Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Anglia, Szkocja, Irlandia

Biuro matrymonialne Anglia, Szkocja, Irlandia

Biuro matrymonialne Anglia, Szkocja, Irlandia
Mieszkasz za granicą w Anglii, Szkocji lub Irlandii, ale mówisz po polsku, jesteś Polką, Polakiem i chcesz poznać swoją drugą połowe? Mówisz: szukam męża lub szukam żony z Polski? Szukaj partnera za granicą z naszym zagranicznym biurem matrymonialnym.

Szukasz miłości na Wyspach w Wielkiej Brytanii i Irlandii?


Ogłoszenia matrymonialne kobiet Wielka Brytania

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Irlandia

Zarejestruj się bezpłatnie

Znajdź żonę, męża z Polski na Wyspach

Jeśli mieszkasz za granicą, na Wyspach Wielkiej Brytanii, w Anglii, Szkocji, Irlandii i pragniesz związać się na stałe z Polką lub Polakiem, zarejestruj się w MyDwoje.pl. Nasze biuro matrymonialne Anglia, Szkocja, Irlandia, pomoże Ci znaleźć żonę lub męża z Polski obojętnie gdzie jesteś za granicą lub w Polsce.

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Wielka Brytania

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Irlandia

Społeczeństwo Wielkiej Brytanii znane jest jako klasowe. Nie wyobrażasz sobie męża Anglika a tym bardziej żony Angielki? Z rodakiem, rodaczką znajdujesz w mig wspólny język, jeśli chodzi o polską kuchnię i polskie świąteczne tradycje lub styl wychowania dzieci? Trudno byłoby Ci ułożyć sobie życie z Anglikiem lub Angielką? Przedstawimy Ci aktualne zagraniczne i krajowe oferty matrymonialne. Wybierz spośród ponad 500 aktualnych ofert zagranicznych swoją drugą połowę z Polski.

Po wypełnieniu Testu Doboru Partnerskiego i Profilu przekażemy Ci oferty wg Twoich indywidualnych kryteriów i dopasowane do Ciebie pod względem charakteru, życiowych wartości.  U nas możesz znaleźć swoją przyszłą żonę, męża z Polski w Twojej okolicy, w Londynie, w Southhampton, Leeds lub nawet Glasgow.

Zagraniczne biuro matrymonialne - obcokrajowcy

MyDwoje posiada także oddział zagraniczny i przedstawia zagraniczne oferty panów, gdzie obcokrajowcy także Brytyjczycy szukają partnerki. Zapraszamy do obejrzenia ofert. Tu jednak prezentowane są głównie oferty niemieckojęzyczne Niemców, Austriaków i Szwajcarów.

Poradnik partner z zagranicy

Małżeństwa z obcokrajowcami, mieszane

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij