Gdzie na Sylwestra 2019/2020? Najlepsze oferty dla Singli

Gdzie powitać Nowy Rok 2020?

Zaczęły się gorączkowe przygotowywania do powitania Nowego Roku 2020. Właśnie teraz rozglądamy się za imprezą sylwestrową, która sprosta naszym oczekiwaniom i sprawi, że ta magiczna noc na przełomie roku 2019 i 2020 będzie tą niezapomnianą i wyjątkową. Dlatego Serwis MyDwoje.pl zapytał Partnerów o najciekawsze propozycje na ten wieczór właśnie dla Singli. Zobaczcie gdzie wybrać się w pojedynkę lub w grupie przyjaciół. Gdzie najlepiej spędzić Sylwestra, a przy tym mieć pewność, że będziesz się bawić najlepiej wśród  osób, które również są bez pary. A może z właśnie z tej imprezy wyjdziecie już we dwoje, by właśnie w tej kombinacji przejść przez resztę życia. 

Oferty sylwestrowe dla singli znajdziesz tu: oferty sylwestrowe dla singli. Zobaczcie nasze propozycje: Sylwester 2019/2020 - pomysły na Nowy Rok.

Polecamy:

WARSZAWA Sylwester u Wielkiego Gatsby-egoSylwester kulturalnie, Sylwester w teatrze lub w kinie

Prócz tradycyjnych imprez sylwestrowych, będących nieco bardziej odświętnym wyjściem klubowym, single mogą wybrać się na imprezy przebierane - z motywem muzycznym, z występami kabaretowymi czy w teatrze. Dla osób, które chcą spędzić Sylwestra kulturalnie, prezentujemy ciekawą ofertę imprez.  Jeśli jest się fanem teatru, opery, kina lub kabaretu warto spędzić ten wyjątkowy wieczór z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Można przywitać Nowy Rok w przybytku Melpomeny, gdyż imprezy te są starannie zaplanowane i mamy pewność, co do ich przebiegu. Natomiast ciekawą ofertę dla fanów filmu proponują kina. Warto zdecydować się na Sylwester w kinie w Rzeszowie lub Sylwester z muzyką filmową kina polskiego i światowego w Gdyni. Dla zainteresowanych operą polecamy Sylwester w Operze w Gdańsku.

Sylwester samych singli czy w starym towarzystwie?

Szukając oferty sylwestrowej stajemy przed określonym zestawem pytań. Zasadniczą kwestią jest to czy zamierza się spędzić Sylwestra 2019/2020 ze starymi znajomymi, czy wolałoby nawiązać nowe znajomości na wyjeździe dla Singli, na którym nie zna się nikogo. Po dokonaniu wyboru, pojawia się kolejny dylemat: impreza w domu, impreza na rynku w mieście (niemal każde większe miasto w Polsce oferuje miejską imprezę wraz z koncertem sylwestrowym) czy impreza w lokalu? 

Bal w wieczór sylwestrowy, czy miejski Sylwester

Bal w wieczór sylwestrowy w restauracji lub w klubie jest jednym z często wybieranych sposobów na uczczenie Sylwestra. Wybierany jest zwłaszcza przez osoby młode, lubiące tzw. clubbing, przyzwyczajone do tego typu zabawy. Możemy wybierać pomiędzy typowymi imprezami z muzyką współczesną lub stylizowanymi, tematycznymi. W zależności od naszego temperamentu i tolerancji można wybrać wieczór w stylu retro, imprezę kostiumową lub zwykłą typu dyskoteka. Ceny takiej kilkugodzinnej zabawy zależne są od miasta, typu klubu, cateringu i ewentualnych dodatkowych atrakcji.  Warto zwrócić uwagę na to, co dokładnie zawiera się w opłacie za takie wyjście – jakiego typu catering proponuje organizator, ile i jakie napoje i alkohole serwowane są w cenie, czy ponosimy dodatkowe koszty i o której godzinie planowany jest koniec imprezy. 

Wyjazdy sylwestrowe nie tylko dla Singli

Nie wszystkie wyjazdy mające charakter sylwestrowy są skierowane tylko do singli. Ponadto, wiele osób uważa, że Nowy Rokpowinno się świętować dłużej, niż tylko przez jeden wieczór. Właśnie dla nich biura turystyczne oraz różnorakie ośrodki oferują szereg możliwości. Biura podróży rzadko proponują zorganizowane wyjazdy sylwestrowe, wiedząc iż baza noclegowa w Internecie jest na tyle szeroka, że w zupełności wystarcza ona zainteresowanym. Pobyty w Polsce - na Mazurach, nad morzem czy na sielskiej wsi - kuszą czasem spędzanym blisko natury. Są to wyjazdy sylwestrowe dla osób, które preferują spokojny styl ładowania swoich baterii. Oferta jest ogromna: od schronisk i prywatnej agroturystyki przez niewielkie ośrodki po centra spa. Warto upewnić się, jak wygląda świętowanie Nowego Roku u określonego organizatora. Sylwestrowe wyjazdy dla singla wydają się ciekawsze, jeśli zawierają jakąś dodatkową aktywność poza balem sylwestrowym, np. kulig, zwiedzanie lub ognisko. W tym względzie na Sylwestra 2017 najwięcej mają do zaoferowania polskie góry, gdzie nietrudno chociażby o stoki narciarskie. 

Sylwester 2019 za granicą

A co jeśli pragniemy spędzić Sylwestra 2019 za granicą? To także nie jest problem – w tym przypadku nie będziemy już musieli sami organizować wyjazdu od A do Z. Wyklucza to częsty problem związany z własnym dojazdem i wyżywieniem. Biura turystyczne od kilku lat proponują szeroki wachlarz ofert zagranicznych, od nart na Słowacji, we Francji, w Austrii czy na Ukrainie przez zwiedzanie Litwy, Rumunii, chorwackich miast nadmorskich czy miast europejskich takich, jak Londyn, Paryż czy Amsterdam, po leniuchowanie na plażach na Teneryfie, na Kubie, ale też na safari w Afryce czy w Ameryce Południowej. Ten rodzaj spędzenia Nowego Roku jest szczególnie polecany dla osób aktywnych. Ryzykowny, lecz wart zauważenia jest w tym przypadku Sylwester dla samotnych last minute. A co jeśli chcemy skorzystać z oferty, która jest przeznaczona właśnie dla par, a my naszej pary jeszcze nie mamy?

Gdy brakuje Ci pary na Sylwestra

W Internecie pojawiło się już kilka serwisów, które proponują zamieszczenie ogłoszeń dotyczących brakującej na Sylwestra 2019/2020 pary. Szukanie partnera/partnerki na bal lub wyjazd sylwestrowy wydaje się świetną propozycją (lecz oczywiście w miejscach do tego przeznaczonych; korzystanie z ogólnych portali ogłoszeniowych może sprowadzić na nas tonę wiadomości - śmieci). Trzeba próbować, bo może okazać się, że wspólnie spędzona impreza będzie początkiem dłuższej relacji.

Alternatywą dla tej propozycji jest możliwość skomentowania tego artykułu poprzez dodanie swojej nazwy Użytkownika oraz wstępny pomysł na zabawę Sylwestrową. A kto wie, może osoba chętna na zabawę sylwestrową w Twoim towarzystwie i doceniająca sposób, w jaki planujesz go spędzić, znajdzie Cię właśnie przez MyDwoje.pl!? Zamieść komentarz lub napisz do nas na adres [email protected], a Twoje ogłoszenie umieścimy pod tym artykułem. Podaj swój login, napisz jak chcesz spędzić Sylwestra i kogo szukasz! Życzymy szampańskiej zabawy!

 
Komentarze (1)

Gdzie na Sylwestra 2019/2020? Najlepsze oferty dla Singli - dodaj komentarz
K2BD4A15; 2019-12-08 00:28:14 
Miło by było, spędzić Sylwestra z osobą,
która tak ja ja chce rozpocząć
Nowy 2020 Rok, troszkę bardziej odświętnie,
niż w domu przed telewizorem,
jednak bez wielkiej pompy...,
Może najpierw teatr, albo kino ...później kawiarnia
rozmowa przy lampce szampana
i taniec w ulubionych rytmach wystarczy...,
na dobry początek całkiem nowego , mam nadzieję lepszego roku....


Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij