Porada stylistki - gratis

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Bezpłatne porady stylistki

Posiadasz abonament na 3 miesiące lub więcej? Odbierz poradę stylistki gratis.

Po odbiór nagród zapraszamy od kwietnia.

(Partner oferuje w tym miesiącu dla MyDwoje 3 sesje damskie i 1 sesje męską gratis)

W tym miesiącu do odbioru czekają:

 • pisemna porada stylistki dla kobiety
 • pisemna porada stylistki dla kobiety
 • pisemna porada stylistki dla kobiety gratis odebrany
 • pisemna porada stylistki dla dla mężczyzny gratis odebrany

Jak odebrać gratis?

Masz abonament w MyDwoje na 3 miesiące lub więcej? Zgłoś się do nas na adres biuro@mydwoje.pl podając hasło: Porada Stylistki Ilony Niebał. Podamy Ci kontakt do Stylistki, której prześlesz swoje zdjęcie i problemy ze strojem i figurą w celu omówienia rozwiązania dla Ciebie. Pobierz na swój komputer > przykładową już udzieloną poradę stylistki

Portret Stylistki Ilony Niebał IN Style:

Stylistka, personal shopper, ekspert modowy i szkoleniowiec, dziennikarka i redaktor, od 2007 roku prowadząca własną firmę IN Style. Pod autorskim hasłem „Nie przebieram, lecz ubieram” realizuje metamorfozy kobiet i mężczyzn – od wstępnej analizy potrzeb i oczekiwań, poprzez przegląd szafy i zakupy ze stylistką aż po kilkadziesiąt zestawów na dzień, na wieczór, na weekend, na kawę, czy do kina. Stylizuje i produkuje studyjne oraz plenerowe sesje zdjęciowe dla klientów indywidualnych oraz firm z branży mody. Prowadzi warsztaty, szkolenia i spotkania nt. stylu, dress code’u, mody i trendów. Współpracuje z centrami handlowymi w ramach akcji eventowych. Kobiece kobiety i męscy mężczyźni to cel każdej z jej stylizacji. IN Style Ilona Niebał działa we Wrocławiu. Wybrane usługi są dostępne również w Poznaniu i Warszawie.

Więcej informacji na stronach internetowych stylistki:

http://www.in-style.pl/ http://www.man-in-style.pl/ 

Nie wiesz, jakie kolory do Ciebie pasują? Jak poprzez odpowiedni styl i ubranie wyszczuplić się, zaakcentować atuty i odciągnąć uwagę od niedoskonałości? Kompletnie nie masz co na siebie włożyć na randkę? Zapytaj o radę profesjonalną stylistkę! W każdym miesiącu porada stylistki Ilony Niebał dla jednego mężczyzny i dla trzech kobiet czeka na klubowiczów MyDwoje.pl

Skorzystaj także z oferty rabatowej dla Użytkowników MyDwoje

 • porada online z rabatem dla MyDwoje za 100 PLN (po wyczerpaniu gratisów dla Klubu MyDwoje i Partnerów)
 • metamorfoza ze stylistką i fotografem za 400 PLN (+ 300 zł z makijażem i fryzurą)
 • pełny program stylizacyjny NOWA JA lub NOWY JA za 500 zł 

 

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij