Udana randka w mieście Rzeszów

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Rzeszowie?

Randka Rzeszów

Z kim na randkę w Rzeszowie?

Umów się na randkę w Rzeszowie z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje szukają prawdziwej miłości i związku na całe życie. Obejrzyj aktualne oferty, jakie umieścili w naszym serwisie single z Rzeszowa.

Dokąd na randkę w Rzeszowie?

Skoro marzy Ci się udana randka w mieście Rzeszów, podpowiemy Ci, gdzie możesz wybrać się na miłe spotkanie we dwoje. Historia miasta Rzeszowa sięga odległych czasów średniowiecza. Już w 1354 r., jak podają kronikarskie źródła, Kazimierz Wielki dokonał lokacji miasta. To wydarzanie nie tylko potwierdziło znaczenie Rzeszowa w regionie. Już wcześniej jego rozwojowi sprzyjały inne czynniki, m.in. położenie na styku szlaków handlowych, przywileje miejskie do organizowania jarmarków czy też sąsiedztwo bogatych gleb lessowych i Puszczy Sandomierskiej. Koniec XVI w. i 1. poł. XVII w. to okres największej świetności miasta, kiedy Rzeszowem władał bogaty ród Ligęzów. to wtedy powstał zamek, ratusz miejski, mury obronne i klasztor Bernardynów. W 1638 r. miasto przejęła rodzina magnacka Lubomirskich. Na skutek niefortunnych decyzji właścicieli o ograniczeniu swobód mieszczaństwa i rzemieślników oraz wojen nękających Rzeczpospolitą w XVII w. sytuacja ekonomiczna regionu zaczęła się znacznie pogarszać. Ostateczną katastrofę przypieczętowały rozbiory. Rzeszów stał się częścią zaboru austriackiego, choć do 1844 r. wciąż był własnością Lubomirskich. Do ożywienia gospodarczego przyczyniło się głównie powstanie połączenia kolejowego z Krakowem w 1858 r., a 3 lata później ze Lwowem. Wtedy Rzeszów zaczął się stopniowo zmieniać w nowoczesny ośrodek miejski.

Pragniemy zachęcić singli i osoby samotne z Rzeszowa, aby śladami historii miasta wyruszyli we wspólna wędrówkę, by spędzić cudowne chwile we dwoje. Wspaniałą propozycją do romantycznych przechadzek jest Podziemna Trasa Turystyczna w Rzeszowie o długości 214 m., obejmująca swoim zasięgiem podziemia kilku kamienic oraz przestrzeń pod rynkiem. Trasa składa się z 34 piwnic położonych na różnych poziomach, a najniższa z nich znajduje się na głębokości ponad 9 m. Właśnie tutaj spacerując we dwoje, w jednej z takich piwniczek możesz obdarować swoją wybrankę pierwszym pocałunkiem, czule objąć i złożyć jej pierwsze romantyczne wyznanie.


Zakochani spędzą miłe chwile również podziwiając piękno architektury miejskiego ratusza, który dzięki wieżyczkom i oknom o wielu kształtach zyskał naprawdę bajkowy wygląd. Podziwianie we dwoje bajkowych eksponatów w Muzeum Dobranocek sprawi, że single przeniosą się do szczęśliwych czasów swego dzieciństwa. W zaciszu zaś klasztoru Bernardynów będą mogli wyszeptać swoje pragnienia. We dwoje będą mogli wstąpić do Synagogi Staromiejskiej czy Synagogi Dużej i poczuć atmosferę tej Galicyjskiej Jerozolimy, jak zwany był niegdyś Rzeszów. Wizyta w Muzeum Okręgowym i zamku Lubomirskich może zwieńczyć wspólną wędrówkę śladami historii stolicy Podkarpacia.

Singli z województwa podkarpackiego, strudzonych zwiedzaniem przepięknych zakątków, zapraszają rzeszowscy restauratorzy. Kolacja we dwoje w takich miejscach jak Czarny Kot, DaVinci, Bohema, Capri, Benvenuti, Kulinarny Świat, Dworek czy klimatyczna knajpka Frida, będzie gwarancją romantycznego spotkania dla Ciebie i Twojej partnerki, partnera.

Zwieńczeniem spędzonego wspólnie dnia będzie zabawa w jednym z rzeszowskich klubów. W ramionach swego ukochanego, w czułym objęciu, single będą mogli zapomnieć się w tańcu m.in. w takim miejscu jak Czarny Kot, Déjà Vu, Kino Pub, Klub Akademia, Klub Index czy w dość akademicko brzmiącym miejscu, bo Klubie H2O. Nasza strona dla singli z Rzeszowa tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać single z Rzeszowa - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl!


 
Komentarze (0)

Udana randka w mieście Rzeszów  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij