Randka Katowice - zaskocz inicjatywą

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Katowicach?

Randka Katowice

Z kim na randkę w Katowicach?

Umawiaj się na randki we dwoje w Katowicach z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje poszukują prawdziwej miłości i szczęśliwego związku. Obejrzyj aktualne oferty, jakie zamieścili single z Katowic.

Dokąd na randkę w Katowicach?

Pierwsze romantyczne spotkanie rozpocznijcie koniecznie od wizyty na katowickim Rynku. Z tego też miejsca będziecie już mogli podążyć w wiele kierunków trzymając się czule za ręce. Polecamy Wam udać się na randkę do niezwykłej Galerii "Szyb Wilson". Blisko Rynku znajduje się też gmach Muzeum Śląskiego oraz Spółdzielczy Dom Handlowy “Skarbek”. Spacerując dalej ulicami Katowic koniecznie obejrzyjcie również Budynek Łaźni Miejskiej. Na trasie Waszej miłosnej wędrówki powinny znaleźć się również takie miejsca, jak Pomnik Powstańców Śląskich, Pałac Goldsteinów czy wreszcie Park Kościuszki i wieża spadochronowa.

Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku stanowi zaś dowód na to, że wszyscy myślący o Śląsku jako o miejscu zdominowanym przez kominy i dym, są w błędzie. Właśnie tu znajdziecie wiele urokliwych obszarów miejskiej zieleni, które dostarczają singlom z Katowic mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu. Atrakcjami kusi Kąpielisko "Fala", Planetarium, Śląski Ogród Zoologiczny, Górnośląski Park Etnograficzny czy Galeria Rzeźby Śląskiej. Tutaj będziecie mogli we dwoje aktywnie spędzić czas! Paintball Park i Park Linowy “Palenisko”, gdzie dostępna jest również profesjonalna ściana wspinaczkowa, zapraszają Was do zabawy. W Parku będziecie mogli również pojeździć rowerem, zagrać w tenisa, czy nawet uprawiać tak bardzo popularny dziś nordic walking. Swoje przepiękne okazy z kolei udostępni również zwiedzającym Rozarium, gdzie można w towarzystwie aż 30 tys krzewów róż oddać się romantycznym marzeniom. Randka Katowice - zaskocz inicjatywą!

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 18 - 25 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 36 - 45 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 46 - 55 lat woj. śląskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 26 - 35 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 36 - 45 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 46 - 55 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 56 - 66 lat woj. śląskie

Po sentymentalnej wyprawie wśród zabytków i po aktywnym wypoczynku udajcie się we dwoje na romantyczną kolację przy świecach. Katowiccy restauratorzy zapraszają do takich miejsc Café Gaudi, Pożegnanie z Afryką, Kamienny Kasztel, La Cantina i Via Toscana z kuchnia śródziemnomorską, czy też Pan de Rossa, Następnie zapraszamy Was na tańce! W czułym uścisku będziecie mogli przetańczyć z sobą całą noc w jednym z takich klubów jak choćby Diamante, Sofa, Lemoniada czy Flow.

 
Komentarze (0)

Randka Katowice - zaskocz inicjatywą  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij