Urokliwa randka w mieście Białystok

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Białymstoku?

Randka Białystok

Z kim na randkę w Białymstoku?

Umów się na randkę w Białymstoku z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje poszukują prawdziwej miłości i szczęśliwego związku. Chcą także, aby bezpieczna randka z internetu była standardem. Zobacz aktualne oferty, które umieszczają w naszym serwisie single z Białegostoku.

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 18 - 25 lat woj. podlaskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat woj. podlaskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 36 - 45 lat woj. podlaskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 46 - 55 lat woj. podlaskie


Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 36 - 45 lat woj. podlaskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 46 - 55 lat woj. podlaskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 56 - 66 lat woj. podlaskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 66+ lat woj. podlaskie

Dokąd na randkę w Białymstoku?

"Zielone Płuca" Polski zachęcają singli do pieszych wycieczek różnymi szlakami. Jednym z nich jest szlak tradycji rękodzieła ludowego. Będziecie mogli oglądnąć pokazy wyrobu tradycyjnych wyrobów, posłuchać jak można się nauczyć zawodu oraz oglądnąć i kupić tradycyjne wyroby powstałe w pracowniach. A po drodze możecie doświadczyć cudownych chwil we dwoje, czułego objęcia, czy wyszeptać romantyczne wyznanie, takiej pierwszej randki z pewnością nigdy nie zapomnicie.

W zwężeniu doliny Biebrzy, na bagnach, znajduje się Twierdza Osowiec, którą możecie zwiedzić po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. W Białymstoku warto we dwoje zgłębić historię miasta: pomoże Wam w tym szlak esperanto. Dzięki niemu możecie poznać 15 miejsc w centrum miasta związanych z Ludwikiem Zamenhofem oraz kulturami, które przed wojną tworzyły klimat Białegostoku.

Inne miejsce na spacer albo wyjątkową randkę, to romantyczne Bojary. Część miasta, w której znajduje się drewniane osiedle kusi urokliwymi uliczkami. Może to będzie Wasze idealne miejsce na pierwszy pocałunek?

Wśród wielu białostockich pałaców,my zachęcamy do zwiedzenia Pałacu Branickich w Białymstoku. Znajduje się on na terenie Plant, gdzie ich główna aleja nazywana jest Aleją Zakochanych. Znajdująca się tam fontanna gwarantuje wiele romantycznych chwil...

Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje radzimy wybrać się we dwoje do jednej z klimatycznych knajpek i restauracji: Esperanto Cafe, klubokawiarni Kopiluwak, Piwnic Jana Klemensa, restauracji Heaven, Rejs, Panteon, czy Camelot. Chcących się przekonać w tańcu, czy do tanga faktycznie trzeba dwojga, namawiamy na wizytę  w Cabaracie, Herkulesach, Lofcie, tabu, czy Yzzy'm. :-). Z całą pewnością będzie to urokliwa randka w mieście Białystok.

Nasza strona dla singli tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać single z Białegostoku - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl!

 
Komentarze (1)

Urokliwa randka w mieście Białystok  - dodaj komentarz
Stefcio; 2016-11-22 17:40:13 
Jak na randkę to tylko Sherlock Holmes! Nie wydasz dużo, a wspomnienia zostają, polecam!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij