Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Anglia, Szkocja, Irlandia

Biuro matrymonialne Anglia, Szkocja, Irlandia

Biuro matrymonialne Anglia, Szkocja, Irlandia
Mieszkasz za granicą w Anglii, Szkocji lub Irlandii, ale mówisz po polsku, jesteś Polką, Polakiem i chcesz poznać swoją drugą połowe? Mówisz: szukam męża lub szukam żony z Polski? Szukaj partnera za granicą z naszym zagranicznym biurem matrymonialnym.

Szukasz miłości na Wyspach w Wielkiej Brytanii i Irlandii?


Ogłoszenia matrymonialne kobiet Wielka Brytania

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Irlandia

Zarejestruj się bezpłatnie

Znajdź żonę, męża z Polski na Wyspach

Jeśli mieszkasz za granicą, na Wyspach Wielkiej Brytanii, w Anglii, Szkocji, Irlandii i pragniesz związać się na stałe z Polką lub Polakiem, zarejestruj się w MyDwoje.pl. Nasze biuro matrymonialne Anglia, Szkocja, Irlandia, pomoże Ci znaleźć żonę lub męża z Polski obojętnie gdzie jesteś za granicą lub w Polsce.

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Wielka Brytania

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Irlandia

Społeczeństwo Wielkiej Brytanii znane jest jako klasowe. Nie wyobrażasz sobie męża Anglika a tym bardziej żony Angielki? Z rodakiem, rodaczką znajdujesz w mig wspólny język, jeśli chodzi o polską kuchnię i polskie świąteczne tradycje lub styl wychowania dzieci? Trudno byłoby Ci ułożyć sobie życie z Anglikiem lub Angielką? Przedstawimy Ci aktualne zagraniczne i krajowe oferty matrymonialne. Wybierz spośród ponad 500 aktualnych ofert zagranicznych swoją drugą połowę z Polski.

Po wypełnieniu Testu Doboru Partnerskiego i Profilu przekażemy Ci oferty wg Twoich indywidualnych kryteriów i dopasowane do Ciebie pod względem charakteru, życiowych wartości.  U nas możesz znaleźć swoją przyszłą żonę, męża z Polski w Twojej okolicy, w Londynie, w Southhampton, Leeds lub nawet Glasgow.

Zagraniczne biuro matrymonialne - obcokrajowcy

MyDwoje posiada także oddział zagraniczny i przedstawia zagraniczne oferty panów, gdzie obcokrajowcy także Brytyjczycy szukają partnerki. Zapraszamy do obejrzenia ofert. Tu jednak prezentowane są głównie oferty niemieckojęzyczne Niemców, Austriaków i Szwajcarów.

Poradnik partner z zagranicy

Małżeństwa z obcokrajowcami, mieszane

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij