Biuro matrymonialne > Samotni Katowice

Samotni Katowice poszukują miłości

Samotni Katowice poszukują miłości
Wpisujesz: Samotni Katowice? Sprawdź, jacy samotni z Katowic i województwa śląskiego rejestrują się w MyDwoje.pl i umów się na randki w Katowicach.

Szukasz samotnych Katowice?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety śląskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni śląskie

Zarejestruj się i poznaj samotnych z Katowic

Samotni z Katowic mogą poznać bratnią duszę przez Internet

Wyszukujesz: Samotni Katowice, ponieważ chcesz poznać swoją bratnią duszę przez Internet? Samotni z Katowic i województwa śląskiego każdego dnia zakładają i uzupełniają u nas swoje Profile. Sprawdź jak opisują siebie w swoich Wizytówkach osoby samotne z województwa śląskiego. Katowice położone są na Górnym Śląsku, nad Rawą i Kłodnicą, na obszarze Wyżyny Śląskiej. Miasto rozwija się prężnie i zachwyca nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, to w Katowicach przed laty powstał pierwszy w kraju wieżowiec. Pomimo położenia miasta znajdują się tu piękne tereny zielone, min. Katowicki Park Leśny, Park Kościuszki, Las Murckowski czy rezerwat przyrody Ochojec. Randki dla singli w Katowicach mogą się odbywać w bardzo wielu ciekawych miejscach. Załóż profil randkowy w Serwisie MyDwoje,  i zobacz jacy są Single z Katowic. Znajdź dopasowane do siebie samotne serce właśnie w Katowicach i województwie śląskim wspólnie z Serwisem MyDwoje.pl! Przejrzyj nasze liczne Anonse matrymonialne Katowice. Samotni Katowice poszukują miłości na całe życie!

Randki dla singli w Katowicach

Jesteś samotny w dużym mieście? Odwiedziłeś już wiele portali randkowych, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? Samotni z województwa śląskiego szukają miłości poprzez nasze Biuro matrymonialne Katowice. MyDwoje.pl zaproponuje Ci tylko wartościowe i sprawdzone oferty matrymonialne osób z Twojego sąsiedztwa. Z nami już wkrótce pójdziesz na miłe randki w Katowicach.
Na pierwsze spotkanie warto wybrać się do Katowickiego Spodka, odbywają się tam liczne imprezy kulturalne min. koncerty, czy występy grup kabaretowych. To dobry pomysł na pierwszą randkę, jeżeli jesteś osobą nieśmiałą i nawiązywanie nowych znajomości przychodzi Ci z trudem.

Partner którego poznałaś w MyDwoje interesuje się motoryzacją? Idźcie zatem do Old Timers Garage, to ciekawy teatr i klub muzyczny w którym odbywają się koncerty, spektakle teatralne, recitale oraz projekcje filmowe. To miejsce pełni też rolę mini-muzeum motoryzacji, gdzie zobaczycie zabytkowe samochody.

A po dniu pełnym wrażeń, idealnym rozwiązaniem będzie kolacja w pobliskiej restauracji przy lampce dobrego wina.

Wpisz w wyszukiwarkę samotni Katowice i odnajdź miłość już dziś!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij