Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 66+ woj. świętokrzyskie

Panowie po sześćdziesiątce w biurze matrymonialnym

Sprawdź ogłoszenia mężczyzn 60 lat i starszych z Kielc

Biuro matrymonialne MyDwoje prezentuje online i bezpłatnie aktualne ogłoszenia matrymonialne mężczyzn po sześćdziesiątce. Wyszukaj szczegółowo ogłoszenia matrymonialne dojrzałych panów. Możesz wybrać ogłoszenia mężczyzn 60 lat plus ustalając indywidualnie sylwetkę, wzrost, poziom wykształcenia i inne cechy kandydata oraz wybrać oferty mężczyzn, którzy będą do Ciebie pasować ze względu na charakter i usposobienie Testu Doboru Partnerskiego. Miłość nie ogląda się na lata. Miłość seniorów

Panowie 60 lat plus z województwa świętokrzyskiego

Województwo świętokrzyskie to Twoje województwo? Szukasz ogłoszeń matrymonialnych panów z województwa świętokrzyskiego lub z Kielc? Chcesz także dać swoje ogłoszenie matrymonialne w tym mieście i pozwolić się znaleźć swojemu przyszłemu partnerowi? Uważasz, że Kielce to idealne miasto, by poznać swojego nowego towarzysza, przyjaciela, z którym ułożysz sobie życie na nowo? W MyDwoje rejestrują się codziennie nowi panowie z Twojej okolicy. Dołącz do nas a Twoje miasto Kielce będzie scenerią dla Twojego pierwszego spotkania

 

Liczba użytkowników spełniających kryteria: 4

Zobacz pozostałe 4 ofert spełniających Twoje kryteria

Zarejestruj się

Mężczyźni w wieku dojrzałym zamieszczają ogłoszenia matrymonialne

Jeżeli jesteś zainteresowana ofertą mężczyzny w wieku dojrzałym, który mógłby być dla ciebie partnerem i wsparciem, zapraszamy do skorzystania z oferty MyDwoje. Znajdziesz tu ogłoszenie mężczyzn w dojrzałym wieku - dynamicznych, zadbanych, wykształconych, którzy potrafią cieszyć się życiem i doceniają chwile we dwoje. Jesień życia może być kolorowa i słoneczna. Dlatego też Anonse panów - Twarze MyDwoje  cieszą się dużym zainteresowaniem. Co pisze o sobie Stefan z Krakowa:

Nie lubię, kiedy mówi się o mnie senior to zbyt wiele na moje 76 lat. Trochę zapracowany lecz zawsze znajdujący czas na pójście do teatru czy towarzyskie spotkania. Bardzo lubię podróże te bliskie i te daleki. Solidny, uczciwy a zarazem wrażliwy i stały w uczuciach. Kocham życie! Chętnie przytuliłbym do serca cały świat. Kocham zwierzęta oraz zieloną przyrodę pól, lasów i gór. Szukam kogoś kto dotrzyma mi kroku, polubi moje pasje i pokocha mnie takim jaki jestem.

Portal randkowy MyDwoje, skupia ogłoszenia matrymonialne kobiet 66+ z całej Polski, które podobnie jak Pan emanują energią życiową i chcą te chwile spędzić we dwoje. Co dzień pojawia się kilkadziesiąt anonsów Pań, które są na bieżąco aktualizowane. Możliwości techniczne umożliwiają ustawienie własnych kryteriów doboru partnera wg wieku, wykształcenia, miejsca zamieszkania itp. Życzymy powodzenia i zapraszamy do rejestracji.