Randka Katowice - zaskocz inicjatywą

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Katowicach?

Randka Katowice

Z kim na randkę w Katowicach?

Umawiaj się na randki we dwoje w Katowicach z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje poszukują prawdziwej miłości i szczęśliwego związku. Obejrzyj aktualne oferty, jakie zamieścili single z Katowic.

Dokąd na randkę w Katowicach?

Pierwsze romantyczne spotkanie rozpocznijcie koniecznie od wizyty na katowickim Rynku. Z tego też miejsca będziecie już mogli podążyć w wiele kierunków trzymając się czule za ręce. Polecamy Wam udać się na randkę do niezwykłej Galerii "Szyb Wilson". Blisko Rynku znajduje się też gmach Muzeum Śląskiego oraz Spółdzielczy Dom Handlowy “Skarbek”. Spacerując dalej ulicami Katowic koniecznie obejrzyjcie również Budynek Łaźni Miejskiej. Na trasie Waszej miłosnej wędrówki powinny znaleźć się również takie miejsca, jak Pomnik Powstańców Śląskich, Pałac Goldsteinów czy wreszcie Park Kościuszki i wieża spadochronowa.

Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku stanowi zaś dowód na to, że wszyscy myślący o Śląsku jako o miejscu zdominowanym przez kominy i dym, są w błędzie. Właśnie tu znajdziecie wiele urokliwych obszarów miejskiej zieleni, które dostarczają singlom z Katowic mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu. Atrakcjami kusi Kąpielisko "Fala", Planetarium, Śląski Ogród Zoologiczny, Górnośląski Park Etnograficzny czy Galeria Rzeźby Śląskiej. Tutaj będziecie mogli we dwoje aktywnie spędzić czas! Paintball Park i Park Linowy “Palenisko”, gdzie dostępna jest również profesjonalna ściana wspinaczkowa, zapraszają Was do zabawy. W Parku będziecie mogli również pojeździć rowerem, zagrać w tenisa, czy nawet uprawiać tak bardzo popularny dziś nordic walking. Swoje przepiękne okazy z kolei udostępni również zwiedzającym Rozarium, gdzie można w towarzystwie aż 30 tys krzewów róż oddać się romantycznym marzeniom. Randka Katowice - zaskocz inicjatywą!

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 18 - 25 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 36 - 45 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 46 - 55 lat woj. śląskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 26 - 35 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 36 - 45 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 46 - 55 lat woj. śląskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 56 - 66 lat woj. śląskie

Po sentymentalnej wyprawie wśród zabytków i po aktywnym wypoczynku udajcie się we dwoje na romantyczną kolację przy świecach. Katowiccy restauratorzy zapraszają do takich miejsc Café Gaudi, Pożegnanie z Afryką, Kamienny Kasztel, La Cantina i Via Toscana z kuchnia śródziemnomorską, czy też Pan de Rossa, Następnie zapraszamy Was na tańce! W czułym uścisku będziecie mogli przetańczyć z sobą całą noc w jednym z takich klubów jak choćby Diamante, Sofa, Lemoniada czy Flow.

 
Komentarze (0)

Randka Katowice - zaskocz inicjatywą  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij