Biuro matrymonialne > Samotni Toruń

Samotni Toruń chcą się zakochać

Samotni Toruń chcą się zakochać
Wpisujesz: Samotni Toruń? Sprawdź, jacy samotni z Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego rejestrują się w MyDwoje.pl i umów się na randki w Toruniu

Szukasz samotnych Toruń?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety kujawsko-pomorskie 

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni kujawsko-pomorskie
 


Zarejestruj się i poznaj samotnych z Torunia

Samotni z Torunia chcą poznać partnera przez Internet

Wpisujesz w wyszukiwarkę: samotni Toruń, by poznać partnera przez Internet i doświadczyć romantycznej miłości? Samotni z Torunia umawiają się na randki z MyDwoje.pl! Ty też mieszkasz w Toruniu lub w województwie kujawsko-pomorskim i czujesz się samotny? Masz duże grono znajomych i przyjaciół, a jednak ciągle nie udało Ci się znaleźć swojej drugiej połówki? Samotni w Toruniu czekają na Ciebie. Toruń to jedno z najstarszych miast Polski, usytuowane nad Wisłą i Drwęcą. Część Torunia leży na Pomorzu, a druga część na Kujawach. Na randce w Toruniu nie będziesz się nudzić! To miasto tętniące życiem i pełne możliwości. Poznaj samotnych z Torunia, zarejestrowanych w naszym biurze matrymonialnym, przejrzyj nasze anonse matrymonialne Toruń, znajdź kogoś z grupy single z Torunia, i umów się na romantyczny spacer wzdłuż Wisły. Samotni z Torunia odwiedzają nasz serwis każdego dnia. Może jeden z nich okaże się miłością Twojego życia?

Ogłoszenia matrymonialne samotnych z Torunia

Masz dość samotności? Wolisz życie we dwoje? Sprawdź nasze  biuro matrymonialne Toruń i już niedługo umów się na niezapomniane randki w Toruniu. W MyDwoje ogłoszenia matrymonialne samotnych z Torunia dają Ci pewność znalezienia w sąsiedztwie właściwej osoby na całe życie, z którą spędzisz na randkach fascynujące, miłe chwile. Samotni Toruń chcą się zakochać szukając miłości w Internecie!

Większość naszych Singli deklaruje, że jest zainteresowanych czynnym spędzaniem czasu. Użytkownicy MyDwoje z chęcią wybiorą się na spotkanie w plenerze połączone z zabawą na świeżym powietrzu. Dla samotnych miłośników ruchu na świeżym powietrzu idealnym rozwiązaniem będzie randka na dwóch kółkach. Toruń został uznany za „Gminę Przyjazną Rowerzystom”. Miasto posiada liczne ścieżki rowerowe, a ich liczba ciągle wzrasta. Warto więc skorzystać z uroków miasta i wybrać się na przejażdżkę z kimś poznanym w MyDwoje.pl. 

Jeżeli dla Ciebie idealna randka oznacza kolację w restauracji, wizytę w teatrze lub w kinie, a później romantyczny spacer w blasku księżyca,  to w Toruniu znajdziesz wiele miejsc godnych uwagi. Romantyczne kafejki, nastrojowe restauracyjki i modne kluby pozwolą spędzić Wam wieczór w stylu, który lubicie. Samotni z Torunia chętnie wybierają się nad Wisłę, by pod gwieździstym niebem podziwiać nadwiślańską panoramę.

Mieszkasz w Toruniu lub województwie kujawsko-pomorskim i chcesz zakończyć swoją samotność raz a dobrze? Chcesz poznać kogoś, kto będzie odpowiadał Ci pod względem osobowości, życiowych priorytetów i oczekiwań? Portal dla Singli MyDwoje ma wiele ofert osób z grupy: samotni w Toruniu. Nasz nowoczesny portal dla samotnych sprawi, że życie we dwoje stanie się realne. Zakończ swoją samotność z nami i opisz szczęśliwą historię swojej miłości.

Wyszukaj: samotni Toruń i odnajdź miłość już dziś!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij