Wspominamy Andrzeja Rutowskiego

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Autor Testu MyDwoje jako człowiek wszechstronny i nadzwyczaj ludzki i ciepły

Psycholog i terapeuta związków

Andrzej Rutowski, autor Testu MyDwoje, jest patronem wielu par, które poznały się w naszym serwisie, a dziś tworzą wspaniałe związki i rodziny. Przez wiele lat pomagał naszym Singlom i doradzał im w sprawach psychologicznych. Andrzej Rutowski zmarł w sobotę 14 września 2013 roku. Miał 68 lat.

W naszych wspomnieniach pozostanie, jako ciepły, niezwykle empatyczny, życzliwy, mądry i dobry człowiek. Był jednym z tych, których spotkanie kształtuje i zmienia na całe życie, o których mówi się "Miałam szczęście go poznać.", mówi Katarzyna Bieber, założycielka Serwisu. Użytkownicy MyDwoje często podkreślają, jak ważnym narzędziem w budowaniu relacji jest Test stworzony przez Rutowskiego, jak wiele pomógł wyjaśnić i zmienić w ich życiu. Dla niektórych po prostu był kluczem do szczęścia. Dzięki niemu wiele par mogło się spotkać i lepiej zrozumieć swoje oczekiwania, przezwyciężyć zahamowania, stworzyć lub odbudować związki.

Andrzej Rutowski był człowiekiem-orkiestrą. Prywatnie filantrop, zapalony brydżysta, zawodnik sekcji brydża sportowego Wkry Żuromin, organizator zawodów, instruktor, trener, lokalny patriota, przewodniczący rady, radny, poseł do sejmiku, założyciel Komitetu Obrony Żuromina. Skutecznie wspierał inicjatywy związane z tym miastem, uczestniczył w życiu mieszkańców. Służył pomocą i radą.

Kurier Żurominski napisal o panu Andrzeju:

Wszystkich ludzi traktował jednakowo.

"Wspomnienie o Andrzeju Rutowskim na długo zostanie w mieszkańcach miasta. Był to człowiek niezwykle pogodny. Swoim optymizmem potrafił zarazić każdego człowieka. Pochylał się nad problemami innych ludzi. Wszystkich traktował tak samo. Życzliwie. Dla każdego potrafi znaleźć czas. Przy tym nie wikłał się w swojej samorządowej pracy w polityczne gry. Zawsze stawał po stronie ludzi i idei, które uważał za słuszne. Swoje otwarcie do ludzi manifestował również na naszych łamach, gdzie nieodpłatnie publikował odpowiedzi na listy Czytelników. Udzielał im porad psychologicznych. Andrzej Rutowski potrafił zabrać głos nawet w najtrudniejszych sprawach. Nigdy nie chował głowy w piasek. Czy to sprawa zabójstwa dziecka, czy trudnych relacji w społeczeństwie. Należał do mędrców (...) Wspominając Andrzeja Rutowskiego, nie sposób nie napisać o jego niesamowitej empatii. Rozmowa z nim zawsze była wielką przyjemnością. Potrafił słuchać i potrafił mądrze mówić. Nie bagatelizował żadnej sprawy, a co najważniejsze nie liczył się dla niego społeczny status i wszystkich ludzi traktował jednakowo. Każdemu kontaktowi z drugim człowiekiem towarzyszył charakterystyczny ciepły uśmiech." - Przeczytaj cały tekst: Andrzej Rutowski nie żyje. Żuromin w żałobie - Żuromin

Panie Andrzeju, zawsze będzie nam Pana brakować.
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij