Biuro matrymonialne > Poradnik > Życie Singla > Literatura miłosna

Literatura miłosna - przykłady z poezji i prozy

szukajNajpiękniejsze cytaty o miłości
Najpiękniejsze cytaty o miłości czerpać możemy zarówno od ludzi wielkich, jak i od ludzi zwykłych, jak wielu z nas. Można powiedzieć, że każdy z nas ma swoje sentencje na temat Miłości. Przeczytaj cytaty o miłości, które wybrali nasi Użytkownicy.
2017-07-05
Miłość matczyna w poezji i prozie i piosence
Matka, mama, mamusia, słowa rozpoznawalne na całym świecie. Wypowiadane przez dzieci w każdym wieku z troską, uwielbieniem a czasem trwogą - zależnie od chwili, emocji i roli jaką w danym momencie pełni dla nas rodzicielka.
2015-12-15
Wakacyjna miłość - twórczość Singli
Wakacyjna miłość  - czym dla Was jest? Wakacyjny romans to tylko związek bez zobowiązań, czy miłość szczęśliwa i trwała? Czym jest marzenie o miłości latem?
2017-05-19
Cytaty o małżeństwie idealne na ślub
Decyzja o małżeństwie, to jedna z najważniejszych w życiu. Nic dziwnego, że często zaprząta ona nasze myśli. Zobacz, co mówią na ten temat znani ludzie. Przeczytaj cytaty o małżeństwie.
2017-07-27
Jesienna miłość - marzenia o niej i wspomnienia w wierszach
Miłość w wierszach, to bardzo romantyczna miłość, pełna uniesień, tęsknot i wzruszeń.  Miłość szczęśliwa, miłość pogodna i miłość nieszczęśliwa, a wreszcie marzenie o miłości i wspomnienie o miłości największej, pierwszej… Oto jesienna miłość w sentencjach dla singli.
2015-12-11
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij