Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Zdaniem singli - badania > Co robić, by ON kochał Cię mocniej na co dzień

Co robić, by ON kochał Cię mocniej na co dzień

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

5 przykazań, jak nie zrażać do siebie mężczyzn. IP 23.05.2017


Jak świat długi i szeroki, kobiety zastanawiają się nad tym, jak na co dzień sprawić by nasz mężczyzna kochał nas mocniej, by go przy sobie zatrzymać i stworzyć silny, długotrwały związek. Jak postępować z mężczyzną, by w codziennym życiu czuł się przy tobie swobodny, szczęśliwy i spełniony? Mężczyźni zastanawiają się, jak znaleźć kobietę, która zrozumie ich psychikę i potrzeby. Portal randkowy MyDwoje przebadał ponad trzysta odpowiedzi wolnych panów udzielonych w badaniu "Będziesz kochał swoją kobietę jeszcze mocniej, gdy". Zobacz, co możesz robić, by kochał Cię jeszcze mocniej.


Co zrobić, by ON kochał CIę mocniej na co dzień


Czas dla niego i jego hobby


Czego najbardziej w związku obawiają się panowie? Okazuje się, że zagrożenia ciągłą obecnością partnerki i oddania w jej ręce części swojej tożsamości. Oczywiście mężczyźni bardzo kochają swoje towarzyszki życia i wielką przyjemność sprawiają im chwile spędzone we dwoje, ale niekoniecznie muszą być to wszystkie wolne chwile. Czasem mężczyźni potrzebują czasu tylko dla siebie, który pozwoli zatęsknić za ukochaną, ale również zregenerować się, odświeżyć myśli lub zwyczajnie odpocząć samotnie lub w męskim gronie, bez każdorazowego wyjaśniania motywów i przebiegu takiego spotkania. Dlatego aż 21% mężczyzn deklaruje, że będzie mocniej kochać wybrankę, jeśli ta pozwoli mu pobyć samemu, bez usprawiedliwiania się dlaczego. Kolejne 7% pań oczekuje, że partnerka zaakceptuje jego kolegów, z którymi SAM się spotyka. Single poszukujący partnerki przez randki internetowe deklarują również większe zaangażowanie w związek, gdy we wspólnym domu znajdzie się również miejsce na JEGO kolekcję ulubionych rzeczy, narzędzia i hobby oraz przyzwolenie na posiadanie zainteresowań, które niekoniecznie podzielą z partnerką. Mężczyźni chcieliby od czasu do czasu móc zająć się reperacją motocykla lub siedząc na fotelu popatrzeć na kolekcję kufli do piwa. Niewątpliwie będzie to sporym wyzwaniem dla ich drugiej połowy, ale aż 18% panów zdecydowanie to swobodę doceni.

Sonda - jak zatrzymać faceta


Doceń jego siłę, nie poprawiaj i nie szperaj

Życie we dwoje to niewątpliwie trudna sztuka, polegająca na ciągłych kompromisach lub tolerancji dla przyzwyczajeń i przywar bliskiej osoby oraz pozwalaniu na samodzielność. Ale czy panie zawsze o tym pamiętają? Co dziewiąty pan pragnie, by jego kobieta doceniła jego siłę, pozwoliła być mu silnym mężczyzną i przejąć męskie sprawy, jak malowanie w przeprowadzce czy zmianę opon - bez ciągłego komenderowania, upominania, by się nie ubrudził lub nie skaleczył oraz tłumaczenia „jak powinien to zrobić dobrze”. Mężczyźni rzadko kiedy słyną też z pedantyzmu. Jest on raczej domeną kobiet, które od zarania dziejów dbają o domowe ognisko i porządek wokół niego. Jednak panowie mają dość ciągłego korygowania każdego ich zachowania i raczej uciekną „gdzie pieprz rośnie”, niż nauczą się korzystać z podstawek pod kubek, a pusty talerz od razu po ostatnim kęsie zanosić do zmywarki. 16% z nich dopomina się więc, by to kobiety pozbyły się swych przyzwyczajeń do gderactwa i wiecznego niezadowolenia oraz przestały ciągle ich poprawiać i po nich sprzątać wypominając, gdzie co położyli. Panie, rozpędzone w porządkach lub te zbyt ciekawe, popełniają jeszcze jeden grzech, którego nie wybaczy 12% mężczyzn: uwielbiają szperać w ich rzeczach, przestawiać je, szukać „dowodów zbrodni”, nie tylko denerwując samym faktem, ale również powodując niemałe zniszczenia, chociażby ścierając patynę i rysując najcenniejszą monetę w drogocennej kolekcji.

Eksperymenty ze zdrową żywnością pozostaw dla koleżanek

Kobiety prześcigają się w przygotowywaniu zdrowych, niskokalorycznych potraw. Panie będące ciągle na diecie, zafascynowane ideałem szczupłej sylwetki promowanym przez media, zmuszają swoich partnerów do eksperymentów kulinarnych, wyjść do eleganckich restauracji i testowania produktów o kosmicznie brzmiących nazwach. Jednak 7% panów zacieśni swoje więzy z panią, z którą będą mogli w spokoju zjeść ulubioną karkówkę z grilla lub schabowego zamiast udziwnionej sałatki i zdrowej żywności. Kolejne 7% panów odda się w całości paniom, które zadbają, by w lodówce częściej, zamiast zielonego koktajlu ze spiruliną, czekało na nich zimne piwo. 2% panów doceni również zainteresowanie ze strony kobiety, która chętnie pozna lepiej jego ulubioną drużynę piłkarską.

Pozwól mu pobyć samemu - „pójść do jaskini”

Z badań przeprowadzonych przez portal randkowy MyDwoje wynika, że mężczyźni wymagają zwrócenia uwagi na ich typowo męskie potrzeby. Gdy więc pani szuka pana, powinna ona pamiętać, że panowie wchodząc z nimi w relację nie stają się nagle ich przyjaciółkami - dzięki temu pozwolą na zachowanie męskiej integralności, co zdecydowanie pozytywnie wpłynie na związek. Ekspert MyDwoje.pl, Jowita Wójcik, psycholog MyDwoje, radzi paniom pragnącym stworzyć długotrwałą, szczęśliwą relację, jak pozwolić mężczyźnie czuć się mężczyzną: Gdy mężczyzna ma problem, nie udzielaj mu rad, dopóki sam nie poprosi. Zazwyczaj mężczyźni wolą sami zastanowić się nad rozwiązaniem trudnej sytuacji, zanim poproszą kogoś o poradę. Czasami określa się ten stan mówiąc, że musi on na jakiś czas „iść do jaskini”. Wyżalanie się otoczeniu postrzegane jest jako mało męskie. Pokaż, że emocjonalnie jesteś z partnerem, jednak nie zmuszaj go, by koniecznie podjął najlepsze według Ciebie działania.

Przeczytaj również:


 
Komentarze (2)

Co robić, by ON kochał Cię mocniej na co dzień - dodaj komentarz
goska2; 2017-06-29 18:30:56 
Niby proste i oczywiste rady, jednak nie każda o tym pamięta :) Sama mam takie znajome, które próbują zawłaszczyć sobie faceta na własność… Robią jakieś fochy, jak on ma wyjść raz na jakiś czas ze swoimi starymi znajomymi do miasta, szperają w ich komórkach, sprawdzając z kim pisze, robią afery o koleżanki z pracy, że za dużo czasu z nimi spędzają. Moim zdaniem w dużej mierze świadczy to o braku zaufania do niego. A co za tym idzie, takie ograniczanie tylko i wyłącznie wprowadzają pewne ograniczenia w związku, facet czuje się mniej pewnie i albo po prostu wchodzi "pod pantofel" albo buntuje się, pojawiają się kłótnie i związek robi się nerwowy. Moim zdaniem w związku każdy powinien mieć pewną sferę dla siebie, przecież nie trzeba być 24 h na dobę ze sobą, żeby być szczęśliwym. Taka wolność nawet lepiej może podziałać na związek, ponieważ można się stęsknić za tą drugą osobą. I ja raczej od razu stawiam sprawę wprost, jak rozpoczynam z kimś znajomość na mydwoje, bo ostatnio tutaj najczęściej poznaję nowe osoby, to przy pierwszych rozmowach oznajmiam, że nie jestem z tych, które chcą usidlić faceta na własność, ale działa to w obie strony, że cenię sobie pewną, zdrową, niezależność w związku, przy takim podejściu, jeśli obie strony akceptują taką sytuację, uważam, że można stworzyć zdrowy i szczęśliwy na dłuższy czas związek.
Oja; 2017-05-27 17:08:23 
Podsumowując: pozwól facetowi być facetem. Jak słusznie napisano: nie każ mu udawać Twojej przyjaciółki i zrozum, że kobiety i mężczyźni jednak różnią się od siebie. Nie bez powodu zostaliśmy stworzeni z podziałem na płeć. Zresztą ja jednak wolę, by chodził ze mną spać facet, z całą jego integralnością niż najlepsza i najbardziej podobna do mnie przyjaciółka ;) Pozdrawiam.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij