Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Media o MyDwoje > Białystok online - portale randkowe w Białymstoku - 01.2014

Białystok online - portale randkowe w mieście - 01.2014

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Tysiące białostoczan szuka miłości w Internecie przez portale randkowe

Portale randkowe i ogłoszenia matrymonialne cieszą się w Białymstoku dużym powodzeniem. Postanowiliśmy sprawdzić, kim są i jakich partnerów poszukują osoby zarejestrowane w sieci.

Podlasianie też flirtują przez Internet

Według danych największego w Polsce internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl, tylko w dwóch województwach w kraju – podkarpackim i podlaskim – na portalu randkowym zarejestrowało się więcej panów niż pań.

- W chwili obecnej mamy z Białegostoku zarejestrowanych i aktywnych 1700 kobiet i ponad 2000 mężczyzn – podaje Magdalena Nahurska z Biura Prasowego MyDwoje.pl.

Z raportów serwisu wynika, że większość użytkowników z Podlasia posiada wykształcenie średnie - 45% wszystkich zarejestrowanych, a 27% z nich skończyło uczelnie wyższe. 32% randkowiczów z naszego województwa wychowuje potomstwo, 59% nie ma jeszcze dzieci, a 9% użytkowników nie podaje na swoich profilach informacji dotyczących pociech. Wśród wymienianych przez Podlasian zainteresowań przeważają muzyka (14%), podróże (11%) i gotowanie (8%).

Ogłoszenia matrymonialne

Białostoczanie także chętnie dodają ogłoszenia matrymonialne – na naszym portalu w ciągu ostatniego miesiąca pojawiło się ich ponad 400.

- Każde ogłoszenie jest przeze mnie czytane. Po weryfikacji, ok. 1/3 wszystkich wpisów zostaje usunięta, ponieważ przekracza granice dobrego smaku – są to treści wulgarne, propozycje seksualne czy zachęcanie do spotkań sponsorowanych – mówi Piotr Zubrzycki, który odpowiada za dział ogłoszeń portalu BiałystokOnline.

Większość osób dodających ogłoszenia matrymonialne to młodzi ludzie, a wśród nich przeważają mężczyźni. Poza tym, po przeczytaniu wszystkich wpisów można zauważyć pewne powtarzalne reguły.

- Zazwyczaj panowie w ogłoszeniach wymieniają cechy zewnętrzne partnerki, której szukają – chcą, by wybranka była np. szczupła i wysoka czy miała określony kolor włosów. Natomiast panie większą uwagę skupiają na charakterze mężczyzny – szukają kogoś inteligentnego, zabawnego lub opiekuńczego – opisuje Piotr Zubrzycki.

Trzeba mieć świadomość, że na portalu każdy może dodać ogłoszenie anonimowo – wystarczy się zalogować. Dlatego nie należy całkowicie wierzyć osobie poznanej przez Internet.

- Często użytkownicy, którzy nie muszą się ujawniać, stają się odważniejsi i dodają bardziej osobiste wpisy. Czasami zdarza się też, że ktoś robi sobie żarty – pisze ogłoszenie w imieniu innej osoby i podaje np. jej numer telefonu. Należy pamiętać, że takie praktyki są
karalne – tego typu żarty mogą skończyć się na policji - dodaje moderator ogłoszeń BiałystokOnline.

Czytaj publikację bialystokonline.pl (styczeń 2014)

Sprawdź aktualne oferty matrymonialne z Białegostoku: 
Komentarze (1)

Białystok online - portale randkowe w mieście - 01.2014 - dodaj komentarz
Ewa z Sobolewa; 2015-05-14 18:35:34 
MyDwoje widac jest biurem, które także w regionach ma dużo aktualnych ofert. Cieszę się, bo sama pochodzę z Sobolewa pod Białymstokiem i czym więcej tu bedzie ciekawych panów, tym większy wybór dla nas singielek. Sama spotkałam tu kilku ciekawych panów akurat absolwentów mojej szkoły - Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Białymstoku więc nie bedę oszukiwać, że podoba mi się tu bardziej niż na zareczonej...

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij