Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Reginy i Edwarda

Mamy różne charaktery, ale łączy nas wspólny cel

Regina i Stefan
quote

Chcą wspierać się i wspólnie realizować plany

 • Regina, 56 latAdministrator Biurowy,
 • Stefan, 63 lataArtysta Rzeźbiarz, Olsztyn
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 •  
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Bardzo długo zastanawialiśmy się z moim partnerem poznanym w Portalu MyDwoje.pl, czy warto historię naszą upubliczniać. Jednak zgodnie uznaliśmy, że warto w ten sposób zachęcić innych samotnych - zwłaszcza tych starszych - do szukania swojej drugiej połówki. Nie wiedzieliśmy wcześniej, że istnieją wiarygodne portale dla samotnych po 50Teraz gdy już znalazłam partnera, wiem, że nie warto wracać do przeszłości. Żałuję każdej chwili, gdy oboje żyliśmy w samotności: on i ja, nie wiedząc o swoim istnieniu. Mamy różnice w charakterze, ale wspólne plany na przyszłość!

Poszukiwanie drugiej połówki

Pewnego dnia przeczytałam w „Claudii” artykuł o SZCZĘŚLIWEJ PARZE, KTÓRA POZNAŁA SIĘ PRZEZ INTERNET. Postanowiłam i ja spróbować, zalogować się w Portalu MyDwoje.pl i poszukać drugiej połówki. Nie miałam karty kredytowej, więc opłatę wysyłałam SMS-em. Zwykle wyniki kojarzenia na podstawie Testu Doboru Partnerskiego otrzymywałam dość wysokie - bywały oferty z 87% dopasowaniem, ale NIKT NIE WZBUDZIŁ TAKIEGO ZAUFANIA, JAK WŁAŚNIE EDWARD. Choć to wyda się śmieszne, wynik naszego Procentowego Dopasowania mieliśmy bardzo niski - ok. 67%. Trochę się tym zmartwiłam, ale mimo wszystko postanowiłam wysłać wiadomość, a był przygotowany przez portal „gotowiec”. Wtedy nie otrzymałam odpowiedzi od mojej drugiej połówki. Zrobiło mi się przykro... 

Przeznaczeni sobie


Napisałam jeszcze raz - tym razem list ułożyłam sama. Przede wszystkim przeprosiłam za wcześniejszą wiadomość systemową i… tym razem doczekałam się odpowiedzi. Prędziutko przeszliśmy na swoje prywatne e-maile i na rozmowy przez Skype. Ale czy byliśmy sobie przeznaczeni?

Nasze pierwsze spotkanie odbyło się w połowie drogi dzielącej nasze miejscowości. Wtedy zabrakło tego czegoś między nami i chyba było zbyt wcześnie, abyśmy mogli się sobą nawzajem oczarować, abyśmy mogli poczuć to, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Ale mimo tego spotkaliśmy się jeszcze kilka razy.


Wspólny cel, wspólne plany


Wspólne rozmowy, zamiłowanie do sztuki i żeglarstwa, wrażliwość muzyczna bardzo nas zbliżyły. Spotykamy się nadal, poznajemy siebie. Nie wiadomo, co tak naprawdę najbardziej zbliża ludzi - podobieństwa czy różnice. Mamy różne charaktery, ale łączy nas wspólny cel. Chcemy żyć razem w spokoju i cieszyć się życiem. Snujemy wspólne plany na przyszłość. Chyba jednak jesteśmy sobie przeznaczeni... Chcemy zamieszkać razem. Ja chcę trwać przy boku Edwarda, wspierać go i z nim realizować nasze plany. Przede wszystkim chcę, żeby Edward powrócił do malowania obrazów...

 

Regina i Edward


 
życzenia
Podobne pary: 60+
Zofia i Jan
Elżbieta i Michał
Lidia i Władysław

Podobne pary z warmińsko-Mazurskie / Olsztyn
Monika i Marcin
Alicja i Andrzej
Agnieszka i Jacek

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij