Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Doroty i Wojtka

Nie ma tematów tabu w związku

Dorota i Wojciech
quote

Teraz już mają do kogo się przytulić

 • Dorota, 35 latzajmuję się domem, Tychy
 • Wojciech,
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2010-05-10
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2010-05-23
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Wszystko zaczęło się od tego, że życie po rozwodzie nie jest łatwe i zaczęła doskwierać mi pustka, że tak naprawdę nie mam się do kogo przytulić. Dużo słyszałam na temat Internetu, że tam można kogoś poznać, ale ja podchodziłam do tego bardzo sceptycznie, nie wierzyłam, że internetowe biuro matrymonialne coś da, znajomi mnie zachęcali, więc w końcu spróbowałam.

Miłość z Internetu

Zalogowałam się w portalu MyDwoje wypełniłam wszystkie ramki i formułki i oglądałam sobie "Panów" i te przemyślenia "ciekawa jestem czy w ogóle ktoś się odezwie", wychodziłam z założenia, że taka kobieta jak ja po 2 rozwodach i z 3 dzieci nie ma zbyt dużych szans na znalezienie osobnika, który by się zainteresował. Wydawało mi się, że partner po rozwodzie rzadko wzbudza czyjąkolwiek uwagę. No i szok 10 maja br. napisał do mnie Wojtek na początku zwyczajnie, nie robiłam sobie nadziei, pomyślałam, że jak tylko trochę się dowie o mnie, czy moim życiu to da sobie spokój, a tu nie, powoli krok po kroku dochodziliśmy do tego, że mamy dużą zgodność osobowości i wspólnych wartości.

Poznawanie się krok po kroku

Z nerwowością codziennie sprawdzałam pocztę na portalu MyDwoje, jest napisał, ale ciągle mi czegoś brakowało, no dobra fajnie pisze, rozumiemy się i w ogóle, poprosiłam o zdjęcia, ja swoje też mu wysłałam, potem nr telefonu, bez problemu. I tak się zastanawiałam co ja właściwie robię, czy warto, czy to jest to? I ...... telefon późno w nocy i ten głos, ten spokój, który mnie ogarnął, ta spontaniczność. Wszystko potoczyło się błyskawicznie, długie rozmowy, oczekiwania na telefon, na e-mail i w końcu propozycja spotkania, pierwsza randka w realu, byłam w szoku. No nie (przerażenie) i co teraz, co mam zrobić, On chce się spotkać, no ok, (panika) w co się ubiorę, jak mam się zachować podczas spotkania? Przyjechał, idzie wysoki, dobrze zbudowany, przystojny mężczyzna, od razu mi się spodobał, przywitaliśmy się i poszliśmy do knajpki pod parasole, było ciepło, wesoło, przyjemnie, ale co dalej? a On zaproponował następne spotkanie i poszło. Szok, bez kłamstwa, fałszu, zwykła normalność. To chyba było to. I nie pomyliłam się. Spędziłam u Niego trochę wakacji, tego nie da się opisać. Kto by pomyślał, że przez taki portal można poznać swoją miłość, na którą tak długo trzeba było czekać.

Najważniejsze słowo: kocham

Bardzo Go KOCHAM, jest miły, czuły, ciepły, zaradny, nie pozwala mi chodzić smutną, przy nim zawsze jestem uśmiechnięta. Teraz już mam do kogo się przytulić, uczucie jakim mnie obdarzył jest bez porównania, nie wiem jak to możliwe, ale spełnia moje marzenia, które gdzieś w podświadomości były w mojej głowie, że kiedyś będę miała faceta, którego kocham, który .... i mam, nigdy nie mówiłam o swoich marzeniach nikomu, a tu zaskoczenie, On dokładnie się dopasował, może ma jakieś zdolności parapsychologiczne, no cóż teraz żyć bez siebie nie umiemy. Najważniejsze jest, że się dogadujemy, rozumiemy, rozmawiamy o wszystkim, uważamy, że nie ma tematów tabu w związku. Kto by pomyślał , że odpowiedzi na pytania w czymś takim, jak  Test Doboru Partnerskiego mogą tyle zdziałać. Jesteśmy szczęśliwi, kochamy się, dzieciaki też się cieszą, a co przyniesie przyszłość to zobaczymy.......   zobaczymy..........

POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ SERWISOWI MYDWOJE ZA PODAROWANIE MI SZCZĘŚCIA.

Dorota, K4355689, lat 36, miejscowość Tychy, zajmuję się domem.
Pierwsza wiadomość 10.05.2010r.
Pierwsze spotkanie 23.05.2010r.
69% PD (punkty dopasowania)


 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij