Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Media o MyDwoje > Białystok online - portale randkowe w Białymstoku - 01.2014

Białystok online - portale randkowe w mieście - 01.2014

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Tysiące białostoczan szuka miłości w Internecie przez portale randkowe

Portale randkowe i ogłoszenia matrymonialne cieszą się w Białymstoku dużym powodzeniem. Postanowiliśmy sprawdzić, kim są i jakich partnerów poszukują osoby zarejestrowane w sieci.

Podlasianie też flirtują przez Internet

Według danych największego w Polsce internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl, tylko w dwóch województwach w kraju – podkarpackim i podlaskim – na portalu randkowym zarejestrowało się więcej panów niż pań.

- W chwili obecnej mamy z Białegostoku zarejestrowanych i aktywnych 1700 kobiet i ponad 2000 mężczyzn – podaje Magdalena Nahurska z Biura Prasowego MyDwoje.pl.

Z raportów serwisu wynika, że większość użytkowników z Podlasia posiada wykształcenie średnie - 45% wszystkich zarejestrowanych, a 27% z nich skończyło uczelnie wyższe. 32% randkowiczów z naszego województwa wychowuje potomstwo, 59% nie ma jeszcze dzieci, a 9% użytkowników nie podaje na swoich profilach informacji dotyczących pociech. Wśród wymienianych przez Podlasian zainteresowań przeważają muzyka (14%), podróże (11%) i gotowanie (8%).

Ogłoszenia matrymonialne

Białostoczanie także chętnie dodają ogłoszenia matrymonialne – na naszym portalu w ciągu ostatniego miesiąca pojawiło się ich ponad 400.

- Każde ogłoszenie jest przeze mnie czytane. Po weryfikacji, ok. 1/3 wszystkich wpisów zostaje usunięta, ponieważ przekracza granice dobrego smaku – są to treści wulgarne, propozycje seksualne czy zachęcanie do spotkań sponsorowanych – mówi Piotr Zubrzycki, który odpowiada za dział ogłoszeń portalu BiałystokOnline.

Większość osób dodających ogłoszenia matrymonialne to młodzi ludzie, a wśród nich przeważają mężczyźni. Poza tym, po przeczytaniu wszystkich wpisów można zauważyć pewne powtarzalne reguły.

- Zazwyczaj panowie w ogłoszeniach wymieniają cechy zewnętrzne partnerki, której szukają – chcą, by wybranka była np. szczupła i wysoka czy miała określony kolor włosów. Natomiast panie większą uwagę skupiają na charakterze mężczyzny – szukają kogoś inteligentnego, zabawnego lub opiekuńczego – opisuje Piotr Zubrzycki.

Trzeba mieć świadomość, że na portalu każdy może dodać ogłoszenie anonimowo – wystarczy się zalogować. Dlatego nie należy całkowicie wierzyć osobie poznanej przez Internet.

- Często użytkownicy, którzy nie muszą się ujawniać, stają się odważniejsi i dodają bardziej osobiste wpisy. Czasami zdarza się też, że ktoś robi sobie żarty – pisze ogłoszenie w imieniu innej osoby i podaje np. jej numer telefonu. Należy pamiętać, że takie praktyki są
karalne – tego typu żarty mogą skończyć się na policji - dodaje moderator ogłoszeń BiałystokOnline.

Czytaj publikację bialystokonline.pl (styczeń 2014)

Sprawdź aktualne oferty matrymonialne z Białegostoku: 
Komentarze (1)

Białystok online - portale randkowe w mieście - 01.2014 - dodaj komentarz
Ewa z Sobolewa; 2015-05-14 18:35:34 
MyDwoje widac jest biurem, które także w regionach ma dużo aktualnych ofert. Cieszę się, bo sama pochodzę z Sobolewa pod Białymstokiem i czym więcej tu bedzie ciekawych panów, tym większy wybór dla nas singielek. Sama spotkałam tu kilku ciekawych panów akurat absolwentów mojej szkoły - Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Białymstoku więc nie bedę oszukiwać, że podoba mi się tu bardziej niż na zareczonej...

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij