Randka Lublin - oczaruj pomysłami

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Lublinie?

Randka Lublin

Z kim na randkę w Lublinie?

Umów się na randkę w Lublinie z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje szukają prawdziwej miłości i związku na całe życie. Przejrzyj aktualne oferty, jakie zamieszczają w naszym serwisie single z Lublina.

Dokąd na randkę w Lublinie?

Na początek polecamy randkę w formie spaceru do lubelskiego ogrodu botanicznego lub do skansenu.  Skansen, czyli muzeum na wolnym powietrzu funkcjonuje w Lublinie od  1970 roku jako muzeum ziemi lubelskiej. Polecamy singlom zwiedzenie całego skansenu, a spacer po chociażby niezwykle malowniczym sektorze Powiśla zaprocentuje na pewno cudowną chwilą we dwoje lub czułym objęciem. To  idealne miejsca na pierwszą randkę w Lublinie.

Jeśli lubicie historię, celem Waszej romantycznej pieszej wycieczki musi się koniecznie stać Zamek Lubelski, który od 1957 roku jest siedzibą główną Muzeum Lubelskiego, założonego w 1906 r. A wieża zamkowa to cenny zabytek sztuki romańskiej. Zwiedzanie Zamku jest gwarancją dobrej zabawy we dwoje dla Ciebie i Twojej partnerki, partnera.

W lubelskiej Katedrze możecie zwiedzić ciekawy skarbiec i salę akustyczną. A jeśli lubicie spacerować, Lublin kusi parkiem ludowym i parkiem saskim w samym centrum miasta.

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 18 - 25 lat woj. lubelskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat woj. lubelskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 36 - 45 lat woj. lubelskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 46 - 55 lat woj. lubelskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 18 - 25 lat woj. lubelskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 26 - 35 lat woj. lubelskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 36 - 45 lat woj. lubelskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 46 - 55 lat woj. lubelskie

Randka Lublin - oczaruj pomysłami. Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje radzimy wybrać się we dwoje do jednego z klimatycznych miejsc: Cafe Teatralnej, Akwareli Cafe, Vanilla Cafe, czy do Hollywood Cafe. Chcących się przekonać w tańcu, czy do tanga faktycznie trzeba dwojga, namawiamy na tańce w  dyskotekach Hades i Fashion, lub w klubie 68  :-)

Nasza strona dla singli tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać single z Lublina - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl!
 
Komentarze (1)

Randka Lublin - oczaruj pomysłami  - dodaj komentarz
Zosia; 2015-05-13 11:26:41 
Zapisałam się do MyDwoje właśnie po lekturze takich stron i ich ciekawego Poradnika. Poznałam mnóstwo fajnych ludzi, czekam na miłość ;)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas


Fax: (22) 201 25 87


Konsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij