Przemiła randka w mieście Poznań

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Poznaniu?

Randka Poznań

Z kim na randkę w Poznaniu?

Umów się na randkę w Poznaniu z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje szukają prawdziwej miłości i stałego związku. Interesuje ich bezpieczna randka z internetu. Obejrzyj wyłącznie aktualne oferty, jakie zamieszczają w naszym serwisie interesujący single z Poznania i także chodź na randki z sieci.

Dokąd na randkę w Poznaniu?

Czeka Cię przemiła randka w mieście Poznań i zastanawiasz się gdzie się wybrać? Na początek polecamy naszym singlom poznańskie ZOO - koniecznie trzeba się udać do jedynej takiej w Polsce słoniarni ukończonej już w 2008 roku. Słonie kojarzą się z siłą, stabilnością: każdy marzy, żeby jego związek miał te cechy... Może właśnie w ich otoczeniu przeżyjecie cudowną chwilę we dwoje, która zamieni się w ekscytującą pierwszą randkę.

Jeśli lubicie zwiedzać i oglądać wystawy nie może Was zabraknąć w poznańskim Muzeum Narodowym. Może to tu przy którymś z obrazów usłyszycie romantyczne wyznanie lub poczujecie czułe objęcie. Cytadela to inne z rekomendowanych przez nas miejsc. Na długim spacerze można śmiało odważyć się na pierwszy pocałunek... Zapraszamy także na poznański Rynek, gdzie trzeba zobaczyć m.in. wagę miejską, odwach, pałace Mielżyńskich i Działyńskich, pomnik Bamberki, czy cztery fontanny – Prozerpiny, Marsa, Apollina i Neptuna.

Ogłoszenia matrymonialne panów 18-25 woj. wielkopolskie       Ogłoszenia matrymonialne pań 18-25 woj. wielkopolskie
Ogłoszenia matrymonialne panów 26-35 woj. wielkopolskie       Ogłoszenia matrymonialne pań 26-35 woj. wielkopolskie
Ogłoszenia matrymonialne panów 36-45 woj. wielkopolskie       Ogłoszenia matrymonialne pań 36-45 woj. wielkopolskie
Ogłoszenia matrymonialne panów 46-55 woj. wielkopolskie       Ogłoszenia matrymonialne pań 46-55 woj. wielkopolskie

Pisząc o magicznych miejscach Poznania nie wolno zapomnieć o Jeziorze Maltańskim. Między innymi można tu oglądać fontannę, tor regatowy a od listopada do marca nie zapomnijcie o łyżwach! To gwarancja dobrej zabawy we dwoje dla Ciebie i Twojej partnerki, partnera. 

Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje radzimy wybrać się we dwoje do jednej z klimatycznych knajpek: Cafe Soho, Zielona Weranda, czy do Cofee Shop Company… Chcących się przekonać w tańcu, czy do tanga faktycznie trzeba dwojga, namawiamy na tańce w Deep Club lub Muchos Patatos. :-)

Nasza strona dla singli tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać single z Poznania - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl!


 
Komentarze (0)

Przemiła randka w mieście Poznań  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij