Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne kobiet Grecja

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Grecja

Miłość w mitycznym świecie Grecji

Jeżeli miałeś okazję zamieszkać w Grecji krainie pachnącej bazylią i gajów oliwnych, kolebce kultury to do pełni szczęścia brakuje ci tylko właściwej kobiety u swego boku. Kandydatki na żonę, możesz poszukać za pośrenictwem biura matrymonialnego MyDwoje.pl tu spotykają się samotni w sieci. Wrażliwe na piękno i sztukę a także rozmiłowane w historii atrakcyjne Polki świetnie odnajdują się w południowo-wschodnim klimacie i otoczeniu tak znamienitych miejsc jak Ateny, Kreta lub Mykonos, gdzie prócz starożytnego ducha w marmurowych pałacach można wieść bujne życie nocne i smakować wyśmienitych potraw w knajpkach lub spacerować wzdłuż pięknych  piaszczystych brzegów jednej z wysp (My­ko­nos, Thas­sos, Za­kyn­thos), z dala od ośrodków masowej turystyki. Wasza randka w Grecji mogłaby mieć miejsce również na jednej z najbardziej niesamowitych miejsc na świecie - Me­te­orach, gdzie na szczy­cie pia­skow­co­wych skał, wzno­szą­cych się na ponad pół ki­lo­me­tra w niebo, umiej­sco­wio­ny jest ze­spół pra­wo­sław­nych klasz­to­rów. Twoja sympatia z Internetu z całą pewnością doceni również romantyczny charakter wyprawy na wyspę Milo znanej na całym świecie poprzez posąg pół­na­giej mar­mu­ro­wej pięk­no­ści, Wenus. A na wyjątkowe okazje we dwoje dla zakochanej pary idealnie nadaje się mityczne miejsce spotkań Bogów - Olimp. Jeśli jesteś zmarzluchem pamiętaj, że klimat w Grecji jest różny w różnych jej częściach. Wpływ Morza Śródziemnego na pierwszą część Grecji jest odczuwany na południu kraju, w okolicy ośrodków wypoczynkowych, klimat alpejski odczuwany jest w górach. Okolice Olympus i Pindoss tego najlepszym przykładem. Klimat umiarkowany, czyli bardziej powściągliwy obejmuje północną część kraju. Odwiedź nasze biuro matrymonialne MyDwoje.pl i poznaj tu miłość życia - samotne serca czekają na ciebie!

 

Liczba użytkowników spełniających kryteria: 0

Zobacz pozostałe 0 ofert spełniających Twoje kryteria

Zarejestruj się

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij