Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne Gorzów Wielkopolski

Ogłoszenia matrymonialne Gorzów Wielkopolski

Ogłoszenia matrymonialne Gorzów Wielkopolski
Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Gorzów Wielkopolski? Sprawdź, jak Gorzowianie zamieszczają ogłoszenia matrymonialne za pośrednictwem Internetu i odpisz na najciekawsze anonse.

Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Gorzów Wielkopolski?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet woj. lubuskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn woj. lubuskie

Zarejestruj się i sprawdź ogłoszenia z Gorzowa Wielkopolskiego

Sprawdzone ogłoszenia z Gorzowa

Gorzów Wielkopolski to duże miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, jedna z dwu stolic województwa lubuskiego. Single z województwa lubuskiego zamieszczają u nas ogłoszenia matrymonialne, ponieważ szukają miłości na całe życie. Wielu Singli w MyDwoje urodziło się w Gorzowie Wielkopolskim, tam mieszka i tam szuka partnera zamieszczając ogłoszenia matrymonialne. Miasto ma ponad 120 tysięcy mieszkańców i jest na 27. pozycji w kraju pod względem liczby ludności. Gorzów Wielkopolski jest pięknym miastem urzekającym zabytkowymi, pięknie utrzymanymi kamienicami, pałacami, wspaniałymi parkami i ciekawymi fontannami. Ogłoszenia matrymonialne osób poszukujących miłości pochodzą od Gorzowian, ale Single z całej Polski poszukują miłości m.in. w województwie lubuskim i w swoich ogłoszeniach matrymonialnych chętnie zaznaczają również to województwo. Chcesz dowiedzieć się więcej, kogo możesz poznać w Gorzowie? Przeczytaj: Samotni z Gorzowa Wielkopolskiego.

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 18 - 25 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 36 - 45 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 46 - 55 lat woj. lubuskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 26 - 35 lat woj. lubuskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 36 - 45 lat woj. lubuskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 56 - 66 lat woj. lubuskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 56 - 66 lat woj. lubuskie

Miłość z ogłoszenia w Gorzowie Wielkopolskim

A kiedy już ogłoszenia matrymonialne przynoszą efekt i pomyślisz, że randka w Gorzowie Wielkopolskim już jest tuż tuż... możesz zaproponować, byście Ty i Twoja sympatia z Internetu wybrali się  na randkę do świata muzyki. Najbardziej znanym miejscem, gdzie można posłuchać dobrej muzyki jest Jazz Club "Pod Filarami". W tym klubie co roku spotykają się znani artyści jazzowi zarówno z Polski, jak i zagranicy. Gorzów Wielkopolski oferuje również coś dla fanów muzyki poważnej. Nowo powstała Filharmonia Gorzowska zapewne zadowoli każdego z nich. W mieście warto odwiedzić również Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta. Jest to najstarsze muzeum w województwie. Oferta jednego z kilku działających w mieście teatrów również będzie wspaniałą alternatywą na randkę w Gorzowie. Wybierzcie się do Teatru im. Juliusza Osterwy, Teatru Kreatury lub Cygańskiego Teatru Muzycznego Terno.

Filharmonia Gorzowska

Jest jedną z najmłodszych filharmonii w Polsce, ale nie można odmówić jej nieszablonowości, co czyni z niej jedną z najbardziej spektakularnych inwestycji w Polsce. Filharmonia Gorzowska jest również najmłodszą instytucją kultury w Gorzowie Wielkopolskim. Działa w niej jedyna profesjonalna orkiestra w Gorzowie. Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej skupia młodych, międzynarodowych i ambitnych członków zespołu, pochodzących z takich krajów, jak z Polska, Niemicy, Belgia, Portugalia, Japonia i Chiny. Muzycy prezentują  różnorodny repertuar. Zespół bierze czynny udział w wielu projektach muzycznych. Występował miedzy innymi ze znanymi artystami:  Krystyną Prońko, Jarkiem Śmietaną, Henrykiem Miśkiewiczem, Jose Torresem, Krzesimirem Dębskim, Tomaszem Szymusiem, Adamem Sztabą czy Ireną Santor oraz na festiwalu PRZYSTANEK WOODSTOCK. To powoduje, że warto się tam wybrać. Cała Orkiestra oraz kameraliści zapewnią szerokie spektrum koncertów i projektów muzycznych, które nie pozwolą się nikomu nudzić.

Obejrzyj nasze ogłoszenia matrymonialne i odnajdź miłość już dziś!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij