Biuro matrymonialne > Portale społecznościowe

Portale społecznościowe w celu poznania miłości

Portale społecznościowe w celu poznania miłości
Korzystaj z portali społecznościowych. Odwiedź nasz profil na Facebook'u i zostań fanem MyDwoje.pl! Codziennie przygotowujemy tam dla Was mnóstwo konkursów i promocji. Bez wysiłku możesz zdobyć abonament gratis. Odnajdź i obserwuj naszą stronę w Google+. Profil MyDwoje dostępny jest także na Pinterest oraz na Instagram.

Szukasz dobrych portali społecznościowych by porandkować?

Portale spolecznościowe dla singli i samotnych w celu poznania nowych osób to znak naszych czasów. Dołącz do spoleczności MyDwoje - serwisu innego niż popularne portale spolecznościowe, które zapraszają do rozmaitych aktywności. Jeśli chcesz wymieniać się doświadczeniami z podróży, fotkami z wakacji czy opiniami na różne tematy, dołącz do społeczności odpowiadających Twoim zainteresowaniom lub czytaj nasze forum dla singli. Szukasz życiowego partnera na stałe, ale masz problem z nawiązywaniem wartościowych relacji w realu, nasz  portal randkowy spełni wszystkie Twoje oczekiwania czy kryteria wyszukiwania.

Skorzystaj z promocji tylko w portalach społecznościowych

Promocje na portalach społecznościowych

Nie czekaj aż miłość sama Cię znajdzie. Weź sprawy w swoje ręce, korzystaj z promocji na portalach społecznościowych, odbieraj abonament gratis, a zobaczysz, że niedługo wymienisz się ciekawymi komentarzami, poznasz mnóstwo ciekawych osób oraz spotkasz tę jedną wymarzoną. Gratisy do wykorzystania w naszym portalu matrymonialnym nie tylko dają Ci taką możliwość, ale również zmotywują Cię do aktywności.

MyDwoje na Facebook, Google+, Instagram i Pinterest

Dobre portale społecznościowe grupują ludzi o podobnych zainteresowaniach, przekonaniach i pomagają poznać nowe osoby, a nawet znaleźć miłość. Zapraszamy do skorzystania z naszego konta na Facebook. Odwiedź nasz profil na Facebook'u! Codziennie przygotowujemy tam dla Was mnóstwo konkursów i promocji. Bez wysiłku możesz zdobyć abonament gratis. Odnajdź i obserwuj naszą stronę w Google+. Profil MyDwoje dostępny jest także na Pinterest oraz  na Instagram.

Również MyDwoje posiada konta w portalach społecznościowych i bardzo zachęca swoich Użytkowników, by z nich korzystać. Nie ma tam natrętnych reklam a treści są dostosowane właśnie do Twoich potrzeb i zainteresowań. Nasze konta na portalach  społecznościowych stworzone są specjalnie dla Singli. Zobaczysz na nich treści, które są pomocne w poszukiwaniu partnera, dodające otuchy, wspierające i kierujące poszukiwania na właściwy tor, aby szybko zakończyć je sukcesem i mocniejszym biciem serca. Znajdziesz tam przedstawione w skrótowej formie wydarzenia, promocje oraz imprezy dla samotnych. Tu możesz je także na bieżąco komentować i uczestniczyć w życiu portalu. Postaramy się rozśmieszyć Cię do łez, prezentując zabawne obrazki i teksty. Obiecujemy też skłonić Cię do przemyśleń cytując wielkich tego świata oraz rozczulić naszymi grafikami i historiami naszych Szczęśliwych Par.


Aby móc wykorzystać abonamenty gratis Zarejestruj się i sprawdź, kto do Ciebie pasuje.

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 66+ lat               Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 66+ lat

Popularność portali społecznościowych

"Witam, większość rożnych serwisów kieruje mnie na portale społecznościowe. Zastanawiam po co są w ogóle potrzebne? Czy MyDwoje również takie posiada? Czego mam się spodziewać? Czy trafię tam tylko na reklamy i na siłę będziecie przekonywać mnie do zakupu kremu lub pasty do zębów?  A jeśli nie, to jakie korzyści będę mieć z tego, ze Was polubię? Czy pomoże mi to w poznaniu partnera? Czy Wasze portale społecznościowe są dla nas - Singli? Czy w ogóle to ma sens?"

Portale społecznościowe są aktualnie bardzo popularne. Można uznać je za specyficzną społeczność, gdzie zrzeszają się ludzie, którzy mają podobne poglądy, zainteresowania, potrzeby. Społeczność ta najczęściej dzieli się na grupy, których uczestnicy są połączeni szczególnymi podobieństwami w zakresie światopoglądu, stosunku do świata czy potrzeb. Portale społecznościowe są w pewnym sensie znakiem współczesności i nieodwołalnym jej elementem. Oczywiście prócz opisanych funkcji, które należy uznać za podstawowe, portale społecznościowe mają też dużą siłę oddziaływania na użytkowników, są swoistym fenomenem, który nie zanika, prężnie się rozwijając. Nie sposób oddzielić portali społecznościowych od randek w sieci. One sie przenikają i uzupełniają.
Każdy z portali społecznościowych jest nietypowym narzędziem przekazującym określone informacje. Jest to sposób na szybkie odnalezienie i przekazanie tego, na czym aktualnie nam zależy. W zasadzie trudno byłoby znaleźć zupełnego laika w tej dziedzinie, kogoś, kto nigdy nie słyszałby o tym obszarze Internetu. Spora większość Internautów korzystała już z tego typu możliwości.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij