialnym Katowice przynoszą rezultat warto zaprosić Ślązaczkę lub Ślązaka  na randkę w Katowicach. W Katowicach znajduje się wiele atrakcji turystycznych. Jedną z nich jest największy pomnik w kraju, czyli Pomnik Powstańców Śląskich. Możecie też zainteresować się jedyną istniejącą w Polsce wieżą spadochronową. Niewątpliwie najbardziej znaną atrakcją na Śląsku jest hala widowiskowa, czyli Spodek. Jej dach jest bardzo ciekawy architektonicznie. Zaprojektował go inżynier Wacław Zalewski. Dach jest utrzymywany w miejscu stalowymi kablami, co stanowi niewątpliwie ciekawy widok.

Obejrzyj nasze ogłoszenia matrymonialne i odnajdź miłość już dziś!
oceń artykuł:
[ 6 / 6 z 1 oddanych głosów ]
 

Komentarze (2)


dodaj komentarz
 mężatka ze Śląska 2015-04-23 15:02:28 
korzystałam kiedys z tych ogłoszeń matrymonialnych aż poznałąm mojego męża własnie na koncercie w Spodku, hm, terazm miło wspominamy. Ale znam mydwoje dość długo i musze powiedziec, ze dopinguje im, bo ciagle idzie z duchem czasu i ma bardzo ciekawe oferty. Moje randki byly tez udane, tylko ze nie bylo ognia :) ale to juz nie wasza wina!
 Magda 2015-04-22 12:27:51 
Spodek to klasyka.. Tyle niezapomnianych chwil....

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
MyDwoje w rankingach
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

Biuro matrymonialne MyDwoje stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje, stworzonym przez znanego, polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich naszego psychologa oraz na pracach naukowych z zakresu psychologii humanistycznej Fromma, psycholanalizy Junga i teorii testów psychologicznych Cattella, Eysencka, Gougha i Heilbruna.

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij