strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Jesteś tutaj: MyDwoje.pl > Specjalne > Usługi > Portale społecznościowe

Portale społecznościowe
Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest

Portale społecznościowe
Portale społecznościoweKorzystaj z portali społecznościowych. Odwiedź nasz profil na Facebook'u i zostań fanem MyDwoje.pl! Codziennie przygotowujemy tam dla Was mnóstwo konkursów i promocji. Bez wysiłku możesz zdobyć abonament gratis. Odnajdź i obserwuj naszą stronę w Google+. Profil MyDwoje dostępny jest także na Pinterest oraz na Instagram.

Szukasz dobrych portali społecznościowych?

Portale społecznościowe MyDwoje

"Witam, większość rożnych serwisów kieruje mnie na portale społecznościowe. Zastanawiam po co są w ogóle potrzebne? Czy MyDwoje również takie posiada? Czego mam się spodziewać? Czy trafię tam tylko na reklamy i na siłę będziecie przekonywać mnie do zakupu kremu lub pasty do zębów?  A jeśli nie, to jakie korzyści będę mieć z tego, ze Was polubię? Czy pomoże mi to w poznaniu partnera? Czy Wasze portale społecznościowe są dla nas - Singli? Czy w ogóle to ma sens?"

Popularność portali społecznościowych

Portale społecznościowe są aktualnie bardzo popularne. Można uznać je za specyficzną społeczność, gdzie zrzeszają się ludzie, którzy mają podobne poglądy, zainteresowania, potrzeby. Społeczność ta najczęściej dzieli się na grupy, których uczestnicy są połączeni szczególnymi podobieństwami w zakresie światopoglądu, stosunku do świata czy potrzeb. Portale społecznościowe są w pewnym sensie znakiem współczesności i nieodwołalnym jej elementem. Oczywiście prócz opisanych funkcji, które należy uznać za podstawowe, portale społecznościowe mają też dużą siłę oddziaływania na użytkowników, są swoistym fenomenem, który nie zanika, prężnie się rozwijając.
Każdy z portali społecznościowych jest nietypowym narzędziem przekazującym określone informacje. Jest to sposób na szybkie odnalezienie i przekazanie tego, na czym aktualnie nam zależy. W zasadzie trudno byłoby znaleźć zupełnego laika w tej dziedzinie, kogoś, kto nigdy nie słyszałby o tym obszarze Internetu. Spora większość Internautów korzystała już z tego typu możliwości.

MyDwoje na Facebook, Google+, Instagram i Pinterest

Również MyDwoje posiada konta w portalach społecznościowych i bardzo zachęca swoich Użytkowników, by z nich korzystać. Nie znajdziesz tam namolnych reklam. Nasze portale społecznościowe stworzone są specjalnie dla Singli. Zobaczysz na nich treści, które są pomocne w poszukiwaniu partnera, dodające otuchy, wspierające i kierujące poszukiwania na właściwy tor. Zaprezentujemy informacje o wydarzeniach, promocjach i imprezach przygotowanych specjalnie dla Singli. Podzielisz się swoimi przemyśleniami z innymi ludźmi, którzy tak, jak Ty poszukują drugiej połówki. Postaramy się rozśmieszyć Cię do łez, prezentując zabawne obrazki i teksty. Obiecujemy też skłonić Cię do przemyśleń cytując wielkich tego świata oraz rozczulić naszymi grafikami i Historiami naszych Szczęśliwych Par.
Dobre portale społecznościowe grupują ludzi o podobnych zainteresowaniach, przekonaniach i pomagają poznać
nowe osoby, a nawet znaleźć miłość. Zapraszamy do skorzystania z naszego konta na Facebook. Odwiedź nasz profil na Facebook'u i zostań fanem MyDwoje.pl! Codziennie przygotowujemy tam dla Was mnóstwo konkursów i promocji. Bez wysiłku możesz zdobyć abonament gratis. Odnajdź i obserwuj naszą stronę w Google+. Profil MyDwoje dostępny jest także na Pinterest oraz  na Instagram.

Skorzystaj z aktualnych promocji w portalach społecznościowych

Zaglądaj, obserwuj nasze strony, komentuj, zostań naszym fanem. Odwdzięczymy Ci się przyznając abonamenty gratis:

> 7 dni za komentarz do postu MyDwoje na Facebooku lub Google+
> 14 dni gratis za podzielenie się treściami  w Social Media

Nie czekaj aż miłość sama Cie znajdzie. Weź sprawy w swoje ręce, korzystaj z promocji na portalach społecznościowych, odbieraj abonament gratis, a zobaczysz, że niedługo wymienisz się ciekawymi komentarzami, poznasz mnóstwo ciekawych osób oraz spotkasz tę jedną wymarzoną. Gratisy do wykorzystania w naszym portalu matrymonialnym nie tylko dają Ci taką możliwość, ale również zmotywują Cię do aktywności.

Aby móc wykorzystać abonamenty gratis > Zarejestruj się w MyDwoje już dziś!

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
MyDwoje w rankingach
| Praca | Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Usługi i cennik | Kontakt | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu | Wersja mobilna |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

Biuro matrymonialne MyDwoje stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje, stworzonym przez znanego, polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich naszego psychologa oraz na pracach naukowych z zakresu psychologii humanistycznej Fromma, psycholanalizy Junga i teorii testów psychologicznych Cattella, Eysencka, Gougha i Heilbruna.

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij