strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Jesteś tutaj: MyDwoje.pl > Specjalne > Usługi > Ogłoszenia matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne Łódź

Ogłoszenia matrymonialne Łódź

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest
Ogłoszenia matrymonialne Łódź
Ogłoszenia matrymonialne Łódź Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Łódź? Sprawdź, jak Łodzianie zamieszczają ogłoszenia matrymonialne za pośrednictwem Internetu i odpisz na najciekawsze ogłoszenia.

Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Łódź?

> Ogłoszenia matrymonialne pań z Łodzi 
> Ogłoszenia matrymonialne panów z Łodzi

Ogłoszenia matrymonialne kobiety
> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni

> Ogłoszenia kobiet Twarze MyDwoje
> Ogłoszenia mężczyzn Twarze MyDwoje

> Zarejestruj się i sprawdź ogłoszenia z Łodzi

Ogłoszenia łódzkie

W naszym Serwisie łodzianie często zamieszczają swoje ogłoszenia matrymonialne. Łódź jest pięknym, dużym miastem, stolicą województwa łódzkiego, powiatu łódzkiego wschodniego oraz gminy Nowosolna. Samotni z województwa łódzkiego zamieszczają ogłoszenia matrymonialne w MyDwoje, ponieważ poszukują miłości i partnera na całe życie. Wielu Singli w MyDwoje pochodzi z Łodzi, tam się urodziło, mieszka i tam nadaje swoje anonse matrymonialne.

Od 16 lutego 2015 r. miasto może już legitymować się tytułem "Pomnik historii", jako "wielokulturowy krajobraz miasta przemysłowego". Tytuł ten został nadany przez Prezydenta RP - Bronisława Komorowskiego. Ponadto Łódź jest to trzecie miasto w Polsce co do liczby ludności zameldowanej w nim i czwarte pod względem powierzchni. Nie dziwi więc mnogość ogłoszeń pochodzących z tego miasta. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ogłoszeń matrymonialnych łodzian, przeglądaj ogłoszenia matrymonialne Łódź i dowiedz się więcej o > Singlach z Łodzi.

> Ogłoszenia matrymonialne Łódź kobiety 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Łódź kobiety 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Łódź kobiety 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Łódź kobiety 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Łódź kobiety 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Łódź kobiety 66+ lat

> Ogłoszenia matrymonialne Łódź mężczyźni 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Łódź mężczyźni 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Łódź mężczyźni 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Łódź mężczyźni 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Łódź mężczyźni 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Łódź mężczyźni 66+ lat

Miłość w Łodzi

Oczywiście w większości przypadków ogłoszenia matrymonialne łodzian przynoszą skutek. Wówczas wybierają się oni na randkę w Łodzi.  Coraz popularniejszym miejscem na takie spotkania jest Łódź Design Festival, która jest największą w Polsce tego typu imprezą. Głównym jej tematem jest projektowanie i sztuka użytkowa. Dla ludzi, którzy są na topie i chcą wiedzieć jak najwięcej na tematy takie jak wzornictwo przemysłowe,  grafika, szeroko rozumiana moda czy i architektura jest to miejsce wprost wymarzone. Na pewno niejedna kobieta zaproszona na to wydarzenie z miejsca zakocha się w zapraszającym, tak idealnie wyczuwającym kobiece potrzeby. Również łodzianka bez trudu oczaruje każdego mężczyznę, którego interesują najnowsze trendy i design.  

Potem wystarczy zabłysnąć zabierając sympatię na romantyczny spacer Aleją Gwiazd, znajdującą się po obu stronach ulicy Piotrkowskiej lub Galerią Wielkich Łodzian, którą stanowi zbiór plenerowych rzeźb z brązu, mających za zadanie upamiętnienie sławnych osób związanych z Łodzią - pomysłu i realizacji znanego performera, Marcela Szytenchelma.

Obejrzyj nasze ogłoszenia matrymonialne i odnajdź miłość już dziś!

oceń artykuł:
[ 6 / 6 z 1 oddanych głosów ]
 

Komentarze (1)


dodaj komentarz
 Robert 2015-04-16 20:44:06 
A jeszcze zabłyśnij wiedzą o tych ludziach z Alei albo z Galerii Wielkich przed dziewczyną i ugotowana ;)

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
MyDwoje w rankingach
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

Biuro matrymonialne MyDwoje stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje, stworzonym przez znanego, polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich naszego psychologa oraz na pracach naukowych z zakresu psychologii humanistycznej Fromma, psycholanalizy Junga i teorii testów psychologicznych Cattella, Eysencka, Gougha i Heilbruna.

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij